May 02 2024 04:31:30
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - DISKUSE
 Vytisknout diskuzi
Japonsko na AH
alfik
Přiznám se že patřím k těm nemnoha co lítají i neoblíbené mapy.
A byl jsem jeden z těch kteří byli ne pro "balíky" podle světových stran (namítal jsem právě to že bude dost lidí co "zdrhnou" v očekávání že pro ně neoblíbených map bude pár za sebou), ale pro buď náhodné míchání, nebo pro časové uspořádání, tedy točit to od Španělska po Nagasaki.
Ono to je o tom že se jeden nezavděčí. Takhle se nadává na neoblíbené mapy, kdyby tam nebyly, nadávalo by se na to že jsou tam "furt ty samé".
Upřímně - serverů pro zastánce čistého lítání podle roku 43 (pro modré) nebo 45 (pro červené) je dost. Nevadí mi že na mapě z Japonska s turbulencí (mnoho z těch pilotů co na ně nadávají jsou prostě pometla co neumí lítat jinak než na sluníčku a v bezvětří) jsou 4 piloti. Ale chápu že jsem v tomto asi osamocen.
V poslední době mám málo času na Ila, a když lítám, fajnšmekrovsky si pomlaskávám i proto že to se mnou háže a pro mraky až k mořské hladině si hážu mincí jestli se už blížím k cíli nebo ještě chvíli...
Znovu tedy navrhuji řadit mapy ne podle směru východ - západ ale podle časové osy. A ti co něco z toho nelítají rádi si mohou odhadnout kdy se fronta hne tam co je to pro ně výhodnější Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
3IAP_Sasa
Největší problém Japonska je to, že to modří nechtějí (teda alespoň většina) lítat, protože musí přijmout totálně odlišný styl boje. Na druhou stranu mi teda ale přijdou japonské mapy mnohdy mnohem líp udělané než ty západní (viz Torch což je nuda za obě strany, nebo ty šílenosti s rourama a skoro všecky mapy 44+).

1. Jako argument bych nebral, že lidi chtějí lítat západ. Když chtějí tak ať jdou. Spits vs 109, BP, UK ded, WOE, War CLouds a dalších 15 serverů se západem stabilně funguje. Na pacifik jsou jen Zeke a pak servery BP a AH.

2. Mnohem horší je podle mne to, že na AH téměř neexistují limity jednotlivých letadel. Takže mapy by jsme mohli pojmenovat stylem FN vs G2 a A6. Opravdu mě docela nebaví přijít na mapu a lítat jen s 1 typem éra, protože je nejlepší. Myslím, že určitá variace v planesetu v omezení počtu nejsilnějších strojů by mohla být cesta k zatraktivnění serveru. Co máte z toho, že lítáte afriku a potkáváte jen f4 a 4 kanónový spity? Hurik žádněj, talián žádnej, P40 žádná atd. Toto podle mě mnohem víc degraduje AH než nějakých 10 japonských map po sobě.
3. asi by taky pomohlo, kdyby se AH mapy oprostily od stylu Oleg píše,že to letadlo je z 44 roku tak ho dáme na všechny mapy z 44.

PS: berte to jako pozitivní kritiku. Ah mám rád, ale 44+ se tam fakt lítat nedá bo je to nuda. Cool
 
MK_KaiN
Mě přijde že DF servry v Ilovi jsou totéž co Public servry v jakékoli jiné hře. Tož proto furt nechápu co od toho vlastně čekáte?
Public je pro všechny na blbnutí. Na pořádné akce mají servry klanové. Ty v Ilovi nahrazují Online wary. A když vás ani to nebaví tak si to domluvte jako to dělá 312ka s IJG1. Udělejte si svoji vlastní válku. Úsměv
 
CSL_Raptor
Tak za prvé, zdravím všechny nadšence Šturmoviku, blázny i opravdové piloty co do stylu letu Vyděšený
Jinak mé myšlenky o tématu:
- upustit od cyklů dle světových stran = blbost (typoval bych to na ještě větší odliv lidí, mě samotnému VADÍ jednu mapu sedlat Bf 109 E-4 a druhou Fw 190 A-6 či Ki-43?????)
- s tím souvisí, rozhodně netoužím za večer vystřídat deset serverů kvůli tomu co chci létat, když můžu být celý večer na jednom (dík národnostnímu mapcyklu viz. AH)
- bouřka či špatné počasí stylu Olega je naprostá utopie, chtěl bych vydět kde se odehrávali souboje v takovém stylu a takového rozsahu v takovém počasí

3IAP_Sasa napsal:Největší problém Japonska je to, že to modří nechtějí (teda alespoň většina) lítat, protože musí přijmout totálně odlišný styl boje.

