May 04 2024 09:42:22
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS BlackPanthers
 Vytisknout diskuzi
Lodní katapulty
BP_Tyrl
Právě jsem se vrátil z hradu. Teda z BP_Serveru, kde jsem testoval možnost využití lodních katapultů. Akce probíhala na misích Okinava 45 a Potopa 43. Napřed jsem si vyrobil testovací mapu, abych zjistil na kterých lodích se nachází katapulty. Jsou to všechny, kromě těch amerických nejdelších a nejpoužívanějších. Další testy probíhaly na lodích Casablanca, Essex a Ilustrious, jako vybraných zástupcích. Po chvíli nácviku přiblížení ke katapultu, byly lodě na úrovni katapultů vybaveny dvěma červenými světélky. Takhle pozná každý začátečník, že přejel, dřív než spadne do vody. Poté jsem dvě upravené mise nahrál na server. Okinava 45. Narodil jsem se na přistávací lodi. Co se dá dělat votuji Potopa 43, tam se dá katapultit hned na dvou lodích. Navotoval jsem si tedy potopu. Kuk a místo na lodi jsem se narodil na ostrově. Sapristi. Skouším druhou loď. Bum a jsem na ostrově. Herdek filek. Co takhle japonci. První pokus se Zerem. Hmmm jsem na lodi. Druhý pokus druhá japonská loď. Bum jsem na ostrově. Vzhledem k tomu, že mě v zápětí na prázdném serveru cosi roztřílelo, asi i na špatném ostrově.
Takže chlapci nevím, čím vás potěším....hmmmmm......hmmmmm ...........................................možná tím, že se stejně točí set?........................Nebo..................tím, že když si vyhodíte ten zas.... CarrierTakeoff_b4 mod tak vám to bude fungovat? Nebo tím, že v dalším setu je Sonnenblume (1941) kde si zase vesele můžeme Zakatapultit?

Každopádně možnost katapultáže na mapě bude vždy vyznačena v breefingu.
 
Hoper
z toho, co jsem zatím viděl a vykoumal mám za to, že

- katapult je jen na okrasu a na DF serveru spíše jako problém - pokud se narodím na letadlovce a budu se pomalu sunout ke katapultu (přes celou palubu), jouda, co se narodí za mnou a nebude se chtít katapultem zabývat / nebude ho mít nainstalovaný to do mne při jeho rozjezdu našije...
- katapult jako takový za současné situace neumožní na DF serveru start s plně naloženým letadlem (ten maník o tom ani neuvažuje)

(čímž nijak nekritizuju tebe nebo váš server :) )
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
ehm, ehm... tak pár drobností u b4... už jde odstartovat s TINama :))
CatapultBoost 1 v sekci [Mods] v misfajlu dělá divy ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
BP_Tyrl
Většina lidí se nasáčkuje na letadlovku se Seafirama. V zásadě je to otázka organisace, aby na letadlovku s katapultem lezli jenom spořádaný fajnšmekři.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,813,002 návštěv