May 17 2024 06:03:17
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
ATI 4850 - VAPOR 1 GB|SAPHIRE - přehřívání
Maxxis
CZS_Talbot napsal:
Diky Maxxis.Inak som potom skusal 9.10 beta a kua nepadlo!! Link tu http://downloads....-2390.html


ok, tamto mas na mailu, toto prubnu
 
Tomik
Talbote, bohl bys prosím otestovat výkon tvé nové ATIny dle tohoto vlákna - http://www.vwings...ad_id=2645?

Díky
 
Maxxis
Maxxis napsal:
CZS_Talbot napsal:
Diky Maxxis.Inak som potom skusal 9.10 beta a kua nepadlo!! Link tu http://downloads....-2390.html


ok, tamto mas na mailu, toto prubnu


Talbote, dal sem ty 9,10 ovladače, větrák běží stále na 50% a neroste i když teplota ano, při spuštěném Furmarku na BURN, cca 1x každých 5 sekund vyskakuje při otevřeném catalystu na ati overdrive Warovná hláška( sama se hned ukončí).

otáčky jsou stále konstantní od teploty 35 - 57 dál se to při zátěži nezvedá.

p.s. nepadá nejspíše díky vyšším otáčkám větráku, opět nstaveno natvrdo. pokud to chceš zjistit, sniž si je na 25 % tj cca 1250RPM, snad ti neshoří ATIna
Upravil/a Maxxis dne 09-10-2009 10:02
 
CSL1_Talbot
Tomik napsal:
Talbote, bohl bys prosím otestovat výkon tvé nové ATIny dle tohoto vlákna - http://www.vwings...ad_id=2645?

Díky



Ked budem mat trochu casu vrhnem sa na toMrknutí
 
Tomik
Na ATI atránkách jsou k dispozici Catalyst 9.10, tak třeba to padání vyřešili..
http://game.amd.c...alyst.aspx
 
Maxxis
vecer to prubnu, pokud mě někdo nepředběhne,doposud ty bety jsou ok, až na výše řešené chybky
 
WT_Schmouddle
Jako heretik co má úplně příšerný obraz a naprosto zbytečné PhysX se zeptám: Nešla by někde místo patchů co Ati nazývá ovladačema stáhnout nová Nvidia? Šklebící se

S mojí 260 jsem přišel z krámu, vrazil ji do slotu, naisntaloval první ovladače co byly na stránkách Nvidie a od té doby nevím že tam je...Šklebící se


[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
Tomik
Já teda nevím, ale stačí prohledat třeba toto forum a těch problémů s NV bylo (je) až až.. Mrknutí

Mě je úplně jedno, jestli GK je červená nebo zelená, já kupuju, co má v dané době nejlepší poměr cena/výkon a stačí pro mé potřeby, takže před rokem nebo kdy, to byla ATI4850, která mi do teď dobře slouží a kdybych zase kupoval teď, tak to zase bude ATI, protože NV zatím pouze nějak mlží a nic nového nevydává (a stačí najít pár srovnání karet v dané cenové kategorii a výběr je jasný).. Šklebící se

Ale vraťme se k tématu, flamu ohledně toho co je lepší je myslím v jiných vláknech dost..
 
Maxxis
tak sem to prubnul, sturm mě cca během hodky nespadnul, ale otáčky jsou stále 50% nemění se, v jiné aplikaci ay of defeat mě to spadlo za 3/4 hod. dal jsem opět otáčky jen na 6 % a cca 2 hodiny šturma OK.

oproti těm beta 9.10 jsem nezaznamenal žádný rozdíl
 
Tomik
Taky už jedu na Catalystech 9.10, první večer, když jsem měl otáčky ventilátoru na automatiku mi to jednou spadlo, včera jsem to dal na 45% a celý večer OK - že by to fakt bylo v teplotě?

Je pravda, že má 4850ka je jedna z prvních s referenčním chlazením a s automatikou se teplota v zatížení pohybuje přes 80°C, s těma 45% to bylo podstatně níž (teď si přesně nevybavuju kolik..)..
 
Maxxis
Tomik napsal:
Taky už jedu na Catalystech 9.10, první večer, když jsem měl otáčky ventilátoru na automatiku mi to jednou spadlo, včera jsem to dal na 45% a celý večer OK - že by to fakt bylo v teplotě?

Je pravda, že má 4850ka je jedna z prvních s referenčním chlazením a s automatikou se teplota v zatížení pohybuje přes 80°C, s těma 45% to bylo podstatně níž (teď si přesně nevybavuju kolik..)..


tak tobych doporučoval vymenit chalzení, ty naše vaporky jedou n teplotě cca 32-37°C v systému a v zátěži max 58°C , při 70% otáčkách.Kup tam accelero cca 400,-
 
Maxxis
instaloval někdo teďka 9.12 catalysty a ten hotfix co opravuje OpenGL? jede to normálně? nepadá to atd.....
 
Rufu
Abych se přiznal ,nehraju jen ila takže 9.12 mám nainstalovaný bez hotfixu.Nelze zapnout hardwareshaders na 1 jinak jsou místo písma kostičky,modré odlesky už ani neřeším.Změna difuse light už nějak nezabírá.
Nepadá to ,včera a předevčírem jsem lítal víc jak 4 hod v kuse.
Upravil/a Rufu dne 28-12-2009 11:34
 
Tajpan
BP_Rufu napsal:
Abych se přiznal ,nehraju jen ila takže 9.12 mám nainstalovaný bez hotfixu.Nelze zapnout hardwareshaders na 1 jinak jsou místo písma kostičky,modré odlesky už ani neřeším.Změna difuse light už nějak nezabírá.
Nepadá to ,včera a předevčírem jsem lítal víc jak 4 hod v kuse.


jj, podobne. a hotfix na 9.12 nezaberá. Smutný
Obraz je krásny, Il2 nepadá, všetko beží ako má (oproti 9.11, žmuhy, odlesky, rozpad obrazu) , ale v 9.12 je problém s Hadrwareshader.
Musí byť vypnuty - 0. A neodporúčam zmenit počas hry vo video setting nastavenie na landdetails. viela obrazovka, treba na tvrdo vypnút potom Il2 resp PC.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,704 návštěv