-jakožto pilot strany modré musím plně souhlasit, ale občas to kroucení neuškodí

3IAP_Sasa napsal:Mnohem horší je podle mne to, že na AH téměř neexistují limity jednotlivých letadel. Takže mapy by jsme mohli pojmenovat stylem FN vs G2 a A6.

-co dodat Mrknutí

-neříkám že jsou všechny mapy na AH super, to ne, ale server svým pojetím je nenahraditelný a když pár dní nejede myslím že se každý chytne za nosÚsměv
Upravil/a CSL_Raptor dne 15-05-2009 15:54
 
MK_Paja
Japonsko není problém, problém sou napitchu udělaný mapy obecně. Mezi nima teda i některý džaponský. A další problém, že ten feedback stejně nikdo neposlouchá, takže si dejte ještě lahváča a krafejte dál Úsměv
 
Hoper
pokud si někdo myslí, že pacifické mapy jsou o kroucení, pak ho rád na takové mapě potkám, abych si konečně mohl do někoho zastřílet...
tyhle mapy jsou při "zkušenostech" lítačů hodně o přemýšlení a taktice
a to na obou stranách (jak už psal Max)
protože kdo tam začne kroutit, je v pr...
ať je to japonec nebo američan
a i na Pacifiku se dá používat B&Z - opět na obou stranách (pravda, na té americké spíše)

ale nemám nic proti tomu, aby se tyhle mapy z AH odstranily

pak by se mohly odtranit i jiné méně oblíbené mapy a nechat tam jen mapy, kde budou befka, fokáče, spity 9, lavočky 5FN a 7, tempy plus nějaké bombery, aby si to člověk mohl užít a řádně si zalítat a odreagovat se...
;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
alfik
Hopere, mluvíš mi z duše a vyjádřils mnohem lépe než já to co jsem chtěl ve svém příspěvku říci.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
BP_Tyrl
Takže žádný IAR, Taloši, P-40, I-153, P-11? Zamračený
 
czs_scharck
Klid Tyrle, mluví se tu spíš o některých mapách, ne o strojích.
Nerad bych, aby mi z předzaměřovače zmizely tak hezký cíle jako P-40. Úsměv
Moc Japonska a africkej Torch s LaGGem coby D-520 nebo Curtissem. (ukrutně pomalý éra na obou stranách vzhledem k velký vzdálenosti na frontu, nemluvě o vzdálenostech kamkoli za frontu)
Prostě "odcházecí" mapy.
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
XXX_Dazz
Abych pravdu řek tak moc nechápu rozhořčenost některých zde diskutujících ?

Nikdy, nikdo v tomhle vlákně nikdo nic neřekl o zrušení všech džaponských map na AH.
Na AH jsou dobré a špatné mapy a vůbec nezávisí na roce ani na soupeřících stranách. Celkově je tam hodně map a stačilo by je probrat a vyřadit ty, ze kterých lidi odcházejí. Pořád by na AH zůstalo hodně map a to těch, které lidi chtějí Úsměv

Jako příklad uvedu dle mě špatnou mapu ze soboty.
Pearl Harbor - cíl pro modré jsou lodě v zaflakovaném přistavu, a nad nima visící červení stihači, navíc letiště červených jsou hned na místě. Mapa je velice špatně hratelná.

Jako příklad dobré mapy uvedu Barmu a to především z dřívějšího období, jsou tam tuším dvě.


 
Hoper
na Zekách je Pearl udělanej tak, že modří startují ve vzduchu...
ale i tak je to i tam o "ničem, neb když se Pearl "probudí", tak si ty kempaře moc nevyzobáš :(
takže Pearl pěknej, hezký, jak si někdo vyhrál s umístěním lodiček (jak na Zeke, tak i AH), ale díky flakům (a objektům -> pokles fps) opravdu málo hratelný
pryč s ní

která další ? :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
mha
XXX_Dazz napsal:

Jako příklad dobré mapy uvedu Barmu a to především z dřívějšího období, jsou tam tuším dvě.




