May 20 2024 07:09:33
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Voicepack CZ
cyberolas
A co takhle více verzí cz voicepacků? Španěláci mají (zcela logicky) taky dva...
 
Cracken
Tak jo, musím reagovat hned na několik věcí:

Já jsem strojený a neemocionální člověk, už asi jiný nebuduÚsměv

Ne, vážně, mojí vizí byl archetypální prvorepublikový důstojník, který se nebratříčkuje s mužstvem, jde příkladem a nemluví sprostě.Mrknutí A taky neoslovuje mužstvo "chlapci".
(Můžete o tom vést spory, můžete s tím i nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.Šklebící se)

Mužstvo, ať si kleje a sprosťačí, jak chce, ale důstojnictvo ne. Proto jsem tam dal toho "foglarovského" plantážníka (který je jako invektiva doložen i ve filmu "Škola základ života".) Osolsoběho jsem zrovna nečetl, tak nevím jak to bylo tam....

Ale pokud někomu chybí "kurvy", nic mu nebrání, aby se přidal k našemu "kecacímu týmu", a nekecal jen na prázdno.Mrknutí

Za toho Smika děkuju, četl jsem celýho Rajlicha, ale tohle mi nějak uniklo. To nevadí, stejně - Slováci v Kombinované letce a 1.čssslp (Ej hleďme - východní fronta!Vyděšený) si asi svoji část zaslouží.

A když už jsme u našich východních bratrů - já přemlouval právě je. A ve slovenském packu bylo "five" i "fifth" stejně - "číslo pět". Kromě toho jsem si všiml, že ti kluci si dost práci zjednodušili - takže místo "5 o'clock", "5 o'clock high", "5 o'clock low" namluvili paušálně pro všechny tři "Na tvé páté hodině" - považoval jsem za nutné specifikovat i výšku.

A Španělé že mají víc hlášek? - Já myslel, že jak republikáni tak nacionalisté používají stejný Gonviseho speechpack...

Na rovinu, právě dělám kampaň pro Josefa Stehlíka - Francie, VB a SNP, takže mi stačí jeden jediný čs. voicepack. (Ten pak použiju i pro "Obránce vlasti", které jsem dal trochu k ledu.) Ale pokud někdo chce česko-anglický, česko-francouzský a česko-ruský speechpack, rád se přidám, i když si myslím, že to je utopie a zbytečnost. Nejdřív ale ten československý, prosím.

Pokud si dobře vzpomínám pro dobrou kampaň "Lotnictwo Wojskove" byla taky jen jedna polština, i když to bylo v RAF, u 56. stíhací skupiny USAAF a na východní frontě.
Upravil/a Cracken dne 11-05-2009 20:49
 
cyberolas
Se Španělama jsem to myslel jinak - tak jako mají republikány a nacionalisty tak bychom ohli mít ryze český voicepack a třeba britsko-český jak tu někdo navrhoval...
 
Paulus
Tak jsem se taky nechal zblbnout do dabování letců a koupil za drahý peníz (65,- Kč)Šklebící se mikrofon.
Nejprve jsem se zhrozil nad hlasem a pak jsem nedokázal dát do hlasu pořádné emoceVyděšený

Hlavně mi ale poraďte jak to nahrát. Podle rady Crackena jsem si nainstaloval audacity. Funguje, dokonce jsem ho i pochopil. Na zkoušku jsem si namluvil jednu větu z řídící věže a dal do IL2. Je tam, ale tak strašně potichu. Přes řev motorů není slyšet.
Co dělám blbě?
Zamračený
 
Cracken
Pavle, zkus si potáhnout moje mp3, které jsou na straně 2 této diskuze a zkus se podívat na jejich nastavení. Není možné, že bys měl na počítači jen ztlumený mikrofon nebo zvuk? Každopádně, zkus to vždycky poslechnout hned po tom, co to nahraješ. Pokud je to OK, mělo by to jít. Já vždycky otevřel toho slovenského velitele, abych nic nemusel nastavovat, pak ho poslechl, zavřel, namluvil sebe a extrahoval do mp3, pak jsem to přejel wavemp3.

Chci se zeptat, vzal bys (až ti to půjde OK) kdyžtak Actora 2? Tím bysme v podstatě měli základní tým pohromadě - vše ostatní už by bylo jen bonus.Mrknutí
Upravil/a Cracken dne 11-05-2009 22:26
 
cyberolas
von Pavle, kdyžtak zkus nahrát dvě větičky a poslat mi to, hodně se vzorek zesílí vždycky zkreslením ,to letí nahoru jak hrom ta hlasitost, takže si možná lámeš hlavu zbytečně. Hlas naefektuju tak že ho nepoznáš jetli chceš. Tento víkend budu asi efektovat Crackena, takže pak bych dělal Tebe.
Upravil/a cyberolas dne 11-05-2009 22:59
 
Paulus
[quote]Cracken napsal:
extrahoval do mp3, pak jsem to přejel wavemp3.

