May 17 2024 05:34:58
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
ExtraG je zamilovanej...
1stCL Pepan
No Extráči ona to Veverka hned říkla že to s ženskejma umíš snad líp než já...Cool
Aktuální rada - halvně se před žádnou nevožer jak Pepan!!! To pak máš konec s každou... No a pak už jen si vybrat tu pravou...člověk by si správně měl vybrat jednu jedinou se kterou to myslí opravdu vážně (ke které ho to tak nějak táhne od srdce) a založit s ní smysluplný, láskuplný, vztah založený na upřímnosti, oboustranné důvěře, úctě jeden k druhému, sounáležitosti a upřímné od srdce lásky v neposlední řadě!!!. Myslím že toto je asi to pravé co se dá mladému jinochovi jako jsi ty poradit. :sm37:

PS:
Jinak jesli pudeš do všech najednou - tak občas zajdi do kostela a nezpomeň se z toho vyzpovídat !!! Cool Pak je dobrý říkat všem že nemáš moc času a všem říkat miláčku - bo se vole nesmíš před žádnou přežbleptnout!!! Taky bacha na barvu a délku vlasů - trapas je přijít za krátkovalsou brunetkou a mít na černé mikině dlouhej blonďatej vlas - pak se to blbě vysvětluje. Když na to přecijen dojde - pak je dobrý zatloukat zatloukat (je dobrý mít připravenou ségru jako případnou výmluvu pro cokoliv) - ve finále se urazit a vynadat jí - za co Tě vlastně vůbec má... takhle slušnýho a milujícího hocha...Šklebící se Kdyby něco - tak se ozvi já Ti pak poradím - Pepan.Cool
 
1stCL_Fucida
Občas vám půjčím Pepana do Schwarmu, nebo do Rotte..perfektní sexuální poradna Mrknutí
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Jamamoto
1stCL Pepan napsal:
No Extráči ona to Veverka hned říkla že to s ženskejma umíš snad líp než já...Cool
Aktuální rada - halvně se před žádnou nevožer jak Pepan!!! To pak máš konec s každou... No a pak už jen si vybrat tu pravou...člověk by si správně měl vybrat jednu jedinou se kterou to myslí opravdu vážně (ke které ho to tak nějak táhne od srdce) a založit s ní smysluplný, láskuplný, vztah založený na upřímnosti, oboustranné důvěře, úctě jeden k druhému, sounáležitosti a upřímné od srdce lásky v neposlední řadě!!!. Myslím že toto je asi to pravé co se dá mladému jinochovi jako jsi ty poradit. :sm37:

PS:
Jinak jesli pudeš do všech najednou - tak občas zajdi do kostela a nezpomeň se z toho vyzpovídat !!! Cool Pak je dobrý říkat všem že nemáš moc času a všem říkat miláčku - bo se vole nesmíš před žádnou přežbleptnout!!! Taky bacha na barvu a délku vlasů - trapas je přijít za krátkovalsou brunetkou a mít na černé mikině dlouhej blonďatej vlas - pak se to blbě vysvětluje. Když na to přecijen dojde - pak je dobrý zatloukat zatloukat (je dobrý mít připravenou ségru jako případnou výmluvu pro cokoliv) - ve finále se urazit a vynadat jí - za co Tě vlastně vůbec má... takhle slušnýho a milujícího hocha...Šklebící se Kdyby něco - tak se ozvi já Ti pak poradím - Pepan.Cool


No Pepí...já se snad jinde, než před tou svojí ani nevožírám....ale jinak jsi to trefil přéééésněěěě!:jamamoto:
 
313_OTU_oblak
woe, že pepan je sexuální poradna....kua, vy v Lionech máte všechno Úsměv)))

ExtraG......jednu ze života. jdi tam kam tě srdce táhne. Pokud se na něj vysereš, tvůj problém - ono se přihlásí. I když budeš 5 let chodit s jinou a budeš spokojenej..... Úsměv

