May 18 2024 16:12:13
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 1
AB1Richard

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
IL-2 Sturmovik: Wings of Prey - PC
1stCL_Fucida
Možná nemáš v ILovi zapnutou tu vyšší dohlednost a rozdíl ti tak nepřijde až tolik markantní. Nastavuje se to v conf.ini, ale na konkrétní parametr si teď nevzpomenu.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
ZVP Zdenek
72 km skutečně nastaveno nemám, Phenom II 955 a NV 9800 GT je příliš slabá sestava pro plynulé hraní tak náročné hry při tomto nastavení Cool Prostě se mi to až příliš cukalo.....

Měl jsem pár dní počkat a kůpit 6ti jádro ....
Upravil/a ZVP Zdenek dne 05-05-2010 09:17
 
1stCL_Fucida
To by bylo taky k ničemu Šklebící se IL jakožto jednojaderná aplikace je ráda, že je ráda Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
ZVP Zdenek
No tak třeba já jsem zvýšením počtu jader ze 2 na 4 při stálé frekvenci 3,2GHz dosáhl změny min. fps v BD z 20 na 30, při stejném conf.ini, ve W7. Je třeba myslet na to , že o "využití jader" se stará operační systém. Pokud vím, existují hry speciálně pro vícejádrová CPU, ale to neznamená že ostatní aplikace jedou vždy jen na jednom jádru. Pokud ale ILa spustím pod XP, mohu ty tři jádra hodit do popelnice, pod XP je limitující pouze frekvence. Dohlednost 72 km - tzn, Landgeometr=3, způsobuje pocukávání grafiky, klidně i při 50 fps. Landgeom=2 je v tomto ohledu lepší, ale ne 100%. IMHO Il nejede plynule na žádném HW na zeměkouli, klidně dokáže cukat i při velkých fps...
 
1stCL_Fucida
Mně to při Landgeom=3 nepocukává Úsměv Jen když se prudce rozhlídku po delší době, tak to drobet zaškube..ale od doby, co mám TrackIR se mi tohle už nestává, protože se nerozhlížím až tak prudce, jako na klávesnici. Takže celkem v pohodě. Létám na to dokonce specky, což je pro HW hypernáročný zážitek Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
ZVP Zdenek
Tak to já používám free track, ale i když je vypnutý tak to není ono. Prostě u mne Landgeometry musí být na dvojce, efekty na nule, naproti tomu water mohu mít klidně za 4.... K té landgeometry, ta má pokud vím, umožnit při dobré viditelnosti, vidět objekty až na vzdálenost oněch 72 km (dává to vůbec smysl ?). My se ale bavíme spíš o texturách. O tom že WoP má pod horizontem šedivo, a IL-2 takové ty rozmazané blivance. Mohu zkusit jesti rozhraní zem-moře bude z 6k nebo 8k vidět dříve při landgeom 3, ale moc na to nesázím a stejně i kdyby, nebudu to používat bo to pak víc cuká....
 
1stCL_Fucida
Interessant Úsměv Mému HW zase nesvědčí Water na více než 1 Úsměv

Objekty ne, ty se vykreslují zřejmě dle nějakého vzorce souvisejícího s jejich rozměry. Samotná letadla se vykreslují na stejnou vzdálenost, ať je landgeometry nastavena jakkoliv. Jde de facto čistě o vykreslování zemského povrchu.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
ZVP Zdenek
Hem, mému HW nesvědčí Il-2 vůbec Vyděšený Ale to co říkáš zní zajímavě. Pořídil jsem si asi tak 2 x výkonnější grafárnu, jelikož 9800 už v té mé sestavě byla asi jako když za mašinu z pendolína zapřáhneš nákladní vlak. Je to ovšem gk konkurenčního tábora, takže k nějakému zlepšení v ILu nedochází.... Zamračený ale třeba to teď bude s landgeom=3 stejně na pikaču jako s dvojkou a tudíž to budu používat. zkusím znova. ale WoP je podle mne tak jako tak budoucnost. Je to jen otázka času.
 
WT_Horrido
Il-2 Sturmovik je prostě mrtvý. Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
ZVP Zdenek
Ještě ne, ale už visí na padáku....... Vyděšený
 
Vilik
Funguje už spoň pořádně multiplayer? Kvůli těm pár misím to nemá smysl pořizovat.
 
