May 02 2024 20:27:31
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
il2FB: ne-defragmentovatelne soubory *.SFS
310_cibule
Myslím, že XP Pro, Servis Pack 2, ale jistej si nejsem. Musím se podívat, až budu doma. Pozdě večer. To druhý zjistím kde?
 
57MH_Zvire
Pravým myšítkem na ikonku HDD a dole Vlastnosti. Přibližně v první třetině je Systém souborů: NTFS a nebo FAT32.
 
airspace.cz
310_cibule
Tak já to večer zjistím a pošlu ti liebesbrief. Dík.
 
57MH_Zvire
313_cibule napsal:
Tak já to večer zjistím a pošlu ti liebesbrief. Dík.


Jen aby žena nežárlila....
 
airspace.cz
Hoper
57MH_Zvire napsal:
No jednoduše. Defrag se většinou řídí právy. A systém si nastavuje na některé části výhradní práva a defrag s nima nehne. Takže si prostě přidáš práva pro sebe (a defrag) a vesele si to zdefragmentuješ. Šklebící se

Na FAT32 ti jsou práva k ničemu, tam nejsou (sám jsi to říkal Úsměv)
Takže proč se mi docela dost adresářů označuje atributem Jen pro čtení a nejde to nijak změnit ? (teda doposavadní chabé pokusy Mrknutí)

A na starších PC rozdíl v přístupu k FAT32 a NTFS znát byl, takže tam něco (pomalejšího) musí být Pff
 
310_cibule
Na HDD, FAT32 nebo NTFS?

Edit: Tohle je reakce na Zvířáka, ale vklínil se mi tam nějakej jinej křeček.
Upravil/a 310_cibule dne 29-12-2005 15:11
 
rudidlo
Hoper napsal:
jasně, tohle je podmínkou, že jedeš na NTFS...
ale já partišnu se šturmem mám na FAT32X (mi ještě nikdo nedokázal odpovědět, jestli už je jedno, jestli NTFS nebo ta poslední FATka - rychlejší / pomalejší) a tam i když jedu na admina, tak mi určité adresáře zůstávají označené jen pro čtení. I když to změním (atribut), okamžitě se zas přepnou zpět ...
To je nějaké divné. Chyba filesystemu to nebude rozhodně.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Hoper
mno já to taky jako chybu nehlásím
jen mi nějaký potvorák sedí na vybraných adresářích (nejsou to všechny, ale je jich dost) a "blokuje" si je
možná systém, možná něco iného
 
57MH_Zvire
313_cibule napsal:
Na HDD, FAT32 nebo NTFS?

Edit: Tohle je reakce na Zvířáka, ale vklínil se mi tam nějakej jinej křeček.


Já mám radší NTFS. Je stabilní a můžeš se hrabat v právech, kvótách a podobné nechutnosti můžeš vyrábět. Šklebící se A když už spadnou data na NTFS, tak to je na hrobníka. FAT si padá jak když sněží.
 
airspace.cz
Maxxis
hele holky, nechci chytračit ale není nahodou NTFS systém ukladání dat na Hdd a s rychlosti by to nemělo mít mnoho společného? pokud ja vim tak NTFS disk dokaže lepe hospodařit s mistem na disku. příklad : fat 32- 4 gb dat soubor a na NTFS jen 3.6 gb dat. Je to tim že uloží stejne velky soubor jen zabere min sektoru dokonalejším způsobem. Rozumite tomu? Možna sem to napsal složitě
 
57MH_Zvire
Maxxis napsal:
hele holky, nechci chytračit ale není nahodou NTFS systém ukladání dat na Hdd a s rychlosti by to nemělo mít mnoho společného? pokud ja vim tak NTFS disk dokaže lepe hospodařit s mistem na disku. příklad : fat 32- 4 gb dat soubor a na NTFS jen 3.6 gb dat. Je to tim že uloží stejne velky soubor jen zabere min sektoru dokonalejším způsobem. Rozumite tomu? Možna sem to napsal složitě


Je to jinej pryncip zápisu dat na HDD, takže vznikla fáma, že je pomalejší. Což je momentálně neměřitelný.
 
airspace.cz
Maxxis
jj, hlavne šetří flek na disku,a ten se vždycky hodí
 
310_cibule
57MH_Zvire napsal:
313_cibule napsal:
Na HDD, FAT32 nebo NTFS?

Edit: Tohle je reakce na Zvířáka, ale vklínil se mi tam nějakej jinej křeček.


Já mám radší NTFS. Je stabilní a můžeš se hrabat v právech, kvótách a podobné nechutnosti můžeš vyrábět. Šklebící se A když už spadnou data na NTFS, tak to je na hrobníka. FAT si padá jak když sněží.


Ale Zvířáku, já se ptal, na co by mohla žárlit moje žena. Mrknutí
 
57MH_Zvire
313_cibule napsal:
Ale Zvířáku, já se ptal, na co by mohla žárlit moje žena. Mrknutí


No na to tvoje: pošlu ti liebesbrief.

Ale kdo říkal že tvoje žena? Šklebící se
 
airspace.cz
310_cibule
Myslíš, že by na tebe mohla žárlit nějaká úplně cizí žena? Nebo někoho jinýho žena? Třeba tvoje žena? Máš ty vůbec ženu? Jako to vlastně chodí u křečků?
 
rudidlo
57MH_Zvire napsal:
Je to jinej pryncip zápisu dat na HDD, takže vznikla fáma, že je pomalejší. Což je momentálně neměřitelný.

FAT32 je rychlejší na malých discích, NTFS na velkých. NTFS má také rychlejší přístup k malým souborům. Co však považuji za základní vlastnost souborového systému je transakční zápis. A tím NTFS disponuje. A to je dobře.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Maxxis
FAT32 je rychlejší na malých discích, NTFS na velkých. NTFS má také rychlejší přístup k malým souborům. Co však považuji za základní vlastnost souborového systému je transakční zápis. A tím NTFS disponuje. A to je dobře.[/quote]

to je dobře
 
310_cibule
Tak Zvířátko, OS sedí: XP Pro SP 2. Jinak oba disky (s OS i se hrou) jsou NTFS. Co dál?
 
57MH_Zvire
313_cibule napsal:
Myslíš, že by na tebe mohla žárlit nějaká úplně cizí žena? Nebo někoho jinýho žena? Třeba tvoje žena? Máš ty vůbec ženu? Jako to vlastně chodí u křečků?


:sm6::sm6::sm6::sm6::sm6::sm6::sm6::sm6::sm6:

No nějak podobně jako u lidí. Šklebící se
Zase tak podrobně svýho Křečka nepozoruju.
Upravil/a 57MH_Zvire dne 30-12-2005 08:26
 
airspace.cz
57MH_Zvire
313_cibule napsal:
Tak Zvířátko, OS sedí: XP Pro SP 2. Jinak oba disky (s OS i se hrou) jsou NTFS. Co dál?


Jak na to jak na to.... no to je docela jednoduchý. Zjistíš si, který soubory dělají takový problémy a klikneš na ně pravým myšítkem. Pak dáš Vlastnosti a vybereš si záložku, co jsem ti ukazoval na obrázku na minulé stránce. PAk dáš jenom přidat, do okýnka napíšeš svoje přihlašovací jméno. Když si nejsi jistý, jestli ho máš dobře, tak můžeš kliknout doprava na zkontrolovat. Pak dáš OoK a ke svýmu jménu si dáš všechny práva, co se tam nabízejí. A pak je to hotový. Budeš s těma souborama dělat co budeš chtít.
 
airspace.cz
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,803,470 návštěv