Jinak gratuluju....a doufej že nejsou kámošky Úsměv
Upravil/a 313_OTU_oblak dne 10-12-2005 01:25
 
Miroo
1stCL Pepan napsal:
No Extráči ona to Veverka hned říkla že to s ženskejma umíš snad líp než já...Cool
Aktuální rada - halvně se před žádnou nevožer jak Pepan!!! To pak máš konec s každou... No a pak už jen si vybrat tu pravou...člověk by si správně měl vybrat jednu jedinou se kterou to myslí opravdu vážně (ke které ho to tak nějak táhne od srdce) a založit s ní smysluplný, láskuplný, vztah založený na upřímnosti, oboustranné důvěře, úctě jeden k druhému, sounáležitosti a upřímné od srdce lásky v neposlední řadě!!!. Myslím že toto je asi to pravé co se dá mladému jinochovi jako jsi ty poradit. :sm37:

PS:
Jinak jesli pudeš do všech najednou - tak občas zajdi do kostela a nezpomeň se z toho vyzpovídat !!! Cool Pak je dobrý říkat všem že nemáš moc času a všem říkat miláčku - bo se vole nesmíš před žádnou přežbleptnout!!! Taky bacha na barvu a délku vlasů - trapas je přijít za krátkovalsou brunetkou a mít na černé mikině dlouhej blonďatej vlas - pak se to blbě vysvětluje. Když na to přecijen dojde - pak je dobrý zatloukat zatloukat (je dobrý mít připravenou ségru jako případnou výmluvu pro cokoliv) - ve finále se urazit a vynadat jí - za co Tě vlastně vůbec má... takhle slušnýho a milujícího hocha...Šklebící se Kdyby něco - tak se ozvi já Ti pak poradím - Pepan.Cool
Ale hlavne si vyber tú čo má najväčšie kozy:sm12:
 
Farmar
Ty jo ... hned tri... Ja v tom vidim jen nasledky tveho konani.

Konec litani, JABO prislo o velitele, na comp se uz jen prasi.
A tri tchyne... to se bez rovou utopit.
Úsměv))
 
Lucka
Týýýýjo, když tak čtu příspěvky tohoto vlákna, ........hmmmm......Cool
 
Lucka
1stCL Pepan napsal:Aktuální rada - hlavně se před žádnou nevožer jak Pepan!!! To pak máš konec s každou... No a pak už jen si vybrat tu pravou...člověk by si správně měl vybrat jednu jedinou se kterou to myslí opravdu vážně (ke které ho to tak nějak táhne od srdce) a založit s ní smysluplný, láskuplný, vztah založený na upřímnosti, oboustranné důvěře, úctě jeden k druhému, sounáležitosti a upřímné od srdce lásky v neposlední řadě!!!. Myslím že toto je asi to pravé co se dá mladému jinochovi jako jsi ty poradit. :sm37:


souhlas

PS:
Jinak jesli pudeš do všech najednou - tak občas zajdi do kostela a nezpomeň se z toho vyzpovídat !!! Cool Pak je dobrý říkat všem že nemáš moc času a všem říkat miláčku - bo se vole nesmíš před žádnou přežbleptnout!!! Taky bacha na barvu a délku vlasů - trapas je přijít za krátkovalsou brunetkou a mít na černé mikině dlouhej blonďatej vlas - pak se to blbě vysvětluje. Když na to přecijen dojde - pak je dobrý zatloukat zatloukat (je dobrý mít připravenou ségru jako případnou výmluvu pro cokoliv) - ve finále se urazit a vynadat jí - za co Tě vlastně vůbec má... takhle slušnýho a milujícího hocha...Šklebící se Kdyby něco - tak se ozvi já Ti pak poradím - Pepan.


ehm....:sm19:
 
Cmelaci-Bagos
Tý vole, česká čtyřka, to bych chtěl vidět Úsměv
 
http://cmelaci.com
ExtraG
Už to přestaňte propírat, OK?
 