1stCL_Fucida
U mě GTX 260 znamenala celkem významný nárůst grafického výkonu v ILovi.. Úsměv Prostě IL je OpenGL a ATi je neštěstí Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
ZVP Zdenek
U mně je 9800GT v ilu totéž jako HD4870 + brutální nárůst výkonu všude jinde ... kvůli Ila jsem ji nepořizoval, kupoval jsem, bo na pixmanii je za trojku a za ty prachy nelze odolat. Tuším že v Bioshock, nebo jak se to jmenuje má 4870 o 10 fps víc než GTX280 Šklebící seŠklebící seŠklebící se Ve WoP demu žádná křeč, pohoda klídek, 1Gb VRAM, takže nejvyšší detaily...ani náznak nějakých mikrolagů, tearing textur (ano u NV se mi v IL-2 jakoby trhaly textury, přitom jsem hlavou nehýbal a Free track ani neinstaloval, s atinou je to nemlich to samé) ....
 
LEON_CZ
ZVP Zdenek napsal:
U mně je 9800GT v ilu totéž jako HD4870 + brutální nárůst výkonu všude jinde ... kvůli Ila jsem ji nepořizoval, kupoval jsem, bo na pixmanii je za trojku a za ty prachy nelze odolat. Tuším že v Bioshock, nebo jak se to jmenuje má 4870 o 10 fps víc než GTX280 Šklebící seŠklebící seŠklebící se Ve WoP demu žádná křeč, pohoda klídek, 1Gb VRAM, takže nejvyšší detaily...ani náznak nějakých mikrolagů, tearing textur (ano u NV se mi v IL-2 jakoby trhaly textury, přitom jsem hlavou nehýbal a Free track ani neinstaloval, s atinou je to nemlich to samé) ....


To ,,jakoby trhání textur" odstraníš aktivací Vsync, abys omezil FPS na 60. U WoP stejně jako u RoF...
Upravil/a LEON_CZ dne 05-05-2010 15:34
 
http://www.virtualnipilot.cz/
ZVP Zdenek
To mne napadlo už dávno a mám vsync zapnutou pořád. Tím se to jen trochu vylepší, ale neodstraní....marné, já s IL-2 nebudu spokojenej nikdy, po stránce plynulosti grafiky, jsem s tím smířenej už tak 2 roky Zamračený V RoF demu jsem vsync zapínat nepotřeboval.
 
Vilik
Tak jsem si to jako správnej simpa'ták taky pořídil. Ale běda vám.... běda vám jestli mi to nepujde.
 
ZVP Zdenek
Tak co , fungová ? Mi ano ... jinak kdo to tady říkal že z 20kft neodhodíte ? já dnes odhodil z 30ti, v bomb. zaměřovači je vidět krásně.... bohužel se ten zaměřovač šteluje sám, snad to bude doplněno o nastavování.... kdo to říkal že WoP je hlavně o nízkých průletech ? Tak to ani náhodou pane. Létání je na první pohled jednodušší, naproti tomu střelba až tak snadná není, kanony mají docela malou kadenci...letadla jsou opravdu jakoby o dost lehčí, a ne těžká a výrazně podmotorovaná jako v předchůdci. Po prvním dnu to šmakuje, uvidíme za jak dlouho se mi tahle hračka omrzí ... Cool
 
Vilik
Já si pořizoval českou Box verzi. Tak mi to dnes přišlo. Je to verze 1.0.2.9. Budu muset ještě stáhnou aktualizaci 1.0.3.2. Má přes 3 giga, tak to budu stahovat přes noc.
Jinak co jsem zatim zkoušel. V režimu simulace to běhá krásně. Včetně nastavování motorů, chladiče, úhlu vrtule atd.
 
LEON_CZ
3 Giga? To vypadá na solidní záplatu, to ještě možná WoP opráším a znova testnu Mrknutí
 
http://www.virtualnipilot.cz/
LEON_CZ
[img]http://www.letajicicihly.ic.cz/files/WoP/WoL/wol1.jpg[/img] is not a valid Image.

Přidali aspoň v datadisku těm bombardérům kokpity nebo se pořád lítá jen skrz HUD? Zamračený
 
http://www.virtualnipilot.cz/
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,903,512 návštěv