May 04 2024 17:43:15
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 4
Lanc, Kukuloo, Leroy, Voyk

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Test joysticku
VGR_Terp
Nic si z nich nedělej Kfirre64, oni nemají roupama co dělat a tak vyrypujů, asi to horko.Mrknutí
 
http://www.virtualgrimreapers.cz/
MK_Paja
Tak mě na tý recenzi vadily jen odstavce, a to kurefsky.

A za druhý chci vysvětlit co je na joysticku sofistikované.

Děkuji.
 
Kfirr64
Jaj tady je to samej flamerŠklebící se priste si radsi dam opravdu pozor nez sem neco pisnu
Mk_paja "A za druhý chci vysvětlit co je na joysticku sofistikované" No sofistikovane jako ze to je pomnerne slozite a jemne zarizeni ktere se muze snadno porouchat
Cool
 
Jirka
Kfirr64 napsal:
Jaj tady je to samej flamerŠklebící se priste si radsi dam opravdu pozor nez sem neco pisnu ...


No to tě nesmí ani napadnout !!! Piš barde !!! Konečně se to tu trochu provětralo. Úsměv
 
606_Temp
A tak to není o flejmu. Když napíšeš, že pod Vistama šturm nejede korektně a někdo se zeptá jak se to projevuje, tak to není flejm.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
WT_Pedropan
VGR_Terp napsal:
Nic si z nich nedělej Kfirre64, oni nemají roupama co dělat a tak vyrypujů, asi to horko.Mrknutí


Terpe, nezanasej do duse novacka na tomto foru vidinu, ze je to horkem... Vyděšený

Vsak at se trochu otriska...Šklebící se
 
http://www.wtigers.org/
Kfirr64
606_tempik -jak se to projevuje? no ted sem skousel projet track kamikadze ve frapsu v obou systemech a pod xp jede alespon na mem pc (Pdc E5200@3,33ghz,4gbram ,Ati 4670)stale o trochu lepe ale rozdil je maly tak rok zpatky to bylo daleko horsi, dalsi vec je ze na nekterych konfiguracich pod vistama hra dost pada zejmena pri nacitani +nekdy problemy se zvukem pajc visty pracujou se zvukovim hardvarem trochu jinak nez XP + podivne artefakty pri online hre pod vistama Mrknutí
 
Hood
http://www.czechc...B5A54.html - tohle otestujte Mrknutí
 
Jirka
Kfirr64 napsal:
606_tempik -jak se to projevuje? no ted sem skousel projet track kamikadze ve frapsu v obou systemech a pod xp jede alespon na mem pc (Pdc E5200@3,33ghz,4gbram ,Ati 4670)stale o trochu lepe ale rozdil je maly tak rok zpatky to bylo daleko horsi, dalsi vec je ze na nekterych konfiguracich pod vistama hra dost pada zejmena pri nacitani +nekdy problemy se zvukem pajc visty pracujou se zvukovim hardvarem trochu jinak nez XP + podivne artefakty pri online hre pod vistama Mrknutí


Mám z toho pocit, že jsi to doma zkusil. Viděl jsi nějaký výsledek a ten jsi zgeneralizoval. V dobách, kdy se ještě vyskytoval problém s restartem video driveru jsem procházel hromady ILových diskusí a dlouze si na téma IL vs Vista povídal s lidmi okolo. Můj závěr je z toho takový, že IL funguje na Vistách i na XP stejně spolehlivě/nespolehlivě. Pokud bych generalizoval já, pak bych se zuřivě byl za to, že IL jede jak na XP , tak na Vistách naprosto božsky. S tím, že na Vistách64 líp, páč tam mám vyšší fps. Úsměv
 
ZVP_Hekite
To můžu potvrdit protože ila na vistách létám a jediný problém co jsem měl byl ješte u FB, spočíval v tom že IL tu a tam spadnul a bylo nutno restartovat PC.Ale poté co jsem nainstaloval novější verze IL (kompletní edice a nakonec 1946 ) je od toho klid
 
http://zvp.wz.cz/
ZVP Zdenek
Kfire, ty jsi nevědomky udělal zásadní chybu - napsal jsi pravdu. Saitek je nekvalitní šmejd, např. potenciometry použité v něm ( ty nejobyčejnější co se vyrábějí, plechové, neuzavřené) se cenou vyrovnají tak možná jedné kusovce z trafiky, narozdíl od uzavřených potenciometrů logitechu. to nemluvím o stabilitě logitechu, oproti lacinému provedení saiteku a jeho mizivé životnosti... nechápu jak někdo vůbec dokáže vyrobit joy s cetrální pružinou (což je imho hodně blbuvzdorné řešení mechaniky joye) tak nepřesně a s takovou "nevýdrží" jako právě saitek. Co se ergonomie týče, mi saitek nevyhovuje vůbec, ale to je zase individuální záležitost. Prostě, kdo vyzkoušel oba typy tak ví že Saitek je šmejd na kterém je blbě skoro vše co může a logitech je celkem dobře použitelný joy, ale to v komunitě letců nesmíš říkat nahlas Mrknutí Takže to už nikdy nedělej Šklebící se Akorát verze s force feedbackem to u mne projela na celé čáře..... Jo a co se Vist týče - styď se, Sturm na Vistách jede naprosto v pohodě, akorát se ztrátou 10 - 20 procent FPS, ale na to my si přeci nehrajem.....Pff
Upravil/a ZVP Zdenek dne 24-07-2009 12:14
 
