May 01 2024 01:44:42
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Noční nálet VVS - podzim 1941
Hoper
Cibule, při rychlosti 300km/h - měls tam i flaky ? čím pomaleji letíš, tím líp se trefí ....
 
310_cibule
flaky tam asi nebyly, teda aspoň já nic neslyšel. Nicméně Enty tvrdí, že naši rozvědčíci zjistili, že jsou flaky zastřílený na výšku 3600 m. Takže ve 4000 by to neměl být takový šrumec.

Ono stejně rychleji prostě letět nedá, protože bys nenastavil zaměřovač (teda pokud nechceš čítovat skrzevá speedbar, a to my Rychlý šípy neděláme). Ono by to teda vlastně šlo metodou kříž dopředu, nastavit vyšší rychlost a kříž dozadu, rychlost dolů, ale to taky není ono.

Nic nic, já své muže - tebe Hopere nevyjímaje - protáhnu pravým peklem...
 
AH_Enty
TA rychlost je doporučena jako cestovní, aby se to letělo cca 1,5 hodiny.
Nad cílem si klidně plachtěte.Šklebící se

Pro to, že by se nepovedlo najít první cíl, je připraven záložní na trase odletu od hlavního cíle.
 
310_cibule
Pche.... Nepovedlo? Záložní cíl? Trasa odletu?! Takový slova naše rostlino-hlodavčí letka nezná.
 
AH_Enty
Jo táák, vy odhodíte, pak vyskočíte, sbalíte padáky, kouknete jak se vám to povedlo, necháte se zajmout a zbytek války si užijete v zajetí.:sm42::sm36:
Taky dobrý.Šklebící se
 
AH_James_Gastowski
Přece se jasně dohodlo, že velitelé zařvou, tak proč by plánovali let zpět? To by spíš měli řešit ostatní členové rojů :sm13:
 
310_cibule
Tak já se například chystám vyskočit hned, jak se dostanu nad pevninu. Nic vodhazovat nebudu, co kdyby mi to pak v zajateckým táboře někdo měl za zlí.
Upravil/a 310_cibule dne 16-12-2005 14:25
 
Hoper
oni nám ještě chybí dva piloti do plného stavu ? nebo je chyba jinde ?
není možná, že by na dlouhý nudný let nebylo dostatek zájemců :rol: Úsměv
 
Mungo
K stabilizatoru - ze funguje viem, problem ani nebol s najdenim samotneho ciela, ale s tym, ze som potreboval upravit kurz tak o 10 - 15 stupnov, aby som nan dostal zameriavac. Ked mam zapnuty stabilizator, funguje trimovanie smerovky? Co e vlastne zablokovane a co je mozne ovladat?

Samotne zakladne nastavenie zameriavaca som naklikal este pocas pociatocneho stupania.

Aha, este jedna dolezita vec - doma nam navalil sneh a su nejake vypadky elektriny, takze ak sa nahodou zajtra vecer neobjavim, tak najpravdepodobnejsi dovod je "romantika pri svieckach". Mrknutí
 
AH_Enty
Hoper napsal:
oni nám ještě chybí dva piloti do plného stavu ? nebo je chyba jinde ?
není možná, že by na dlouhý nudný let nebylo dostatek zájemců :rol: Úsměv


No jo chyběj. Možná se připojí Kraken. Doufám že sníh a stahovači nezablokují některé z nás.:cry:
 
AH_James_Gastowski
Tak jsme potrénovali, ale dostavil se pouze Rufu, tak nevím, kde se stala chyba. Mno nic. Bombardování se dneska celkem dařilo. Ikdyž strašně dlouho trvalo, než se ustálil norden a jeden let jsem musel odhodit naslepo, ale to nedopadlo dobře. Ale jinak 100% zásahy.

[img]http://clay-eva.wz.cz/IL2/obr/bomb.jpg[/img] is not a valid Image.
Nechtěl bych být v tuto dobu na můstku Šklebící se
 
310_cibule
Jo, mungo, trim směrovky při zapnutým stabilizátoru funguje. Je to ideální na točení, o dvacet stupňů to trvá tak minutu. Nejlepší způsob, jak na bomb runu zatáčet.
 
AH_Cutora
Tak ja hlasim, ze me pripojeni vydrzelo vcerejsi vetrnou smrst Úsměv Takze poletim Úsměv
 
AH_James_Gastowski
hip hip :sm20:

Doufejme, že vydržel aj Mungo
 
Hoper
Cibule, jestli ze mne ten rum nevyprchá, tak ti to teda nezávidím ...
Šklebící se
 
310_cibule
Polní soud!!!!!
 
AH_Enty
Fuči, doufám, že jsi na nás nezapoměl.
 
310_cibule
Kdy teda začínáme? 22.00?
Upravil/a 310_cibule dne 17-12-2005 19:40
 
AH_James_Gastowski
To jsem se chtěl taky zeptat. Jestli je začátek v těch 22.00 a na kterým Teamspeaku a kdy se sejdem?
 
Mungo
No, nejake vypadky sa objavili (jeden dnes vecer), takze uplne sa to vylucit neda. Ak poletime v diamante, poprosim o poziciu "lave kridlo", je tam hadam najmensia sanca, ze v pripade padu spojenia niekoho "zvulchujem".

Btw., dal som si let vo formacii, spojenie padlo 5 dekund potom, co som stlacil tlacidlo odhodu bomb.

Gastowski: Aku tesnu formaciu planujeme? Treba nejako vhodne zvolit aj zamierenie a odhod, aj ked sme kusok za tebou, km ty zareagujes, ze bobmy boli odhodene, povie to nam a my odhodime, nejaka ta sekunda 2 ubehnu. Asi by si mal mierit niekde na zaciatok ciela.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,789,849 návštěv