May 17 2024 05:02:13
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
GTX 260 - blikající textury
Kachnahusa
Ahoj vespolek,
lítám Ila na této grafárně: http://www.czechc...rtno=61967 a nejsem schopný zbavit se blikajícího kouře. Blikání se objevuje u dýmu při nahození motoru, z větší výšky blikají i kouře stoupající ze země a sem tam blikne mrak. Skoro jako na pouti Úsměv. Neřešil jste někdo tento problém u této grafiky? Jinak používám poslední ovladače. Tyto problémy jsem zaznamenal i u starších verzí.
Díkes.
 
XXX_Dazz
Dej nastavení ovladačů podle návodu http://vwings.net...ia-drivery a pak napiš jestli ti to stále dělá.
 
Kachnahusa
Samozřejmě nastaveno podle návodu. Zkoušel jsem i různé obměny tohoto nastavení jako zapnutí Error Reporting a varianty u Conformant Texture Clamp. Možná byste někdo měl jednoduchý tip jak na to než začneme s přepínáním všech možností v nastavení ovladače Mrknutí
 
WT_Horrido
Jaká verze ovladače?
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
310_cibule
Řekl bych, že mám nemlich tu samou kartu. A žádnou matějskou nevidím. Takže nejspíš ovladače (nejsem ale teď doma, abych ti řekl, jaké používám)
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Kachnahusa
Poslední 190.62
 
Pityy
JA MAM TAKE GTX 260 od gigabytu a v pohode Zamračený
 
310_cibule
Tak mi to běhá na 6.14.11.8206. Můžeš zkusit, jestli to bude furt, není to ovladaem ;-)

"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Kachnahusa
Jehly v hromadách senaZamračený Může na to mít vliv i nastavení conf.ini?
 
Kachnahusa
Mimochodem, nevěděl bys kde ten starší ovladač hledat? Google si s tím neví radyÚsměv
 
XXX_Dazz
Zkus zde http://downloads....
 
cyberolas
Já mám asi o něco málo novější - 6.14.11.8208, pokud by to šlo překopírovat z instalačního CD, tak bych ti to někde vystavil. Napiš, pokud ti předchozí link nepomohl.
 
310_cibule
Asi tě nepotěším, ale včera jsem si z http://guru3d.com/ nainstaloval nejnovější ovladač 190.89 a vše chodí, jak má (ila hraju pod XP 32bit).


"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Kachnahusa
Hm. Jsem z toho blázen. Zatím nemůžu testovat starší ovladače, ale to problikávání je fakt záhada. Nebliká to stabilně pořád, ale zabliká to jen v určitých momentech. Jestli se ani toto u vás neprojevuje, tak bude někde něco jinak. Ty poslední ovladače (190.62) ze stránek nvidia nejsou poslední? http://www.nvidia..._whql.html
 
Kachnahusa
Mimochodem taky na XP-32. Nemohl bys mi poslat conf.ini? Třeba mám něco blbě tamÚsměv A nastaveno to máte přesně podle návodu na těchto stránkách? Každopádně díky.Mrknutí
 
310_cibule
Můžu. Ale až večer. Přesně podle návodu (conf.ini i kartu). Kam?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Kachnahusa
Našel jsem tady něco na toto téma a zdá se, že je několik možností jak na to:
1) Verze ovladače (zkoušet verze směrem dolů)
2) Nastavení ovladače (podle návodu)
3) Upravené knihovny (il2_core.dll, il2_corep4.dll+il2setup.ini)
4) Nastavení conf.ini (PolygonOffsetFactor, PolygonOffsetUnits ...)
5) ATI
6) Odinstalovat a už nikdy nepouštětMrknutí
Takže kombinací je k mání dost. A včil mudrujZamračený
 
WT_Horrido
Šest. Já to tak udělal a mám klid Šklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Kachnahusa
E-mail v profilu. Díky.
 
Kachnahusa
Nevěřim Mrknutí
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,336 návštěv