May 12 2024 23:12:13
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 1
CSW_Rannisokol

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Leteckí stíhači II. v boji na ČT1
veikso
No bylo to tam tak řečeno. Že P-51 byla nejlepší stíhačka své doby, protože měla "přehlednej kokpit, plynovku do levý ruky a knipl do pravý, přesně jak to má být."Vyděšený
 
WT_Schmouddle
Jo tááák, v tom případě bylo Clone nebývalé vtipné! Pff
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
Pityy
emerická tvorba není to nejlepší nemecka tvorba neni to nejlepsi kazdej si pribarvuje to sve a furt do kola si kazda strana bude prosazovat to sve a o tom to je aspon se tu nenudime Mrknutí
 
WT_Horrido
606_Tempik napsal:
WT_Horrido napsal:
Ale však on nikdo nikoho nesoudí přece, to není chyba těch maníku, tu práci s hodnověrností si má dát history channel.


Tak to čteme každý jiné vlákno :-)
námatkově:
1stCL_pbarry napsal:
WT_Horrido napsal:
Ne samozřejmě že čekáme že mustang točí nejlépe po zasahu z třicitky do křídla a během divokého obratu stihne zasáhnout prolétávající německé žluté eso. Stars and Stripes rulezz! Šklebící se


Tak ještě že to všechno stihl, před příletem zbytku letky, aby mu to nikdo nemusel věřit Šklebící se

1stCL_pbarry napsal:
me tak napadlo, ze vetsinou skutecne dochazi k tem sestrelum, kdyz sebou nemaj nikoho, kdo by jim to potvrdil. A kdyz nejakou dvojku nahodou maji, tak je zpravidla sestřelena a nestastnou nahodou zemre (lynč, utopenej etc.).


Hm, pořád mám dojem že se to netýká těch pilotů, ale televize...
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
310_Gringo
Hoši, ač spojenec, kterej rád kouká na padající němce, musel jsem tenhle seriál plnej supermanů přestat sledovat.Je to už i na mě mocSmutný

"Johny Texas je ZDE, německý mesershmitt TADY, Johnymu na šesté.Johny Texas schválně přetáhne stroj do kontrolované vývrtky a když v ní zrovna míří za sebe, sestřelí Messershmitt.Svým umem vývrtku okamžitě vybírá a hledá dalšího nepřítele....HuááááCool
 
WT_Schmouddle
Dyť řikám...kazeťák here, repráky here...Šklebící se
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
Rad
Dílko je to vpravdě nepovedené a celkově zavádějící. Nabízí se ovšem otázka, proč na to teda pořád koukáte? Úsměv
 
WT_Horrido
Přisáti ke skleněnému cecku nemůžeme se odtrhnouti Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Apo
310_Gringo napsal:
"Johny Texas je ZDE, německý mesershmitt TADY, Johnymu na šesté.Johny Texas schválně přetáhne stroj do kontrolované vývrtky a když v ní zrovna míří za sebe, sestřelí Messershmitt.Svým umem vývrtku okamžitě vybírá a hledá dalšího nepřítele....HuááááCool


Já to neviděl, ale tohle by mě asi rozstřelilo Šklebící se
 
doktorkop


"Johny Texas je ZDE, německý mesershmitt TADY, Johnymu na šesté.Johny Texas schválně přetáhne stroj do kontrolované vývrtky a když v ní zrovna míří za sebe, sestřelí Messershmitt.Svým umem vývrtku okamžitě vybírá a hledá dalšího nepřítele....HuááááCool


S největší pravděpodobností šlo o nechtěný mánévr a při jeho nechtěném provedení došlo k nechtěnému spuštění palubních zbraní a tím pádem nechtěnému sestřelu-který byl vlastně chtěný...
 
1stCL_Vincent
doufám že nezapomněli dodat že tento americký pilot je jediným pilotem na světě který dosáhl sestřelu ve vývrtce !
 
Netto
veikso napsal:
No bylo to tam tak řečeno. Že P-51 byla nejlepší stíhačka své doby, protože měla "přehlednej kokpit, plynovku do levý ruky a knipl do pravý, přesně jak to má být."Vyděšený


Oni tam ale neřikali že byla nejlepší stíhačka ve svý době ale řikali že to byla stihačka s nejvice sestřelama... někde sem četl že nejlepší stihačka byla TA-152ka
 
Jp-
náhodou já už sundal s cobrou borce v BF i v plochý vývrtce jenom sem držel spoušť a dostal 3mou do křídla a boooom já sem tak dobrej škoda, že tu vejvrtku sem nevybral Šklebící se Když to de v Ilu tak to musí jít i v reálu Mrknutí
 
ZVP_Hekite
Ale říkali říkali ! Šklebící se
A taky naznačili že celé letectvo USA by nejraději sedlalo P-51 Šklebící se
Upravil/a ZVP_Hekite dne 22-10-2009 16:00
 
http://zvp.wz.cz/
606_Smis
To si potom mozme predstavit jak musi byt americky priemerny obcan tupy Úsměv setko tam musia visvetlovat ako malemu decku a este aj 3krat , a preto to bola stiahacka z najviac zostrelami lebo amici to aj tak kontrolovali ze.............. Clo-Clo pisal ze keby amicky gulometcici zostrelili jeden FW190 a bolo by tam cca 400 gulometcikov tak by kazdemu jednemu pripisali zostrel lietadla a to davali aj do oficialnych udajov........
 
WT_Schmouddle
V Americe to ještě víc dělej reklamama, takže ten formát tomu odpovídá. Po každé reklamní pauze tam je rekapitulace, aby ten co přijde, veděl.

Amíci zas takoví blbci nejsou...Úsměv
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
marasek
Pánové, někteří si zajisté pamatujete na sovětské válečné filmy, kdy sovětský Hrdina zasažený dávkou ze šmajsru, možná i kulábru, i granát vedle vybouch! Tak tento hrdina poté dokázal pokropit ještě spoustu nepřátel, zapálit pár tygrů Molotovem a s odjištěným granátem pod další lehnout-protože tohle dokáže jen sovětský hrdina! A ti amíci jsou to samý, protože jsou obdobným gigantem a potřebují vzory pro svůj národ! (je jich ale méně, proto jejich hrdinové méně umírají) CoolZamračenýMrknutí Občasnými až bludy je to ale smutné, viďte?!Smutný
 
www.virtualnikokpit.cz
BIVOY
Ty sovětské filmy vycházejí ze skutečných událostí , viz. Meresejev . A máš to Úsměv .
 
marasek
A právě o to víc je smutné to, že oba národy můžou stavět na skutečnostech a nemusejí se uchylovat k hloupostem! Tím nechci přehnaně pochlebovat Meresjevovi, ani hanit Mustanga!
 
www.virtualnikokpit.cz
clone9cz
Jp- napsal:
náhodou já už sundal s cobrou borce v BF i v plochý vývrtce jenom sem držel spoušť a dostal 3mou do křídla a boooom já sem tak dobrej škoda, že tu vejvrtku sem nevybral Šklebící se Když to de v Ilu tak to musí jít i v reálu Mrknutí

A měls gondoly s třicítkama ? Neměl. Já jo, a jak se mi tam mihnul spit podruhé, tak sem ten rámus spustil a při třetí otočce Voodooa sestřelil ... na rozdíl od tebe mě moje Mk108 zachránily před rámusem, neboť jsem plochou vejvrtku vybral cca 100m nad zemí a vklidu odletěl s nastřelenym křídlem dom. Svědky na to mám dva.
 
http://www.wwii-illusion.net
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

34,865,234 návštěv