May 04 2024 20:47:02
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS BlackPanthers
 Vytisknout diskuzi
Chystané a udělené banány
BP_Tyrl
Takže včera proběhl nový životní mezník našeho servru a byl udělen první, a doufám, že poslední, banán na server. Dotyčný po startu vulšil na vlastním letišti a to i přes důraznou slovní důtku a upozornění na chystanou protiakci. Vzhledem k tomu, že to byl již druhý exces stejného ražení za poslední týden, byl zabanánován na dobu neurčitou, bez možnosti odvolání. Postižený většinou používá nick Pawel. Ovšem po zabanování se vloudil na TS jako AH_Čutora a zvp_Nowak a snažil se sám za sebe přimlouvat. Načež dostal banána i na TS.
 
310_Podrs
Gratuluji v BP k překročení dalšího milníku v historii jejich vlastního DF serveru...až za pár let budete vzpomínat na svůj první banán a budete si říkat:"Jó, to byly časy..." a pak zamáčknete nostalgickou slzu v oku Šklebící se
 
http://www.310raf.com
eman
Stejný problém jsme řešili v pondělí večer 9.3. na hodinách školy kdy žák Pawel opustil server až po důrazné výzvě jednoho z postižených zde uváděnou kratochvílí. Zřejmě o něm ještě uslyšíme... Vyděšený
 
MK_KaiN
Zřejmě nechápete podstatu problému. Zrovna nedávno jsem četl jakousi recenzi na Ila. Bylo tam napsáno že hra obsahuje multiplayer coop mise a deathmatch! A každej přece ví že deathmatch je jako že všichni proti všem, že jo. Tak bych řekl že je v tom nevině.
Bo to určitě nemáte napsaný v popisu mise. Úsměv
 
VioletLightning
a nebyl to ožralej Čutora ? :))
 
310_Podrs
MK_KaiN napsal:
Zřejmě nechápete podstatu problému. Zrovna nedávno jsem četl jakousi recenzi na Ila. Bylo tam napsáno že hra obsahuje multiplayer coop mise a deathmatch! A každej přece ví že deathmatch je jako že všichni proti všem, že jo. Tak bych řekl že je v tom nevině.
Bo to určitě nemáte napsaný v popisu mise. Úsměv


My hrajeme docela často "Capture the flag"...ten kdo uloví japonskou vlajku (pokud možno i s celým křídlem, vyhrává)... Úsměv
 
http://www.310raf.com
310_Max
MK_KaiN napsal:
Bo to určitě nemáte napsaný v popisu mise. Úsměv


Ale joVyděšený, je to tam.
 
BP_Tyrl
310_Max napsal:
MK_KaiN napsal:
Bo to určitě nemáte napsaný v popisu mise. Úsměv


Ale joVyděšený, je to tam.


Ve všech.
Na vrch ten dotyčný údajně sídlí na kolejích kolem strahova, takže dětským plenkám již odrostl.
 
czs_scharck
Hehe, škoda že jsem tam nebyl, . . . a psali jste si v chatu ?
Chtěl bych to vidět, občas docela perlíš, předsedo. Šklebící se Šklebící se
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
310_Podrs
BP_Tyrl napsal:

Ve všech.
Na vrch ten dotyčný údajně sídlí na kolejích kolem strahova...

Zjistit podle IP kde přesně a poslat mu tam bandu zfetovanejch negrů s letlampou..ať určitá část jeho těla pozná středověk.. Vyděšený
 
http://www.310raf.com
czs_scharck
. . . . bez kleští ??? Zamračený Šklebící se
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
alfik
Jak se říkalo už za Komančů - "Komu není Vzájemné rady, tomu není hospodářské pomoci..."
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
j4ck41
eman napsal:
Stejný problém jsme řešili v pondělí večer 9.3. na hodinách školy kdy žák Pawel opustil server až po důrazné výzvě jednoho z postižených zde uváděnou kratochvílí. Zřejmě o něm ještě uslyšíme... Vyděšený


kdepak ... my uz jsme o nem slyseli ... potom co Tyrl zminil Strahov vzpomnel jsem si na Cutoru jak postoval ten mejl co jim tam posilal kvuli jednomu podobnymu hodavku a hadejte vo koho se jednalo? spravne modri jiz vedi ze to je ... Pawel Šklebící se

seznam jeho nicku spolu s IP je ve vlakne o banech na AHckach
Upravil/a j4ck41 dne 12-03-2009 14:14
 
