May 02 2024 10:30:35
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
zvuková karta ve šturmu
Maxxis
nazdar, chtěl semse zeptat, zda někdo z Vás řešil rozdíl zvuku bez a s zvukovou kartou v PC, má cenu si zvukovku do pc kupovat, je velký rozdíl integroaná vs např ty creativky xgamery apod?

případně nějaký test tímto rozdílem se zabývající?
link nalezen: http://pctuning.t...t?start=18

stačí mě sujektivní porovnání, musel jsem s přechodem OS vyndat audigy 2 a nepatuji se díky modifikaci sturma jaký b mohl být zvukový rozdíl.
Upravil/a Maxxis dne 19-08-2009 10:13
 
WT_Flan
To by me taky zajimalo. Sveho casu jsem uz jsem taky neosadil bednu zvukovkou a nemam moznost srovnani.
 
veikso
Nějak se mi pokakal Soudblaster a nepoznal jsem rozdíl s integrovanou zvukovkou.
 
Patrikhuhu
U kvalitni zvukovky bývá vyšší odstup signál-šum, méně se tam dostává rušení z ostatních komponent počítače. Pro efekty se používá speciální procesor na zvukovce (integrovaný možná už taky něco dneska zvládaj).
 
WT_Flan
Tak je fakt, ze v tichu ruzny pazvuky z ruseni jinymi komponentami jsem uz slysel, jenze kdyz hrmeji motory a zbrane, je po ruseni...Úsměv

Mne by zajimalo to co Maxxise...je slyset realny rozdil v kvalite zvuku mezi onboardem a extra zvukarnou ?
 
WT_Horrido
Je slyšet. Je slyšet dost. Měl jsem kvůli ovladačům ve Vistách zaplou integrovanou zvukovku a nebylo to pěkné. Docela mě to překvapilo.

Ale zase na nějaká plastová chrchlátka nebo sluchátka za dvě stovky to asi stačí.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Hoper
tak to krapet rozšíříme:
(a upřesníme ;) - Wágnera v hrobovém tichu v kamenném domě poslouchat nejspíš nebudeme, takže slušná zvukovka do paneláku pro běžnou bedýnkovou aparaturu)

- držet se i nadále Creativu ? (kterýho :D)
- 5.1 nebo 7.1 ?
- PCI nebo PCI-E ? (na nových deskách se dvěma PCI - jsou tyto navzájem sdílené nebo při tomhle počtu už je každý slot samostatný ?)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
WT_Horrido
No tak jukni na Auzentecha X-Fi Prelude nebo Asus Xonar D2X. Auzentech má plus v EAX a hard. akceleraci, ale s Vistama to jde stejne do řiti takže pak je to docela jedno.

Jo a Auzentech je PCI a Asus PCI-E. Auzentech novou nativní PCI-E kartu chystá, ale bude drahááááá.
Upravil/a WT_Horrido dne 19-08-2009 14:54
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Hoper
jo, Auzentech jsem myslel, ale ani CZC ani Alfa je teď nějak neměli v nabídce, takže jsem si nevzpomně na jméno...

do ASUSu bych teda nešel, to mne pociťově nějak odrazuje :))



Jak Win7 a EAX ?
je tam ten problém už nějak řešen ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
WT_Horrido
EAX už jen přes OpenAL nebo pomoci ALchemy. Jestli ALchemy pracuje pod W7 nevim.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Topper-Czech
Porovnám-li výsledek na mém Realteku ALC850 na Asus A8N-SLI vs. výsledek na X-Fi Xtreme gamer, tak budu stručný - výše to bylo popsáno docela přesně.

U integr. kodeku záleží na designu desky. Pokud dal výrobce na desku dobrej (přesněji lepší) kodek, a pak to pohnojil špatným umístěním čipu a nevhodným PCB celkově, tak stál výsledek zpravidla na nic, resp. na dvě plastový bedýnky postačující. Ale kvalita integr. výstupu se zvyšuje. To samé platí i u klasických zvukovek. Tady to je všude o "nezaplatíš, neužiješ" . Levné karty za 300 korun mají smysl snad jen jako náhrada kodeku nebo chybí-li nějaký vstup/výstup na desce a nejsou penízky. Dle mě nemá cenu kupovat nic pod cca 1500 kaček. Samozřejmě s přihlédnutím k budoucímu využití. Dát si také třeba pozor na přítomnost dvou interních audio vstupů (pokud si jeden obsadíte TV tunerem.... . No to bylo takový dost obecný Šklebící se Ale mám už čtvrtou zvukovku, tak alespoň to.

ALC 850 vs. IL2 - neslyšel jsem motor, ale tím stylem, že jednou jo a třeba po pár dnech zase ne. Všechny ostatní zvuky dobré, ale časté "chrastění", spíš jakoby ořezané špičky nahrávky. Na rozšířených efektech a s 5.1 to šlapalo dobře, slyšet bylo asi to, co slyšet být mělo z konkrétních směrů. Ale ten šum Úsměv

Xtreme Gamer vs. IL2 - jel jsem ho zpočátku na malých plastových bedýnkách a tam byl rozdíl oproti Realteku minimální, až na přítomnost výšek (ty jsem si trochu snížil) a absenci jakéhokoliv šumu při maximální hlasitosti a poslouchání ničeho. Na 5.1 znatelně lepší kvalita. Je to teda levný 5.1 "dřevo", ale výšky tam jsou, středům stále nerozumím a basy otřásají celým domem.

5.1 muselo jít pryč, ale dodneška mám na integrované napojený interkom v podobě Teamspeaku a sluchátek s mickou, a na X-Fi mám repro 2.1 a to je full real polítání, to mi věřte.

Poznámka: opravdoví fajnšmejkři ohrnou nos i nad touhle kartou a chňapnou po Auzenu a lepších Vyděšený
 
http://www.e-airport.wz.cz
Maxxis
sosám ovladač pro vin 7 64 pro audigy 2 platinum pro, tak uvidíme, rychlost 2é kb, snad, to bude ještě dneska těch 35 mega, dam vědět.
 
606_Temp
Určitě dej. Mám skoro tu samou (jen ex)
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Maxxis
fachá to ve win ok, zkusim jeste sturma, měl jsem tam ve vistach ozvěnu.....

leadtek TV karta myslim lehce to v ni praska ve zvuku pri prepnuti kanalu ale pak hned ok během 2 sekund

sturm taky ok, takže návraty karet do pc, kde jste je kvuli viste odejmuli
Upravil/a Maxxis dne 19-08-2009 22:45
 
Maxxis
řekl bych že přehravaní zvuku ve win je lepší a čistější, takže dle mě, má význam mít PCI zvukovku
 
WT_Flan
Jaky mas sluchatka ?
 
Hoper
když 7.1 kartě řeknu, aby posílala výstup jen na 5.1 bude brumlat nebo nebude brumlat ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
606_Temp
Nebude brumlat. Udělá to srejně, jak když 5.1 zvukoce řekneš, aby hrála jen stereo Mrknutí
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Maxxis
WT_Flan napsal:
Jaky mas sluchatka ?


KOSS PRO 3AA Titanum a repro logitech Z680 5.1
 
CSW_Butys
Zdar lidi, potřeboval bych poradit, zda je možné vůbec, aby sluchátka s USB a reproduktory s jackem hrály současně, když nastavím ve WIN7 výchozí zařízení, tak hraje to či ono, ale ne současně, díky.
i.ibb.co/P1zc1q9/Butys.png
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,801,063 návštěv