1stCL_BlueL
extrag ty sem hodis takovejdle post a pak se divis ze to ostatni propiraj? Úsměv
 
ExtraG
No, jak jsem vysvětlil, ten post se sem dostal díky momentálnímu zatmění mysli, takže jsem se docela divil, když jsem to druhej den viděl...komunito, projevte soucit a serte na to...
 
Vitman
Napiš si do Bravíčka, tam Ti poaděj nejlíp......:lol:
 
rudidlo
ExtraG napsal:
No, jak jsem vysvětlil, ten post se sem dostal díky momentálnímu zatmění mysli, takže jsem se docela divil, když jsem to druhej den viděl...komunito, projevte soucit a serte na to...
Přečti si moji [EDIT]původní[/EDIT] reakci a nech to plavat Úsměv
Upravil/a rudidlo dne 10-12-2005 15:10
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
1stCL_Novotny
313_Ffajtl napsal:
No, buď jenom rád... Odzkoušej, která je jak ostýchavá, mluvná a hlavně, která ti dáŠklebící se Pak máš potenciální holku a zbytek jsou milenky:sm16:


FF těm , ale nejni 14!!Úsměv))))))))
 
1stCL_Novotny
Hm říkáš tři jo? Málo!!!!
 
Tajpan
ExtraG napsal:
No, jak jsem vysvětlil, ten post se sem dostal díky momentálnímu zatmění mysli, takže jsem se docela divil, když jsem to druhej den viděl...komunito, projevte soucit a serte na to...


prepáč , ale asi sa nerozumieme dobre.:sm8:

Poprosil si o pomoc , a tu sa ti snaží celá naša komunita pomôcť.
Ja neviem , čo je na tom zlé.
I ked neviem , čo vás Fučida úči za taktiku ked si nešieš poradiť s troma stíhačkami. Mrknutí

Tvoj problém je dosti jednoduchý.
Naútočili na teba tri stíhačky. Pravdepodobne s prevahou výšky. A Ty si sa určite niekde flákal u zemi. Šklebící se Alebo nemal ani rýchlostnú prevahu.
Mal by si nám určiť presný typ stíhačiek , aký po tebe išiel.
Ak sú stihačky typu Hurrik, tak si myslí ,že by si mal dokázať sám poradiť.
Ak sú to typu Jak, Lavočky, tak určite vieš stačí sa viac pritlačiť a zdrhneš .
Ak sú to typu Spity , máš problém.
Ak je to typ Mustanga, ojjoj , nezdrhneš. Vzdaj sa.

Všetci sa ti tu snažia pomôcť.

Dávajú ti rady ako držať knipel, zaujať vhodnú polohu, volacie znaky, skiny, maskovanie sa v oblakoch, úteky pri zemi pred doprovodnými stíhačkami, rôzne zátačky a výkruty, lopingy. Odovzdávajú ti vlastné skúsenosti a rady.

A teba sa nepáči. Šklebící se

Ja fakt neviem, ako ešte treba ti pomôcť.? :sm6: :sm6: Mrknutí
 
Lucka
Komunito, ukončeme toto téma ano? Už to vážně nechme být.

Mnoho štěstí ExtraG :lucka:
 
rudidlo
Lucka napsal:
Komunito, ukončeme toto téma ano? Už to vážně nechme být.
Já už jsem se ExtraGmu vyjádřil i po ICQ a považuji tuto záležitost za ukončenou. Nepotřebuji však na fóru někoho, kdo by mě rozkazoval co mám dělat a co ne - na to jsem se oženil.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
MK_Paja
rudidlo napsal:
Lucka napsal:
Komunito, ukončeme toto téma ano? Už to vážně nechme být.
Já už jsem se ExtraGmu vyjádřil i po ICQ a považuji tuto záležitost za ukončenou. Nepotřebuji však na fóru někoho, kdo by mě rozkazoval co mám dělat a co ne - na to jsem se oženil.

Rudidlo, vyjímečně, Šklebící se ...ale opravdu vyjímečně, s tebou musím souhlasit. :yes: .Vzal jsi mi to, takříkajíc, přímo z huby.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,552 návštěv