WT_Schmouddle
No podobná věc se stala i na WT, takže to bude ban i tam. Mimochodem, docela dobrý, trvalo cca 6 let než se objevil podobnej píčus, řekl bych že je to docela úspěch.Šklebící se
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
Panek
WT_Schmouddle napsal:
... trvalo cca 6 let než se objevil podobnej píčus, řekl bych že je to docela úspěch.Šklebící se

Já jsem tu už tři roky Šklebící se
 
BIVOY
A nevede IP do jedličkova ústavu ?CoolCool Možná se někomu při aktualizováni softu podařilo stáhnout ILa a při restartu nahodit TSko a už jej tady máme Pawel Vyděšený a jiné nicky - viz AH bany Šklebící seŠklebící se
 
AH_Cutora
Kauza Pawel viz jednak vlákno zde na SVK:
http://www.vwings...ead_id=115 a je to ke konci stránky a nedá se to přehlédnout, jednak sem kopíruji kus toho co jsem psal na AH web před chvílí:

Ad kauza Pawel a jiné nicky. Tento člověk je evidentně kretén, nemá smysl komentovat. Pozor, občas se snaží mást okolí tím že mění přezdívky. Konkrétně používá občas můj nick. Na CZ_AH serverech je zabanovanej (i na TS), tam by snad už s ním neměl být problém. Teď jsm koukal do logů a nenašel jsem jeho IP ani v IP logu ani jeho přezdívku (pokud tedy nezměnil obojí současně). Takže na AH snad je od něj klid. Může sem do žvanírny protože není nijak proti němu zabezpečená a může se zde za mě vydávat. Nicméně rozdíl mezi mým projevem a jeho je na první pohled odlišitelný, případně budu podvrhy odmazávat. V krajním případě si to s ním vyřídím i jiným způsobem, jeho identita je již známá. Pokud vás opakovaně prudí a nedá se s ním nijak hnout, je možné poslat e-mail na kolejní správu (je z kolejí univerzity Palackého). Už tam na něj mají stížnost ode mě od minula. Viz SVK, tam jsem o něm psal v udělených banech AHček.


A je z kolejí Univerzity Palackého v Olomouci,
Upravil/a AH_Cutora dne 12-03-2009 17:46
 
WT_Schmouddle
@Pánek - tvého formátu tenhle píčus samozřejmě nedosahuje, to by si nikdo nedovolil tvrdit!Cool

Šklebící seŠklebící seŠklebící se

Upravil/a WT_Schmouddle dne 12-03-2009 21:25
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
Jp-
WT_Schmouddle napsal:
@Pánek - tvého formátu tenhle píčus samozřejmě nedosahuje, to by si nikdo nedovolil tvrdit!Cool

Šklebící seŠklebící seŠklebící se


tahle věta se dá vykládat různě Šklebící se jinak jo s tim Pawlem či jak se menuje sem se už asi 5 xrát potkal a vulchoval skoro vždycky Zamračený
 
313_Vity
Toho dne jsem letel na BP,po vzletu se za mě zařadil Pawel,ještě mu přes TS řikám,Pawle doufam že mě nesestřelíš! On mi povídá,OK budu se krotit.Letíme nad cíl,ja odhozuji střemhlav,Pavel to našije do země,pak už přes TS nekomunikuje a vulchuje kamarády na letišti ZamračenýZamračený
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,815,815 návštěv