April 16 2024 15:46:45
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
TrackIR 5
Letka 13 Papa
jj peto ziak,zacinal lietat po mne Úsměv
 
1stCL_Fucida
Tý jo, to je pěknýýýý Úsměv Jen by mě zajímalo, jestli se v tom kokpitu pro atmošku i kurtuje Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Letka 13 Papa
myslim je cikulka v par veciach ale az taka nie Úsměv
 
MaP
Malá rada pro ty, co mají problém s antialiasingem a ovladačem pro TIR5.
(nevyskytuje se všude, ale u mě s XP, a nvidia driverem 19x jo).

Problém je, že TIR5 ovladač je v grafickém režimu (OpenGL) a tak, když se spustí tak si nvidia driver aktivuje defaultní profil a při spuštění ila se ingnoruje ilovský profil v driverech.

Řešení je buď si do defaultního profilu přidat vyhlazování nebo přidat do ilovského profilu program TIR5.exe . To jde udělat u driverů do 19x pomocí nhanceru nebo do 25x a novějších pomocí NVIDIA Inspectoru (nhancer je podstatně lepší a přehlednější, ale bohužel ho autor pro novější drivery už nevyvíjí).
Výhodou těchto prográmků je, že si můžete nastavit i věci, které nejsou standardně nastavitelné (například já u ila používám kvůli shimmeringu vyhlazování 4xMSA + 2x1 SSA).
 
LEON
Cože??? NHancer končí??? Jak to? Vždyť je to jedna z nejlepších a nejpohodlnějších aplikací pro nVidie Smutný Smutný Smutný
 
https://www.rcfree.eu
MaP
AB1_LEON napsal:
Cože??? NHancer končí??? Jak to? Vždyť je to jedna z nejlepších a nejpohodlnějších aplikací pro nVidie Smutný Smutný Smutný


Jo, jo, nHancer je skvělej - kvůli němu zůstávám ještě u starých driverů. Ale když se jeho autor 4 měsíce nepřihlásil na fórum, tak asi bohužel.
 
veikso
WT_Pedropan napsal:
No, zatim to delam tak:
1. Spustim Sturma a shodim ho do listy
2. Nastartuju TrackIra
3. Restartuju Sturma

A svete div se, je to vyhlazene. Ale proc tomu tak je, mne hlava nebere...
Díky! S XP fungujeMrknutí
 
Ruda
Hoj lidi mám zájem koupit Track Ir 5 a to z obchudku zde
http://www.naturalpoint.com/
ale nevim jestli nebude problem s kompabilitou s win 7 mam znameho v USA a ten to koupí:-) děkuji za rady a potažmo zkušenosti s tímto e-shopemMrknutí
 
WT_Horrido
Kupoval jsem přímo u nich jak TIR tak TrackClip Pro, vše naprosto bez problému.
Win7 nemám, na Vistách 64-bit to funguje jak má.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Hoper
běhá i pod W7-64
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
WT_Flan
Ten shop je jaksi primo vyrobce, takze problem nebude. Kdyz jsem tam objednaval, sami mi i chteli placnout objednavku, protoze jsem kladl ponekud nestandarni pozadavky, vysli mi vstric, komunikuji pohotove a v pohode po mailu...co vic si prat...

TIR 5 provozuju po Vistama64 a vse ok jak ma byt.
 
Noram
Ruda napsal:
Hoj lidi mám zájem koupit Track Ir 5 a to z obchudku zde
http://www.naturalpoint.com/
ale nevim jestli nebude problem s kompabilitou s win 7 mam znameho v USA a ten to koupí:-) děkuji za rady a potažmo zkušenosti s tímto e-shopemMrknutí


Rudo, bude ti to posílat nebo se bude vracet do ČR?
Taky bych potřeboval jeden TIR5 ze země zaslíbené, kde nestojí 5k+, protože moje TIR3 se odporoučela do háje.

Edit: Případně nemá někdo zkušenosti s nákupem TIR přímo u naturalpointu, v nákupním košíku mají na výběr přímo ČR?
Upravil/a Noram dne 27-03-2011 17:41
 
http://noram.youaremighty.com/
WT_Flan
Jedna trojka mi tu lezi, pote co jsem kvuli vyklaneni v ROF koupil petku. Pry si trojku mam schovat pro kluka az zacne litat... Úsměv A nema 6DOF.

Obchod zasila snad kamkoliv, postovne ale dela svoje, ze jo...Ja chtel puvodne jen poslat 6DOF k Tir 3 a Track Clip Pro, komunikoval jsem s nimi po mailu a netvarili se ze by byl problem, co si pamatuju....
 
Ruda
Rudo, bude ti to posílat nebo se bude vracet do ČR?
Taky bych potřeboval jeden TIR5 ze země zaslíbené, kde nestojí 5k+, protože moje TIR3 se odporoučela do háje.

Edit: Případně nemá někdo zkušenosti s nákupem TIR přímo u naturalpointu, v nákupním košíku mají na výběr přímo ČR?[/quote]

poslal jsem ti SZ tak se když tak ozvy :-)

jinak už jsem se rozhodl a kupuji :-) snad mi to pomůže a na serveru se potkáme Pff
 
Joe Hallenbeck
Na kolik to vychází i s poštovným? Resp. kolik je poštovné když si to člověk obědná přímo z obchodu výrobce?
313_FlyBoy
RY-C
 
Noram
poštovné je lidové, 118 doláčů, takže to už jsme na české ceně. škoda, chtělo by to někoho kdo je přímo v USA a bude se brzo vracet,že by to dovezl
Upravil/a Noram dne 28-03-2011 00:45
 
http://noram.youaremighty.com/
Ruda
Tak jelikož budeme dva tak to vychází komplet okolo 3200,-Kč
 
Lekk
Prodám TIR3 - pamatuje hodně, ale běhá slušně. Náhradní nálepky v ceně - za hubičku - 1000,-Kč.Mrknutí
 
Paul Ulrich
Ahoj všem, vážně uvažuji pořídit TrackIR 5 nemám sním ani se starší verzí zkušenost a nechci kupovat zajíce v pytli. Prohlížel jsem fórum i vebovky a napadá mě dotaz mohu plně využít schopnosti TrackIRu nejen otáčení do stran, nahoru a dolu ale i náklon a přiblížení prostě volnost pohybu v kokpitu? Kdo tomu rozumí víc než já budu rád za odpověď.
 
1stCL_Fucida
Ano, pokud to daný simulátor podporuje, pak k tomu TIR5 využít můžeš. Oficiálně se tomu říká "podpora 6 DOF".
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads googe teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF.

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,706,593 návštěv