May 02 2024 05:08:39
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Hanácká peróť
 Vytisknout diskuzi
Páté Hanácké slet 2009
310_cibule
Sakra, Tajpane, tak tys neslyšel Hopera, nebo cóóóó? Mám si tam pro tebe dojít...? Cool

SESTRÓÓÓÓÓ !!!!!!!!!!!
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
3BAP_Cassius Chaerea
Hoper napsal:
a co Pycko ? ten taky nic ?
mohla by aspoň jeho krásná sestra... Úsměv))
Tak tak, bez ségry ten slet bude smutnej.
 
Jirka
Hanáci, zaurgujte pěkné počasí. Je nejvyšší čas. MrknutíÚsměv (stříhám metr)

P.S. Kdyby byl zájem, mám volno v autě z Brna.
Upravil/a Jirka dne 23-06-2009 07:00
 
3BAP_Bugs
Hoper napsal:
a co Pycko ? ten taky nic ?
mohla by aspoň jeho krásná sestra... Úsměv))

Pycko a krásna sestra?!?!?!?!? To sa s ním ta príroda teda kruto zahrala!VyděšenýŠklebící se
 
http://3iap.org
310_cibule
Nevlastní... Cool
Upravil/a 310_cibule dne 23-06-2009 09:20
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Jirka
Hoši, někdo zasvěcený. Mrknutí Neměl by někdo zájem, mezi škopkama o GC1BBQB - Letiště Štichovice ? Z Kostelce je to přes kopec.
 
Merten
Šklebící setam ani žádnej kopec není Šklebící se
 
Jirka
Merten napsal:
Šklebící setam ani žádnej kopec není Šklebící se


Pro neznalé. Terminus technicus "... je to přes kopec ..." je ekvivalentní "... coby kamenem dohodil ..." . A jinak tam samozřejmě kopce jsou. Šklebící se
 
3BAP_Rohlos
Kucí, je mě to moc líto, ale nebudu moct s váma jet vlakem. Jelikož mám zku*venou zkoušku z pružiny, tak budu muset použít pozdější spoj a jestli všechno klapne, tak dojedu do kostelca kolem pul jedenáctý večer kua Naštvaný
 
Safrik
3BAP_Rohlos napsal:
Kucí, je mě to moc líto, ale nebudu moct s váma jet vlakem. Jelikož mám zku*venou zkoušku z pružiny, tak budu muset použít pozdější spoj a jestli všechno klapne, tak dojedu do kostelca kolem pul jedenáctý večer kua Naštvaný


Šklebící se promin, chtěl jsem říct upřímnou soustrast a držím palce PPI, nebo PPII? Bo když už dáš PPI tak II už je brnkačka, ne?
 
3BAP_Cassius Chaerea
A kdy že nám, co nemáme tu zkoušku, jede ten vlak?
 
Merten
Jirka napsal:
Merten napsal:
Šklebící setam ani žádnej kopec není Šklebící se


Pro neznalé. Terminus technicus "... je to přes kopec ..." je ekvivalentní "... coby kamenem dohodil ..." . A jinak tam samozřejmě kopce jsou. Šklebící se
S tímto troufalým tvrzením si hodlám nesouhlasiti neb zde u nás na hané je kopečků velmi poskromnu a co se týče trasa Kostelec stichovice tam nejni vubec žádnej to vim ne bydlím kousek od teho a denně tama jedu do práce Šklebící se.
 
Jirka
Merten napsal:
Jirka napsal:
Merten napsal:
Šklebící setam ani žádnej kopec není Šklebící se


Pro neznalé. Terminus technicus "... je to přes kopec ..." je ekvivalentní "... coby kamenem dohodil ..." . A jinak tam samozřejmě kopce jsou. Šklebící se
S tímto troufalým tvrzením si hodlám nesouhlasiti neb zde u nás na hané je kopečků velmi poskromnu a co se týče trasa Kostelec stichovice tam nejni vubec žádnej to vim ne bydlím kousek od teho a denně tama jedu do práce Šklebící se.


No pokud tam hledáš něco velikosti Sněžky, tak to tam samozřejmě nenajdeš. Ale často tam narazíš na něco, přes co není vidět na opačnou stranu. To je prostě fakt. Já su hanák jak poleno, takže vím o čem mluvím. Šklebící se A vůbec, ... uvidíme se v Kostelcu. Úsměv

P.S. Ještě zpět od kopců k tématu GC1BBQB. To není mezi přítomnými žádný geokešer, který by si nechtěl prolézt bejvalej německej barák, navíc vyhozenej do luftu ? Mrknutí
Upravil/a Jirka dne 24-06-2009 07:13
 
HP_Bobr
Kopečky dořešíte v pátek Šklebící se

Takže info pro všechny:

Startovné stejné tzn.: 100,- Kč na osobu

nocleh ve spacáku za 1 noc 100,- Kč

Nocleh na penzionu viz úvod platí se přímo u majitele nejlépe předem.

