May 09 2024 08:35:13
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 1
olda Olde maly

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Voicepack CZ
cyberolas
Zdravíme a děkujeme, zajímavý dialekt, že by Ostravsko? Příbor? Karvina? Šklebící se
 
Cracken
Tak, zase musím reagovat na několik věcí.

cyberolasovi:

Překlad netřeba, třeba poslechnout, co říkají naši slovenští bratia, a to samý pak namluvit česky. To znamená poslouchat slovenského Actora 3, ne britského Actora 3.

A koukám, že už to vlastně máme - když se Thurgau a alfik pochlapí, bude zbývat už jen střelec a bombardér. Tu věž bych klidně nechal, a ty poslední hlášky už vlastně může předabovat kdokoli...

von Pavlovi:

Ony jsou tam vlastně 310. a 312. peruť dvakrát - v původní hře jsou, ale když si za ně zalétáš, uslyšíš angličtinu z voicepacku "GB".

Pavel K udělal čs. jednotky (všechny naše squadrony v RAF, předválečné pluky atd...). Tento materiál jsem dal Gastonovi a sankovi pro Forgotten Countries MOD. Gaston po konzultaci se mnou ty jednotky rozdělil - Pavel to měl všechno pod "Československem". Gaston nebyl spokojen - takže ČSR má všechny předválečné pluky + povstaleckou letku, RAF má 68., 310., 311., 312., 313., squadrony, SSSR má 1. a 2. stíhací letecký pluk a 3. bombardovací pluk, Francouzi mají "české" GC I/5, GC II/5, GC I/6.

A co je důležité - protože nebyl dosud český voice pack, všechny tyto jednotky čerpaly hlášky z voicepacku "SK". Takže, ať letíte za 1.čssslp, 68. squadronu RAF, francouzskou GC I/5 nebo 2. letecký pluk Edvarda Beneše, čili za ČSR, slyšíte ten stejný voicepack ze "SK".

Ale to se změní! CoolMrknutíCoolMrknutí Až to všechno bude, písnu sankovi, že to máme, oni to s Gastonem zadělají do Forgotten Countries a pak už uslyšíme náš krásný mateřský jazyk, J.K. Tyl by se z toho jistě rozplakal dojetím.Šklebící se

Ale zatím, máte-li chuť to otestovat ve hře, zazálohujte si dobře voice pack "SK". Ve hře pak přepiště Slováky našimi chrapláky (chlapáky), a zalítejte nějakou kampaň, která bere hlášky ze "SK".

Z těch mých to jsou:

Nad Tatrou sa blýská http://mission4to...ails&id=90

Lovci ponorek http://mission4to...ils&id=120

Zastavme ich, bratia! http://mission4to...ils&id=143
(Doporučoval bych hlavně tuhle, páč tam létáte jak za stíhače, tak za bombardéry).
Upravil/a Cracken dne 20-05-2009 21:37
 
Cracken
Á koukám, že zase změna, takže už nám chybí jen ten Actor 3.Mrknutí

Kdo chce mít to privilegium být posledním dabérem?

Kdo neskáče, není Čech, hop, hop, hop.CoolŠklebící se
 
Cracken
cyberolas napsal:
Zdravíme a děkujeme, zajímavý dialekt, že by Ostravsko? Příbor? Karvina? Šklebící se


Jestli to NJ není New Jersey, tak je to Nový Jičín!

Mám rád různá nářečí, a ve Sturmu zvlášť.Mrknutí
 
Permon
No nevim ale proč v tom prvním filmu o Slovenskim útoku zpívaji Poláci.Cool
Asi sem starej a blbej.Mrknutí
 
veikso
Cracken napsal:
cyberolas napsal:
Zdravíme a děkujeme, zajímavý dialekt, že by Ostravsko? Příbor? Karvina? Šklebící se


Jestli to NJ není New Jersey, tak je to Nový Jičín!

