May 01 2024 23:17:10
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 1
Kukuloo

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Konkurence pro IL-Sturmovik 1946
1stCL_Fucida
Letecz napsal:
Docela by mě zajímalo co by se tu tak masově lítalo, kdyby Il2 nebylo. Co jiného by získalo takovou masovou popularitu?


Možná by otěže dokázal převzít TargetWare, možná třeba ten simulátor podobný WW2F, co vyšel někdy v roce 2003 a už ani nevím, jak se jmenoval.. Možná by toto místo na trhu zabralo něco úplně jinýho..a možná bychom pořád brázdili nebe ve WarBirds Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Merten
Letecz napsal:
Docela by mě zajímalo co by se tu tak masově lítalo, kdyby Il2 nebylo. Co jiného by získalo takovou masovou popularitu?
V době kdy vyšel první il vydaly taky Battle of Britain od Rowan software a ta v něčem ila předběhla o x let.Nevím proč se to neujalo.
 
WT_Horrido
BoB od Rowanu byl takový technicky nudný. Rowani vůbec byli průkopníci současného stylu "neběží to pořádně ani na počítačích NASA, vydali jsme to o rok dříve, je to nuda bez atmosféry, ale ofukujeme každý list rotoru zvlášť." Létalo se stále EAW...
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Merten
Fakt je že tomu chyběl nějakej ten quick generátor misí a místo toho tam byly jistý dopředu předpřipravený,fakt je že kampan byla na poprvé dost složitá a neosobní ale s chodem jsem neměl na mím tehdejším pc problémy.Ale hlavně se mi líbila třeba ta procedura startu motoru přes interaktivní kokpit Mrknutí a to je věc co mě třeba na šturmu i po tolika letech neskutečně sere.Proč když to šlo už tehdy se to dál nechytlo a vlastně to pomalu začínají prosazovat až ted?
 
Vilik
Kde by byly ryby, kdyby nebyly rybníky.
 
WT_Horrido
To je jako se ptát proč, když v Red Baronovi byla atmosferická kariéra, jsou v RoF mise jako z videohry.

Proč může v "realistickém bojovém simulátoru" být kampaň kde mise končí hláškou neúspěch a refly a online létání je stále quake přes kopírák jen s letadly místo raketometů.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Panek
http://en.wikiped...k_Squadron

Měl jsem doma
 
310_Pip
Nostalgicky vzpominam jak sem v Red Baronovi odlital stovky kampani. I slza ukapla...Pff
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
mha
Jo jo, starý dobrý Red Baron II... Asi nejlepší kampaň co jsem kdy létal... Mrknutí
Tělo mrtvého nepřítele páchne vždy dobře.
Aulus Vitellius
 
Merten
Panek napsal:
http://en.wikiped...k_Squadron

Měl jsem doma
A?Jaký?V časopisu to tehdy nějak extra slavně nedopadlo.Docela mě to lákalo ale nikde jsem to neviděl Úsměv.
 
WT_Horrido
A přitom to bylo všechno jen zaležitostí GUI. Průkaz pilota, letový deník, kolegové piloti, počítání sestřelů, žádost o převelení, zprávy v novinách, tabulky setřelů, stupně zranění, útěky ze zajetí, přesuny, nová letadla. Samotný obsah simulace byl(je) v podstatě totožný s RoF - generované mise. RB měl navíc občas náhodně vloženou historickou skriptovanou misi či přepad letiště. A to je vše. Simulátor soustředěný na osobu pilota ne na letadlo.

Kampaň v RoF je soustředěna na letadlo a to je imho hlavní chyba (a nejenom RoF). Navíc kampaň s rostouci obtížností na základě úspěchů hráče v kampani, to je faux-pas hrubého zrna. Na jednu stranu vysoký stupeň simulace a na druhou obsah jako videohra z roku 1990.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Panek
Merten napsal:
Panek napsal:
http://en.wikiped...k_Squadron

Měl jsem doma
A?Jaký?V časopisu to tehdy nějak extra slavně nedopadlo.Docela mě to lákalo ale nikde jsem to neviděl Úsměv.


Vzhledem k tomu, že jsem to měl v době existence IL2 Peshka, tak nic moc.
 
Joe Hallenbeck
Jo ten BoBII WOV to znam a litam off line. BTW uz je patch 2.10. Jo vypada to zajimave a me to i bavi. Neni nad to vyslat vstric nemeckemu bombardovacimu svazu citajici 120 letadel, 70 stihacich stroju RAF Šklebící se

Jj ten interaktivni kokpit je tam proste super ma to jenom jednu vadu, nefunguji tam palivomery. Uz nekolik let je dodelavaji v 3D kabate a snad v 2.10 by mely byt ale nemel jsem cas to otestovat.
313_FlyBoy
RY-C
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,797,727 návštěv