310_Max
Tak mi pak vysvětli, když je to takovej šmejd, jaktože jsem s touhle značkou (Saitek) odlétal celou svojí kariéru stíhače?Cool


Edit: Důležité info pro PánkaŠklebící se
Upravil/a 310_Max dne 24-07-2009 12:37
 
WT_Horrido
Vyřešeno, Clone můžeš to zamknout Šklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Panek
Málo kvedláš Maxi. Šklebící se
 
ZVP Zdenek
310_Max napsal:
Tak mi pak vysvětli, když je to takovej šmejd, jaktože jsem s touhle značkou (Saitek) odlétal celou svojí kariéru stíhače?Cool


Edit: Důležité info pro PánkaŠklebící se



Mno to že jsem napsal svůj názor, podložený zkušenostmi s oběma značkami, neznamená, že jsem automaticky schopen vysvětlit, jak je možné že se saitekem jsi odlétatl celou svoji kariéru stíhače.... Stejně tak je možné ji odlétat s geniusem f16 (nevím jestli to píšu správně, je to ten za cca 2 stovky) . . . . Ty mi asi taky nevysvětlíš, proč mi na saiteku po půl roce začal haprovat plyn.... a ani nemusíš, vím že je to těmi potenciometry, které bych nechtěl ani zadarmo. . . aspon že se dají vyčistit........ já to vidím tak, že kvalita se liší podle výrobní série, a myslím si že logitech šel s kvalitou nahoru a saitek do kytek-jak jinak si vysvětlit rozpor v tom co tady všichni říkají s realitou ? ?
 
j4ck41
Zdenku stejne jako ty me asi nevysvetlis pro me na Extreme 3D Pro po necelym roce zacal haprovat HAT, joy vubec nedrzel stred takze jsem musel mit nastavenou deadzonu na maximum, zacala haprovat Y osa, ktera po kratky dobe kompletne odesla a ke konci trapeni kalibrace joye vydrzela cca 30 minut a Saitek Cybor Evo drzi temer 3 roky beze zmen

a pokud sel Saitek s kvalitou dolu a Logitech nahoru .. jak tvrdis ... tak je to sice hezke, ale pro Extreme 3D Pro asi pozde ... s tou povesti kterou si behem poslednich let ziskal to je proste smejd jakej bych ja osobne znovu nebral ani zadarmo

btw. a pokud Kfirr napise ze po roce je jeho Extreme 3D Pro stale vcelku presny, tak ta kvalita Logitechu asi moc nahoru nesla
Upravil/a j4ck41 dne 24-07-2009 13:23
 
ZVP Zdenek
si asi s logitechem moc kvedlal a saitek si pak začal šetřit Vyděšený a já budu to samé, jen pořadí opačné.... Úsměv
 
310_Max
To máte jako s autama nebo s politikou nebo s čímkoliv jiným.Cool Každý má svého koně, na kterého vsází. Mě jen vadí, že mi někdo hnojí zrovna mého koně.Šklebící se
Upravil/a 310_Max dne 24-07-2009 13:46
 
Rufu
Tak jako tak je nejlepší dostupná kombinace stále Joystik od Microsoftu(+ FF,-málo čudlů),plyn ze Saiteka X52,52pro (-trochu lehká základna,+hodně trimů) a samozřejmě pedále od nejmenovaného výrobceŠklebící se

Ovšem z mého pohledu je 1.Saitek X52,52Pro Joy i pedály s jediným mínusem kterým je force feedback.

Ps Šklebící seoporučovaný Saitek nebyl ten X nebo jaký si psal Kfirre,ale evo nebo evo force.A Il jede na všem.
 
WT_Pedropan
ZVP Zdenek napsal:
... Saitek je nekvalitní šmejd, např. potenciometry použité v něm ( ty nejobyčejnější co se vyrábějí, plechové, neuzavřené) se cenou vyrovnají tak možná jedné kusovce z trafiky, narozdíl od uzavřených potenciometrů logitechu....


Ty mas na Saiteku potenciometry? Na starickem Cyborgu i jeho nasledovniku Evo mam vsude optiku. Jak na plynu, tak na twistu. O hlavnich osach nemluvim...
No a na tom dedeckovi litam uz vice nez pet let...
 
http://www.wtigers.org/
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,814,964 návštěv