May 06 2024 04:00:36
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Avia B-135
Stoupa
Je velice zajímavé sledovat konstrukci kokpitu a kde co je, fakt supr archeologická práce. Technická, k čemu je kyslíková láhev, když kyslík je jedovatej? Že by na úpravu směsi ve vysokých výškách?
Upravil/a Stoupa dne 19-03-2010 01:50
 
311_Tank
Nevim pro co presne je kyslik jedovatej, ale vim ze clovek bez kysliku se udusi a da se dychat i cistej.
 
313_Santy
Všeho moc škodí. Šklebící se Při dlouhém dýchání kyslíku o vyšším tlaku může dojít k otoku plic. Jinak ho nutně potřebuješ k životu a dýchání. Úsměv
 
BP_dFrog
Kyslík sám o sobě jedovatý není. "Jedovatým" se stává pouze po překročení určitého tlaku, pokud se nepletu. Celý problém tkví v tom, že člověk nejen že potřebuje kyslík, on ho potřebuje i určité množství v objemu a tlaku. Nazývá se to "parciální tlak" a je potřeba k tomu aby kyslík pronikal přes plíce do krve. Proto se od určité výšky musí uměle dodávat.
 
Stoupa
Dík za info.
[img]http://i988.photobucket.com/albums/af2/Stoupa/oxygen.jpg[/img] is not a valid Image.
[img]http://i988.photobucket.com/albums/af2/Stoupa/detail.jpg[/img] is not a valid Image.
Upravil/a Stoupa dne 03-06-2011 14:27
 
alfik
Přesně tak. Při potápění nastává opačný problém - parciální tlak kyslíku je tak vysoký (mluvím o dýchání přes akvalung, ne v nějaké ponorce Šklebící se ) že se špatně vyměňují krevní plyny, kyslík se sice do krve dostává, ale málo, a nevyměňuje v ní CO2, což nakonec vede k překyselení krve a pozvolnému nedostatku kyslíku v mozku, přesto že v krvi přítomen je...
Mch američtí kosmonauti dýchají po celou dobu letu (ve svých lodích, ne u rusů Šklebící se ) kyslíkovou atmosféru s nižším tlakem, kdyby byl kyslík jedovatý, tak by to asi nerozchodili Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Stoupa
Jde to nějak udělat aby v 3d maxu byla textura ostrá? Zatim se mi zobrazuje rozmazaná, přitom na renderu je ostrá.
[img]http://i988.photobucket.com/albums/af2/Stoupa/render.jpg[/img] is not a valid Image.
Upravil/a Stoupa dne 03-06-2011 14:27
 
Stoupa
Výsledek mojí dnešní práce. Udělal jsem nové obroučky, odlesk kokpitu, a zvolil jsem nový styl písma. Palivoměr je zcela nový. Míru odlesku ještě zmenším ať nejsou tak světlý.
[img]http://i988.photobucket.com/albums/af2/Stoupa/ukazka6.jpg[/img] is not a valid Image.
Upravil/a Stoupa dne 03-06-2011 14:28
 
Stoupa
Jediná fotografie co mám kde je vidět palivoměr a cívka magneta. V publikaci od MBI je palivoměr z Avie B-534, ale foto dokazuje že je jiný...použil jsem elektronický palivoměr z Aera A-300.
[img]http://i988.photobucket.com/albums/af2/Stoupa/Av-135%20Foto/Obr11.jpg[/img] is not a valid Image.

P.S.: Malý kvíz, kolik lidí je na obrázku?
Upravil/a Stoupa dne 03-06-2011 14:28
 
Enjoyr
Stoupa napsal:
P.S.: Malý kvíz, kolik lidí je na obrázku?



...Ani jeden ..? Šklebící se
 
www.enjoyr-page.cz
lochness
ja tam vidim troje nohy, ale esi je tam i nejakej clovek...
 
mkubani
Stoupa, ak ti mozem poradit, tak ziaden odlesk tam nedavaj.

1. Ten odlesk je z pohladu pilota nespravny. Pilot sa pozera na budiky z hora. To znamena, ze by mal mozno odlesk svojich noh, nie sedacky a ramu zadnej casti kabiny.

2. Ten odlesk bude staticky a pri niektorych svetelnych podmienkach jednoducho nebude davat zmysel.
 
mkubani
Este na margo textur. Robis ich pekne, ale su take nejake prilis ostre a ciste. Chcelo by to trochu "zmakcit". Aj popisky na nich. Vyzera to prilis "pocitacovo". Pouzivas Photoshop? Ak ano tak poznam cloveka, ktory by ti mohol dat zopar tipov ako na to.
 
Stoupa
V tom mas pravdu, tady nejde o to co se tam leskne, ale o efekt skla. Jinak ten odlesk bude mnohem menší takže nebude vadit v přehlednosti přístrojů. Ale toto všechno si teprve budu muset ověřit až budu mít umístěnou kameru v kokpitu, nejlépe už ve hře.

P.S. Počítám že až budou všechny textury hotové tak všechny podklady pošlu Robovi co on na to. V tomto ohledu má lepší výsledky, patina mi moc nejde.
Upravil/a Stoupa dne 21-03-2010 21:39
 
Stoupa
Stoupa napsal:
P.S.: Malý kvíz, kolik lidí je na obrázku?


Odpověď je 4.
 
Stoupa
Pedály od Oldy.
[img]http://i988.photobucket.com/albums/af2/Stoupa/pedaly.jpg[/img] is not a valid Image.
Upravil/a Stoupa dne 03-06-2011 14:29
 
veikso
Hmm... Kua chlapi, jen tak dálMrknutí Neni boha aby se to zkrz DT neprotlačilo do hry!
 
310_cibule
Sakra, ty pedály jsou daleko autentičtější než ty, co tam skutečně byly. Bravo! Mrknutí
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
kouty
heh, nemůžu si pomoct, ale vypadaj trošku přechromovaněZamračený
každopádně skvělá práce pánové, už se těším až se v tom odlepím od zeměCool
 
Stoupa
Jak v MAxu zajistim aby se u *.tga textur zobrazovala průhlednost?
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

34,824,173 návštěv