May 02 2024 12:00:45
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS 57 OTU
 Vytisknout diskuzi
Diskuze k Infu o serveru 57th OTU
Merten
S tím že na Zeke nenajdete Liona bych si dovolil nesouhlasit osobně tam bývám relativně často Mrknutí
 
311_Tank
57_OTU_Ford napsal:
311_Tank napsal:
BP_Tyrl napsal:
Já nevím, co řešíte, vždyť je to: "57th OTU server".
Až to bude: "57th HARD server" tak ať si tam povypínaj všechny ikonky i speedbary.
Jenže to jim tam nebude nikdo chodit. Ani hardcoristé, protože jediný co by tam mohli dělat by bylo osamocené bloudění po mapě.



A presto sou spiti a zeke jedny z nejplnejsich serveru Úsměv


Speedbar by se nevypínal snad v žádném případě, kvůli bomberům. Kdo někdy odhazoval z levelu ví jak nepříjemně blbé je odečítat hodnoty z přístrojů když loví cíl v zaměřovači.V tuto chvíli to vypadá že by se mohlo přenastavit zobrazování ikon a to tak že vlastní stroje budou mít zobrazovanou jen imatrikulaci a to na vzdálenost 300m. jen to musí odsouhlasit více lidí z 57th OTU


Myslim ze sem se neco nabombardoval, a stim ze by speedbar byl pro level nejak esencielni nesouhlasim. Bud mate nordena a rychlost vas ani tak nezajima, nebo ho nemate a lovite to pres BST. A nebo to ledalo znate a hazite podle predem znamiho uhlu.
Spis je to fajn pro stihace ze muzou sledovat nepritele a kontrolovat si rychlost a vejsku bez preruseni vizualniho kontaktu.

Nicmene speedbar je oproti ikonam relativne nejmensi zlo Mrknutí
 
Permon
Jsem pro vypněte třeba ikony ale speedbar nechte,
litám bombry a vím očem je řeč.Cool
 
Hoper
Merten napsal:
S tím že na Zeke nenajdete Liona bych si dovolil nesouhlasit osobně tam bývám relativně často ;)


sry za OT, ale...
Mertene, pokud se pletu, tak mne prosím oprav, ale ty jsi Lvíče, ne Lion :)

a jsem rád, že Fajlow zapojí Liony do lítání na Zeke, páč když mne 3x nebo 4x za sebou sejme jeden a ten samej ferda (ještě k tomu cizí), je to pak nuda
příchodem početných Lionů by to dostalo jiný spád...
:))
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
1stCL_Fajlow
zapojí do lítání na Zeke? Kde jsem to řekl ? Úsměv ...Chtít po Lionech lítat Zeke je to samý jako chtít po Lvech aby žrali ovocný saláty Šklebící se
 
clone9cz
Zatáhnout USA do války kvůli ovocnýmu salátu, to se ale neporaří každýmu.
 
http://www.wwii-illusion.net
Tajpan
určite je to vec 57-čky, ako sa rozhodnú.
my tu môžeme trochu zaflejmovať,dat svoje tipy a tak.
1.Ikonka na mape: určite nechat: je to DF-server
2.Speedbar: nechať: ak tam chcete mať bombre a dost to pomôže pilotom čo budú lietať v ruských a podobných mašinách.
3.Ikonky : to je vec názoru. Osobne preferujem Bez ikon.
Má to svoje za i proti. Mrknutí
 
Merten
Máš kliku že na nějaký ecl ne ecl nehraju jinak bych se moh tento no naštvat Šklebící se.Ale ať neplácám jen mimo téma tak za sebe ať je to co nejvíc full real.I proto lezu třeba na ty zeke.Ještě tak speedbar ale ikony a značky kvalitě protivníků moc neprospějí.
 
57_OTU_Ford
jinak pánové můžete lobovat za změnu nastavení, svá přání můžete sdělit zde nabo na fóru 57th otu http://nas.lbfree...
 
http://57otu.cz
MK_Paja
...."V podstatě je napadání nepřátel na letišti tolerováno, ale nic se nemá přehánět"....


Tohle mít napsáno v pravidlech hry, tomu říkám hardcore !!!
 
Hoper
1stCL_Fajlow napsal:
zapojí do lítání na Zeke? Kde jsem to řekl ? :) ...Chtít po Lionech lítat Zeke je to samý jako chtít po Lvech aby žrali ovocný saláty :D

Lioni se stydí, tak svá přání nevyslovují tak vyloženě jasně a přímo...