Co se jídla týče, jako dříve jednotné. Vzhledem k velkému počtu účastníků počítejte s jídlem ve více vlnách. Mrknutí

Příjezd většina z Vás zná z let minulých, ale pro ty co jedou prvně souřadnice GPS 49°30'54.779"N, 17°3'42.971"E

Těším se na Vás v pátek HP_Bbor
 
www.hanackaperot.com
Drevokocur
Jirka napsal:
Hoši, někdo zasvěcený. Mrknutí Neměl by někdo zájem, mezi škopkama o GC1BBQB - Letiště Štichovice ? Z Kostelce je to přes kopec.


jo je to pěknej kešec, našli jsme jej, když jsme brali Prostějovsko geoútokem, každopádně na tuto cache si přibal buď trpělivost a fištrón nebo pořádné gumáky Mrknutí Objekt je plný vody, což přidává na atmosféře.

Každopádně je to zajímavý objekt a odlov doporučuji.


pozn. Ten potvorský kešing mi nadobro sebral večerní vysedávání u IL2 a MSFS 9, teď se vracím domů šťastný a plný klíšťat.Vyděšený


pozn2: jinak se omlouvám za offtopič
Upravil/a Drevokocur dne 24-06-2009 22:47
 
http://traumazero.euweb.cz/fotogalerie/
HP_Bobr
Pro všechny aktuální seznam seřazen abecedně.

1 (E)CL/Dartanan
2 (E)CL/Kouty
3 (E)CL/Merten
4 (E)CL/Wolke
5 (E)CL/Wolnas
6 1stCL/Bukin
7 1stCL/Bumik
8 1stCL/Fajlow
9 1stCL/Fucida
10 1stCL/Hanss
11 1stCL/Hiltos
12 1stCL/Jamamoto
13 1stCL/Jamamoto - Irča
14 1stCL/Kurtis
15 1stCL/Losik
16 1stCL/Losik - Ivanka
17 1stCL/Novotny
18 1stCL/Paulie
19 1stCL/pbarry
20 1stCL/PETRAS
21 1stCL/Piscot
22 1stCL/Pison
23 1stCL/Pospa
24 1stCL/Pospa - Mirka
25 1stCL/Punkey
26 1stCL/Safrik
27 1stCL/Valhera
28 1stCL/Valhera - Veronika
29 1stCL/Vincent
30 1stCL/Wedge
31 3.BAP_Bugs
32 3.BAP_Cassius Chaerea
33 3.BAP_Rohlos
34 310_cibule
35 310_Crowley
36 310_Gringo
37 310_Runner
38 311 OTU Pedrooza
39 311_BleskovejPodrs
40 311_Hero
41 311_Hero_"NESAHAT"
42 311_Liboch
43 311_Rampa
44 311_Upir
45 313_Ffajtl
46 313_Gryzlov
47 313_Gryzlov - Adrianka
48 3iap_sasa
49 AH_Cutora
50 AH_Enty
51 AH_Poti
52 Alfik
53 Bretis 1ČS letecká škola
54 Bubu cz
55 clone9cz
56 EAF310 Jirka
57 Georgeu
58 Holy77
59 Hoper
60 HP_Andy
61 HP_Bobr junior
62 HP_Bobr
63 HP_Clo-Clo
64 HP_Eliška
65 HP_HASIC
66 HP_hind 22
67 LesniHU
68 Manny77
69 Permon
70 Ronsoc

Tak a teď se můžete o to víc těšit. Šklebící se Cool Mrknutí
 
www.hanackaperot.com
1stCL_Fajlow
.. škoda že od lionů skoro nikdo nepřijede ... Šklebící se
 
AH_Ronsoc
A to akoze? kto su to liony ? ZamračenýŠklebící se
 
310_cibule
Je to vyrovnaný - modří versus červení. To bude mazec, až se to začne řezat.

Měl bych předem vyhlédnout někoho malého a neduživého (nebo zase dostanu na budku). Či někoho, kdo bude už po ránu v bezvědomí pod stolem a nebude se bránit.

Hééééj, bumi, co děláš v sobotu...?

Cool
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
3BAP_Cassius Chaerea
Ještě že si Cibule na naší straně, už sem se začínal bát...Úsměv
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,799,612 návštěv