Mám rád různá nářečí, a ve Sturmu zvlášť.Mrknutí

Bingo. Neu Titschein. Rodiště Jaroslava Hlaďa, posledního velitele čs. wingu .Úsměv
A to mi přyšlo, že mluvim uplně sipovně, kuraŠklebící se
 
Cracken
Permon napsal:
No nevim ale proč v tom prvním filmu o Slovenskim útoku zpívaji Poláci.Cool
Asi sem starej a blbej.Mrknutí


Taky mi to přišlo divný, asi autor neměl nic slovenskýho.

Ale bylo to jediný slušný video, který jsem k tématu tenkrát sehnal...
 
313_123
já si to klído okusím Cool
jen prosím někde na začátku vlákna hodit odkaz ke stažení akt.verze
at to nemusím hledat a číst celé znovu
Upravil/a 313_123 dne 21-05-2009 06:55
 
alfik
Takže: Díky sponzorství mého zaměstnavatele (nechal mě doma na 70% Šklebící se ) je Actor 9 hotov - je to 159 souborů v MP3.
Čtyři soubory byly v slovenském podání nahrány jako sekundu trvající mlčení, využil jsem je a nahrál jsem tam hlášky jako Ticho v éteru a tak. Pokud by to vadilo, není nic jednoduššího než nahradit je něčím jiným nebo původními mlčícími - které to jsou samozřejmě vím.
Komu a jakou cestou je mám předat? Nebo s nimi ještě něco udělat?
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
alfik
Teď jsem při kontrole adresářů zjistil že je jich o jeden více Úsměv tedy 160. Okamžitě jsme jej dodělal takže... snad... Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
cyberolas
Buď to vystav na mediafire nebo pošli na cyberolas@seznam.cz. Díky moc!
 
Thurgau
Tak jsem to (také díky sponzorství zaměstnavatele) konečně spáchal:
http://www.mediafire.com/download.php?g3ymwzzryox
Leč můj hlas mi zní ze sluchátek IMO otřesně, takže kdyby to snad někdo schopný pošteloval...
 
alfik
Poslal jsem to via mail, kdyby to neprošlo (některé služby omezují velikost přílohy) napiš - rozdělím na 4, 5,10, 20... menších a pošlu znovu.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
cyberolas
Tak čekám a čekám a stále nic. Pošli to po částech. Díky. Olas
 
Cracken
Super kluci! Cyberolasi, můžeš sem dát toho střelce? Dík.
 
cyberolas
No moment Crackouši, víš jak dlouhá je fáze přemlouvání?Šklebící se Jsme kousek od cíle, ani jsem netušil, že se strrhne taková pěkná lavina. Tento víkend bych asi strávil úpravami Actora2 (méně zkreslení a ruchů, větší srozumitelnost) a třebas Actora9. Příští víkend zase další dva a tak dále. Chtělo by to přemluvit tu věž (Actor4) a zkusím překecat jednoho kolegu s úžasným hlasem na toho Actora3 (střelec).
 
Cracken
No, já myslel, jestli bys sem nemoh zatím aspoň upnout tu verzi co ti poslal veikso, ať si to můžem poslechnout zatím bez úprav...Cool

A propos, myslel jsem, že Actor 5 je střelec, ne Actor 3 - to by měl být druhý bombardér... Či se pletu?
 
Pavel K
Nahodil jsem dvě mise pro otestování voicepacku, jednu jako qickmision, to je ta -VOICEPACKtest.quick to dejte do adresáře /Quicks/, tu druhou už FMB to je ta "voicepackTEST.mis" nakopírujte do mission/single/GB třeba. Quickmise je pár letadel jenom na rychlé otestování, u plné mise je i útok na pozemní cíle bombami a raketami, stíhači i bombardéři a kromě českých perutí taky anglická na srovnání českého a anglického voicepacku.

http://www.mediaf...m1ntcn2cyw
 
cyberolas
Ahá, tak už mám jasněji. Všecko bude, jen trpělivost, sesypali se na mě Actoři během týdne...Šklebící se
 
cyberolas
Alfiku, Alfiku, od tebe mi stále nic nepřišlo..Alfiku, Alfiku
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

34,841,675 návštěv