Ale z tvého postu se dalo soudit, že pokud server není nastaven tak jako např. Zeke, tak tam nechodíte. A jelikož Zeke jste do této doby neznali a my vám ho teď "objevili", začnete tam houfně chodit, neb je to ten správný server s tím jedině správným nastavením...
No né ? :))

A pokud tak soudit nemáme, pak tu prosím nepiš jak má být server nastaven, aby byl pro (nejen) Liony přijatelný k poctění jejich milostivou návštěvou ;)
Řady zdejších lidí pak uvádíš v omyl :))
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
Merten napsal:
Máš kliku že na nějaký ecl ne ecl nehraju jinak bych se moh tento no naštvat :D.Ale ať neplácám jen mimo téma tak za sebe ať je to co nejvíc full real.I proto lezu třeba na ty zeke.Ještě tak speedbar ale ikony a značky kvalitě protivníků moc neprospějí.

;)

jinak když vidím jak tu píšeš full real - vzpomněl jsem si na kdysi něco podobného napsaného tehdy ještě ušatým (=mladým) Fučidou a i tebe se optám - máš vypnutý i ty "HUD" hlášky vpravo o nastavení motoru, směsi, otáčkách apod ? Abys jo opravdu musel koukat na všechno ?
Nebo tvé full real (v rámci možností hry ;))) ) není plné full real ale jen takové menší full real ? :DDD


ed: ale Mertene, nic ve zlém, to jsem si jen maloučko rejpnul ;)
Upravil/a Hoper dne 13-08-2009 07:43
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Rufu
Zeptejte se jinak.Servr je vidět na xfiru už jak jsi psal asi cca rok a kdo na něm někdy byl?
K čemu je v českých podmínkách servr na fullreal když na něj ze začátku přijde cca 3 kusy letek(Lioni,Iap,310,311) a to možná ještě ani to ne a skončí jako "jiné" československé fullreal servry.
V podmínkách kdy 70 % lidí létajících u nás nerozezná na dálku ve hře Mustanga od Fw190 a o italech jen slyšela z vyprávění...

Takže jestli tak změňte název servru na třeba FW vs Mustang,nebo Evropa 43
Dejte tam nejlepší mapy z AH,BP,WT,nejlépe západní fronta po roce 43
Samozřejmě nejnovější AAA ,ultra atd patche,mody,paky
A co je nejdůležitější -buďtě tam minimálně měsíc den co den od 19.00 v počtu minimálně 8 lidí.(nebo zajistěte aby se servr tvářil jako zpola plný).

Pak se možná k vám naučí lidi chodit .Ale poslouchat tady přání "straých"ultrareal znuděných harcovníků Ila nemá význam.Protože pokud přijdou tak jen 1-2 pak se vrátí ke svým oblíbeným válkám atd.
 
606_Temp
Na téma map a propagace serveru jsem vedl nějakou tu debatu s klukama z 57, když jsme se snažili s 606. chodit a oživit tenhle server, ale mají trochu jiný přístup k návštěvnosti svého serveru. Chtějí mít originální mapy (tma, bouřka, sníh, nízká oblačnost a turbulence a Pe-2 vs Bf-110. nechtějí klasické mapy, co jsou všude na jiných DF serverech.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Rufu
Ano Tempíku to vše u nás na BP servru máme.Mrknutí
 
606_Temp
Mno asi jsi byl na serveru 57. víckrát než já a znáš ony mapy, které nikdo nechce lítat Mrknutí
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Rufu
606_Tempik napsal:
Mno asi jsi byl na serveru 57. víckrát než já a znáš ony mapy, které nikdo nechce lítat Mrknutí


Nevím co tímhle myslíš? Nebyl jsem na servru 57 OTU nikdy a vyjadřuji se pouze k tomuhle vláknu kde je servr veřejně prezentován jako nově spuštěný na některé verzi ila.
A jestli narážíš na návštěvnost servru 57_OTU tak mám puštěný Xfire každý den a vidím kolik je kde lidí.
Koneckonců je to stejnej servr jako každej jinej ,pokud tam nenaučíte chodit lidi tak zůstane ve stejným stavu jako doteď.
Píše někdo z 57_OTU na cizí fora,má v signatuře odkaz na tenhle servr?....
 
Hoper
8 lidí na "neznámém" serveru je poměrně málo na to, abych se tam podíval ;)
a to už se musím hodně nudit, abych v osmi šel i na Zeke ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
606_Temp
Není nově spuštěný. Nově jsou tam jen nějaké 409 mod mapy, jinak ten server funguje pár let se stejnými mapami (byť pár modifikací se tam najde)
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
57_OTU_Ford
606_Tempik napsal:
Není nově spuštěný. Nově jsou tam jen nějaké 409 mod mapy, jinak ten server funguje pár let se stejnými mapami (byť pár modifikací se tam najde)


No na serveru se stále pracuje, staré mapy se modifikují jen postupně a připravuje celý soubor map a system jejich dinamické rotace závyslé na výsledku mapy předchozí. to nějaký čas zabere , když to dělájí jen dva lidé.
 
http://57otu.cz
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,801,452 návštěv