April 19 2024 00:17:09
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Hanácká peróť
 Vytisknout diskuzi
Páté Hanácké slet 2009
1stCL_Fajlow
tak organizátoři zatím o vodě neví nic.. začínám mít podezření, že tam těch 70 lidí naženou do tělocvičny, daj do ruky lopatu a pytle a všichni budou makat.. Šklebící se
 
HP_Clo-Clo
1stCL_Fajlow napsal:
tak organizátoři zatím o vodě neví nic.. začínám mít podezření, že tam těch 70 lidí naženou do tělocvičny, daj do ruky lopatu a pytle a všichni budou makat.. Šklebící se


To u nás nehroyí .... Šklebící se
 
http://www.hanackaperot.ic.cz
1stCL_Punkey
D1 v úseku mezi Devět Křížů a Ostrovačice (km 168,0 - km 178,0) má být neprůjezdná jen do 13. hodiny
 
1stCL_Punkey
A mezi Holubicemi a Brno-východ (km 210,0 - km 203,0) do 15. hodiny uzavřen levý pruh.
 
Jirka
Takže podmínky v Kostelci. Oblačno. Teplota cca 25C. Slabý vítr různých směrů. Úsměv

P.S. Bacha. Mezi Prostějovem a Kostelcem troje měření rychlosti. Dvě na 50 a jednou na 70. Mrknutí
Upravil/a Jirka dne 26-06-2009 12:04
 
1stCL_Fucida
To zase bude Vogon vožralej, až dorazíme Šklebící se

Posádka Volkswagenu Felicia ve složení Herr Petras, Herr Bumík, Herr Fajlow a Herr já dorazí okolo 17:00:00 + - hodina Úsměv
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 26-06-2009 12:17
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Jirka
1stCL_Fucida napsal:
To zase bude Vogon vožralej, až dorazíme Šklebící se

Posádka Volkswagenu Felicia ve složení Herr Petras, Herr Bumík, Herr Fajlow a Herr já dorazí okolo 17:00:00 + - hodina Úsměv


Ale kdepak. Sedím tu ve škole a dávám dohromady wifinu. Úsměv
 
Lekk
Runnere ja se fakt budu snažit, ale do 12:00 musím bejt zasejc doma - máme oslavy rodinneho typu. pokud nepřijedu - budu mrtvej, nebo bezdomovec, nebo nejhuř o hladu.Zamračený což musíš uznat prostě nejde odmítnout. Musíte dorazit dřív...Vyděšený
 
AH_Enty
Počasí OK, koukejte všici dorazit.
 
AH_Enty
Tak se vyčasilo. Doufáme že všichni nahlášeni dorazí.
 
1stCL_valhera
Tak Jamiho vuz ve slozeni Jami + Irena a Valhera + Veronika dorail v poradku do Prahy Úsměv Vsem se nam tam moc libilo a velke diky organizatorum a vsem zucastnenym za paradni vikend. Na 6. sletu zdar Mrknutí
 
1stCL_Vincent
Taky diky! Priste budu az do sladkeho konce ! Úsměv Cau za rok Cool
 
Jirka
Chtěl bych moc poděkovat Clo-Clovi a Bobrovi. Bylo to skvělé. Rád jsem Vás všechny viděl. Nashledanou (pevně tomu věřím) zase za rok. Úsměv

 
311_Rampa
Bombardér ve složení Permon, Rampa, 311_OTU_Pedrooza a Dartanan úspěšně přistál v promoklé Ostravě.

Děkuji mnohokrát pořadatelům za výbornou akci a všem zůčastněným za její výborný průběh. Cibule do příště poskládá Corsaira a předvede nám jak se dajvuje tentokrát s ním Šklebící se

Ještě jednou díky! Mrknutí
 
Dartanan
děkuji za takovou přijemnou atmosferu a uvolnění..... holt přišti rok mne tam mužete čekat znovu.... ale ted jsem uplne mrtvej tak jdu odpočivat... doufam že budou brzo fota CoolCool
 
1stCL_Wolke
Taky díky chlapi!
 
310_Podrs
Ač byl můj stroj KX-B v sobotu večer velmi nepěkně poškozen ve střetu s přesilou nepřátelských stíhačů(ta paňáková smršť u báru), donucen poté hluboko uprostřed noci nouzově přistát(na žíněnce v tělocvičně) a přitom jsem já osobně upadl do bezvědomí,podařilo se nakonec mojí posádce ve složení já,Liboch a Upír uniknout nepřátelskému zajetí a po dni útrap a dobití jak psi jsme před chvílí dorazili na naši domovskou základnu.. Šklebící se
Díky organizátorům akce a všem zúčastněným,rád jsem vás poznal..příště doufám opět na viděnou.. Mrknutí
 
http://www.310raf.com
Safrik
Velké díky pořadatelům, obsluze hotýlku a všem zůčastněným za výborný pátý slet. Věřím že přístí rok se zase všichni sejdeme! Mrknutí
 
Permon
http://471118.rajce.idnes.cz/Kostelec_2009
Kochejt a sosejte.CoolMrknutí
 
Hoper
tak já jsem taky doma :) (Lesník už nejspíš nějakou hoďku přede mnou)

moc díky organizátorům za sraz
jsem rád, že jsem viděl ty, na které jsem se těšil
a jsem rád, že jsem poznal některé tváře, jejich nicky mne občas a bez pardonu sestřelují z virt.nebe :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,718,428 návštěv