Proč? V Audacity se to dá uložit rovnou ve waw!

Actora 2 jsem namluvil a poslal "cyberolas". Prý si s tím poradí.
 
Paulus
Dá se v IL2 rozkazovat přes mikrofon spolubojovníkům či dotazovat se na řídícín věž?
Např.: povolte přistání; dvojko kryj mne atd.
Šklebící seKdyž už jsem si pořídíl ten mikrofon ať ho taky využiju!Úsměv
 
Cracken
Proč? No páč jsem se nechtěl hrabat ve všech nastaveních a navíc wavemp3 mi naprosto funguje pro všechnu muziku. Díky ti, Pavle. Víc takových úderníků!Mrknutí
 
cyberolas
Jasně hoši, není to takový problém. Větší makačka bude, aby měly všechny hlasy alespoň přibližně stejnou hlasitost. Budu se snažit, aby na konci víkendu byli naefektováni a vyexportovaní Cracken a von Pavel.
 
veikso
von Pavel napsal:
Dá se v IL2 rozkazovat přes mikrofon spolubojovníkům či dotazovat se na řídícín věž?
Např.: povolte přistání; dvojko kryj mne atd.
Šklebící seKdyž už jsem si pořídíl ten mikrofon ať ho taky využiju!Úsměv

Jasně. V onlinu.Mrknutí Ale s věží si nepokecáš.
 
Paulus
veikso napsal:
von Pavel napsal:
Dá se v IL2 rozkazovat přes mikrofon spolubojovníkům či dotazovat se na řídícín věž?
Např.: povolte přistání; dvojko kryj mne atd.
Šklebící seKdyž už jsem si pořídíl ten mikrofon ať ho taky využiju!Úsměv

Jasně. V onlinu.Mrknutí Ale s věží si nepokecáš.


Takže v OFFLINE nee?Smutný
 
Cracken
V Offlinu nám holt musí stačit "Tab"...
 
cyberolas
Ták kucí, von Pavla mám hotového, zkuste jej, já tu nemám po ruce misi s bombardéry....převod na wavy jsem dělal stejně jako předtím - Crackenův způsob.
http://www.mediafire.com/?sharekey=69848610f3291d6e7069484bded33bcd27c256e8910aeae6
Upravil/a cyberolas dne 16-05-2009 14:50
 
Cracken
Řekl bych, že je to OK, ale ať to radši ještě někdo testne.
 
cyberolas
A jak jsem slíbil, máme tu zpracovány další hlasy.
http://www.mediafire.com/?sharekey=69848610f3291d6e7069484bded33bcd27c256e8910aeae6
Actora1 (Cracken) a Actora4 - přemluvil jsem jednoho člověka pro věž, a i když nemá hlas jak zvon, pro věž je prozatím použitelnější než ona překomprimovaná verze kterou jsme měli doteď. Nebyla by k mání ve větší kvalitě? Nechce ještě někdo věž namluvit? Kdo bude další na řadě s efektováním pánové?
 
Paulus
MrknutíDal jsem si to tam. Funguje to. Efekty velmi dobrý(sebe téměř nepoznámŠklebící se)
Jen bych potřeboval vše ještě hlasitěji!
Přes motory některým hláškám není rozmět. Chtělo by to zesílit - vše!
Původním hláškám je víc rozumět i přes zkreslení.
 
cyberolas
Když ale srovnám hlasitost cs a sk voicepacku tak jsou na stejné hlasitosti. Upravoval jsem si třeba italský voicepack z M4T, ten byl hrozně nahlas, ale tyto dva se mi zdají na stejné úrovni. Co ostatním? jak se vám to zdá pánové?
Upravil/a cyberolas dne 17-05-2009 16:32
 
Cracken
To musí být von Pavlovo, mně to chodí dobře, nemyslím že by to bylo nějak potichu. Všechny voice packy jsou asi tak stejně nahlas. Pavle, zkus se pošťourat v "audio settings" ve hře, jestli náhodou nemáš lidi ztlumený a motory proti tomu moc nahlas...
Upravil/a Cracken dne 17-05-2009 17:07
 
cyberolas
Nene, von Pavel říká že ostatní hlášky má hlasitěji. Navrhuji - doděláme voicepak a já vystavím všechny voicepacky, třeba Francouze jsem musel ztlumit - byli hodně nahlas, Taliány taktéž.....
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-05-2024 10:25
Akutní máte někdo fotku Spitfiru 313.SQN s invazními pruhy? A mohl bych ji vidět? Nemám jedinou ...

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

34,911,417 návštěv