May 17 2024 06:03:21
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Mizerné FPS
313_Vity
Já když spustím Ila v jednom jádru tak se mi srazí fps asi o 1/2,takže nevím co je na tom pravdy ZamračenýZamračenýZamračený
 
Rufu
No já do toho nechci moc kecat ,ale grafická karta 8600GT je dost slabá.Takže napiš na jaký rozlišení provozuješ Ila a pak se může doporučit nastavení.Už to že ti Podrs a další poradili dát hardwareshaders na 0 a stromy taky něco značí.

Na tvou grafickou kartu je vhodný rozlišení 1280x1024 nebo 1280x960 abys to mohl lítat na Perfect.Procesor je jedno kolik má jader il chce takt.Takže pokud ho nataktuješ na 3,0GHz tak budeš v ilovi mít cca o 20 snímků víc.

Ps:Měl jsem 8600Gt jako záložní a asi 2 měsíce na ní létal.
 
Bubu_cz
BP_Rufu napsal:
No já do toho nechci moc kecat ,ale grafická karta 8600GT je dost slabá.Takže napiš na jaký rozlišení provozuješ Ila a pak se může doporučit nastavení.Už to že ti Podrs a další poradili dát hardwareshaders na 0 a stromy taky něco značí.

Na tvou grafickou kartu je vhodný rozlišení 1280x1024 nebo 1280x960 abys to mohl lítat na Perfect.Procesor je jedno kolik má jader il chce takt.Takže pokud ho nataktuješ na 3,0GHz tak budeš v ilovi mít cca o 20 snímků víc.

Ps:Měl jsem 8600Gt jako záložní a asi 2 měsíce na ní létal.


vcelku souhlasím s Rufu, ale ve vistách jsem musel mít na 285GTX ty shadery na 0 Naštvaný, protoze mi to jinak strasne lagovalo....a výkonem sestavy to určo nebylo ( 4jádro, 4Gb ram ).ale to bych spíše dával za vinu nevychytaným driverům, než výkonu kompu....a proto jsem nazpět na xpčkách a vše jede v pohodě CoolCool....ještě uvidím jak na tom budou Seveny..... takže bych možná zkusil i starší ovladače.....Ne vždy je nejnovější zároveň i nejlepší. VyděšenýVyděšený
 
313_Vity
Vim ze je ta grafka slabsi,ale jak je mozne ze litam na perfekt a znicehoz nic to zacne blbnout??? :/
Létám na 1280x768
Upravil/a 313_Vity dne 03-05-2009 17:17
 
606_Temp
nemůže to být nějakým problémovým modem z AAA? Nebo nezměnil sis něco v conf.ini?
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
313_Vity
Ja používám čistou verzi Smutný a v configu sem se hrabal,ze uz ani nevim co tam bylo predtim,spis jestli ma nekdo tuhle grafku,jaky pouziva config Pff
 
310_Podrs
Bubu_cz napsal:
...ale ve vistách jsem musel mít na 285GTX ty shadery na 0 Naštvaný, protoze mi to jinak strasne lagovalo....a výkonem sestavy to určo nebylo ( 4jádro, 4Gb ram ).ale to bych spíše dával za vinu nevychytaným driverům, než výkonu kompu....


Nekde se tusim pise, ze hardware shaders se maji aktivovat pouze pokud mas sestavu s CPU s vice jak 3GHz...pokud mas ctyr jadro s nizsim taktem jednotlivych jader tak by to tohle mozna vysvetlovalo...
 
http://www.310raf.com
Rufu
Pokud je hardwareshaders na 0 tak nikdy není nastavení na perfect.
 
313_Vity
311_BleskovejPodrs napsal:
Bubu_cz napsal:
...ale ve vistách jsem musel mít na 285GTX ty shadery na 0 Naštvaný, protoze mi to jinak strasne lagovalo....a výkonem sestavy to určo nebylo ( 4jádro, 4Gb ram ).ale to bych spíše dával za vinu nevychytaným driverům, než výkonu kompu....


Nekde se tusim pise, ze hardware shaders se maji aktivovat pouze pokud mas sestavu s CPU s vice jak 3GHz...pokud mas ctyr jadro s nizsim taktem jednotlivych jader tak by to tohle mozna vysvetlovalo...

