April 28 2024 15:57:39
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Leteckí stíhači II. v boji na ČT1
Panek
Co dávají proti tomu na nejsledovanějších kanálech? VKV? Růůůůůůůůůůůžovou zahradu?

Stejně to má úspěch, když projedu diskuze.
 
WT_Schmouddle
Krátké vlny a muchomůrka růžovka mají taky úspěch..dívaj se na to lidi podobně postižený jako my, tedy nadšení radioamatéři a amatérští mykologové.
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
Panek
No nevím, jestli tam mají odborné poradce, tak by tam nemusely být takové lékařské hlody. Jako třeba, že přijede rychlá záchraná a pacientovi vypíše recept a odjede. Cool
 
ZVP_Hekite
http://www.youtub...re=related nezapomenutelný okamžik Vyděšený
Šklebící se
 
http://zvp.wz.cz/
jirik
Panek napsal:
No nevím, jestli tam mají odborné poradce, tak by tam nemusely být takové lékařské hlody. Jako třeba, že přijede rychlá záchraná a pacientovi vypíše recept a odjede. Cool


No asi si koleduju, ale ordinace mi po medicínské stránce nepříjde zas tak úplně mimo. Troufnu si říct, že ve srovnání třeba s dr. Housem je to skoro dokumentární seriál.Mrknutí
Upravil/a jirik dne 24-10-2009 09:14
 
alfik
To je ten "doktor" co k němu přijdeš s chřipkou a odejdeš s legionelou? Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Kurres
Nevite, co to bylo za manevr, ktery provedl ten pilot p 51, kdyz chtel sestrast to Bfko? Vim jen, ze je potreba vykopnout kormidlo do boku a potlacit? Nebo pritahnout?
 
Panek
jirik napsal:
Panek napsal:
No nevím, jestli tam mají odborné poradce, tak by tam nemusely být takové lékařské hlody. Jako třeba, že přijede rychlá záchraná a pacientovi vypíše recept a odjede. Cool


No asi si koleduju, ale ordinace mi po medicínské stránce nepříjde zas tak úplně mimo. Troufnu si říct, že ve srovnání třeba s dr. Housem je to skoro dokumentární seriál.Mrknutí

House je o vtipu a né o příbězích z reality. Mám několik lékařů v rodině, a ti se na růžovku nemůžou ani koukat právě pro lékařskou nesmyslnost. Šklebící se
Ještě něco House se snaží pacienty někdy zabít, kdežto ti doktoři v růžovce by to zvládali pravidelně díky své neschopnosti.
Pacienta s promodrávajícíma konečkama prstů po úrazu ruky dají na normální pokoj? - Jako sorry, ale jestli se takto řeší úrazy v praxi, tak si přeju, aby můj úraz byl bezbolestný a definitvní. Vyděšený
 
jirik
Když tam jinej pokoj nemaj, tak kam s nima, že. Šklebící se Však růžovka taky není realita, ale především telenovela na pozadí nemocničního prostředí. Pár kiksů tam občas je. Stojím si však za tím, že se to realitě blíží víc než House. V nemocnici se může stát a stává přehmatů...
 
jirik
Já tohle přímo neviděl. Při zranění záleží na jeho mechanismu, když budu mít zlomenou ruku a boural jsem v autě tak bude samozřejmě postup jiný než když si zlomím ruku při zakopnutí o něco. Vývoj stavu po poranění je věc další.
Ale máš pravdu, kiksy v tom seriálu jsou. A my už jsme dost mimo téma.Úsměv
Upravil/a jirik dne 24-10-2009 14:26
 
Panek
Jaké je téma? Šklebící se
 
Kurres
Jo rekl bych, ze to tu je samy OT..
 
Kurres
Ok tesilo me...a hodne stesti..Šklebící se
 
ZVP_Hekite
No stačí zamávat čleskou legitimací a je klid ! Šklebící se
 
http://zvp.wz.cz/
AH_Cutora
Kurres napsal:
Nevite, co to bylo za manevr, ktery provedl ten pilot p 51, kdyz chtel sestrast to Bfko? Vim jen, ze je potreba vykopnout kormidlo do boku a potlacit? Nebo pritahnout?


Ten manevr se jmenuje <Kara "Starbuck" Thrace Viper bull shit standard shot>.

Zkus Youtube ;-)
 
WT_Flan
Šklebící seMrknutí
 
Apo
Tak co říkáte na dnešní díl? Úsměv
 
ZVP_Hekite
Němec nebyl superman Šklebící se
Knypl do rohu ........Vyděšený
Upravil/a ZVP_Hekite dne 03-11-2009 20:47
 
http://zvp.wz.cz/
Apo
Když byl ten mig17 obratnější než Phantom, proč před tím pohořím (když měl na obou stranách pláně) netočil na nějakou stranu? Sami to řekli už dřív, že by na to phantom neměl.....
 
313_OTU_oblak
řeknu to jednoduše...tohle je seriál pro americké diváky...nic víc..

zajíma mne to že Kožedub měl několik se sestřelů v Korei, zajímá mne zda Thomba byl skutečný...nejenom americká korejská a vietnamská propaganda..

i protivník měl dobré piloty, o těch se nemluví. O působení MiGu-19, který stíral fantom i v jeho propagované vertikále se nikde nemluví...
vše co jsem četl o korejské nebo vietnamské válce byly bludy, jenom "jeden den dlouhé války" byla fajn knížka (tam dokonce i nesmrtelní američané přiznávají ztrátu několika letadel právě MiGy-19

dovolil bych to přirovnat....big brither si přeje aby americký lid viděl hrdiny a vítěze...

ad miG-17 - souhlas, měl možnosti více...nevěřím tomu kdyby udělal včas zatáčku tak fantom ostrouhá...taky odletět nad nepřátelskou základnu bez ostatních...hrubé porušení kázně....nevím no.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,774,269 návštěv