Jo jo, ty obě Barmy jsou výborné! Rozhodně bych se přimlouval za nerušení!!! Mrknutí
Tělo mrtvého nepřítele páchne vždy dobře.
Aulus Vitellius
 
CSL1_Vonty
Kdo neumi litat pacifik at to zahodi i s rukama a de hrat CoD, nerusit nic az natu destovou vetrovou mapu v 45, na odesu 41 pridat neco co by aspon trochu mohlo konkurovat kanonum rudejch, sikl by se krym 41 s nakyma Ceckovyma IARama a urcite by se jich naslo jeste paar co by staly za vylepseni. Ale na Japka nesahat, jediny ero ve kterym se mi povedlo 12 sestrelu za 1 let online je zero 1942 na Quadalcanale, nebo Ki 84c, nebo raideny to sou ubereera na ktery si u nemcouruu nesaahnu, chapu rudy ze se jim nelibi ze Kikina ukrouti ,dojede, znasilni spita ale to je boj Vyděšený
 
http://www.czletka.zde.cz/
Tajpan
CZS_Vonty napsal:
Kdo neumi litat pacifik at to zahodi i s rukama a de hrat CoD, nerusit nic az natu destovou vetrovou mapu v 45, na odesu 41 pridat neco co by aspon trochu mohlo konkurovat kanonum rudejch, sikl by se krym 41 s nakyma Ceckovyma IARama a urcite by se jich naslo jeste paar co by staly za vylepseni. Ale na Japka nesahat, jediny ero ve kterym se mi povedlo 12 sestrelu za 1 let online je zero 1942 na Quadalcanale, nebo Ki 84c, nebo raideny to sou ubereera na ktery si u nemcouruu nesaahnu, chapu rudy ze se jim nelibi ze Kikina ukrouti ,dojede, znasilni spita ale to je boj Vyděšený

jediné čo by som na AH-DF -japan mapy zrušil je OLEGOV MEGA CHEAT
Ki84A/B/C. kedže miesto z roku 1944-45 je z roku 1947/8, takže miesto max 620-630km/h si lieta 690km/h.
 
CSL1_Vonty
http://www.lietadla.com/lietadla/japonske/ki-84.htm
 
http://www.czletka.zde.cz/
Tajpan
http://en.wikiped...jima_Ki-84 Mrknutí
 
606_Temp
Tak odvolávat se na wikipedii je myslím docela odvážné. Každopádně Ki 84C je někde na půli cesty k Lerchemu a na mapách by být moc neměla. Ikdyž co by pak těm japíkům zbylo proti těm pilotům ve spitech, kteří se občas vykašlou na kroucení a zkouší s tím lítat jako s letadlem :-)
Ale japícký mapy mám vcelku rád. Dá se tam na modrých aplikovat jejich medicína (když na to maj modří koule)
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
1stCL_Fucida
Vonty, na tvém odkazu v textu zmínku o 680+ km/h nenajdeš. Ono to číslo snad vzniklo na základě nějakých poválečných amerických testů, nebo dokonce pouze výpočtů (dle mého názoru více pravděpodobná možnost). V Japonsku Ki-84 takhle rychle nelétaly. Nejvyšší zmínky najdeš snad cca 630 km/h.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
CSL1_Vonty
každé polovině křídla byly umístněny dvě chráněné nádrže o 173 (umístněna blíže k trupu) resp. 67 litrech. Menší křídelní nádrž byla vyjímatelná a byla umístněna až za hlavní křídelní nádrží a kanonem Ho-5 (směrem ke koncovému oblouku křídla). Hlavní palivová nádrž, která byla umístněna v trupu mezi motorem a kabinou pilota a oddělena protipožární přepážkou, pojala 217 litrů paliva (dle některých zdrojů byly v trupu umístněny i dvě nádrže pro obdobu německého MW 50). Základní pohonnou jednotkou se stal vzduchem chlazený dvouhvězdicový 18ti válec Nakajima typ 4 Ha-45-11 o vzletovém výkonu 1342kW/1825k, posléze byly montovány jako standardní zlepšené verze Ha-45-12 a především 21 se vzletovým výkonem 1484kW/2018k, který se stal v tomto letounu nejpočetněji použitým motorem. Poslední verze motoru Nakajima 4, Ha-45-23 s přímým vstřikem, byla ještě o něco málo výkonnější a nevyskytovaly se již u ní zmiňované poruchy výkonu. Vrtule byla čtyřlistá typu Pe-32 Ratier, elektricky stavitelná, o průměru 3 m.
 
http://www.czletka.zde.cz/
LesniHU
http://img.photob...fdata3.jpg
Vidim 689, coz odpovida tomu americkemu dokumentu z brezna 45.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,799,443 návštěv