Ale pokud vypnu jedno jadro tak se FPS snizi,z toho asi vypliva ze ty jadra bezi 2 Mrknutí
 
606_Temp
a o kolik se sníží? Sturm by neměl umět využívat více jader. A pokud třeba já vypnu u dvoujádra (intelacký) jedno jádro nebo je nechám jet obě, tak šturm mi jede pořád stejně +- 1-2 frejmy z 50ti.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Bubu_cz
311_BleskovejPodrs napsal:
Bubu_cz napsal:
...ale ve vistách jsem musel mít na 285GTX ty shadery na 0 Naštvaný, protoze mi to jinak strasne lagovalo....a výkonem sestavy to určo nebylo ( 4jádro, 4Gb ram ).ale to bych spíše dával za vinu nevychytaným driverům, než výkonu kompu....


Nekde se tusim pise, ze hardware shaders se maji aktivovat pouze pokud mas sestavu s CPU s vice jak 3GHz...pokud mas ctyr jadro s nizsim taktem jednotlivych jader tak by to tohle mozna vysvetlovalo...


jde spíše o to že na 8800 mi to jelo v pohodě i na shader 1....kdežto na 285 ne....tak jsem předpokládal vinu v drivererech..
 
WT_Horrido
To bude rukama.
3 GHz na hardwareshaders a 285GTX která je "neutáhne." To se dějí věci Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
313_Vity
606_Tempik napsal:
a o kolik se sníží? Sturm by neměl umět využívat více jader. A pokud třeba já vypnu u dvoujádra (intelacký) jedno jádro nebo je nechám jet obě, tak šturm mi jede pořád stejně +- 1-2 frejmy z 50ti.

Kdyz mam vsechny zaple bezi to okolo 30-50,kdyz ho vypnu tak tam mam 20-25
 
Jp-
nechceš vypálit třeba mojí sice zprasenou ale 100% funkční instalaci ila? a zkusit tu ? protože tohle je divný, il musí běžet na tý tvý sestavě úplně v poho když ho ušák třeba rozhejbe na mnohem slabšim notebooku Cool
 
313_Vity
To by bylo fajn,vubec me nenapadlo ze to muze byt tim,ja totis mel orignal CD,jenze sem ho skrabnul tak jsem stahl z netu prvni co sem nasel a vypalil si ho-
 
Tomik
Ještě bys mohl zkusit nakopírovat conf. z tohoto vlákna http://www.vwings...ad_id=2645 a výsledky ostatních s podobnou konfigurací porovnat..
 
310_Podrs
Zas tak moc se v tom nevyznám,tak mě za to nekamenujte,ale není třeba možný že máš Vity tu GTX285 špatně zapojenou?Myslím tím napájení a nejede ti naplno..?
 
http://www.310raf.com
313_Vity
Ja jsem na svy 8600GT delal testy,a vysli v poradku a v PC sem se neak nehrabal :/ spis bych to videl na tu verzi Ila,Jipíku kdybys mi ji mohl poslat,byl bych ti fakt vděčný dohodnem se na PM ? Úsměv
 
Bubu_cz
311_BleskovejPodrs napsal:
Zas tak moc se v tom nevyznám,tak mě za to nekamenujte,ale není třeba možný že máš Vity tu GTX285 špatně zapojenou?Myslím tím napájení a nejede ti naplno..?


Vity nemá 285 MrknutíMrknutí...a byloto driverama...na novějších to běhalo ok.....ve vistách jsou drivery celkem peklo...někdy CoolCoolCool
 
310_Podrs
Bubu_cz napsal:
311_BleskovejPodrs napsal:
Zas tak moc se v tom nevyznám,tak mě za to nekamenujte,ale není třeba možný že máš Vity tu GTX285 špatně zapojenou?Myslím tím napájení a nejede ti naplno..?


Vity nemá 285 MrknutíMrknutí...a byloto driverama...na novějších to běhalo ok.....ve vistách jsou drivery celkem peklo...někdy CoolCoolCool


Hehe, chybička se vloudila...nevím kde jsem k tý 285 přišel Zamračený Budu, míň hulit, slibuju... Šklebící se
 
http://www.310raf.com
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,704 návštěv