May 17 2024 07:50:35
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
HD4850 vs. 9800GTX+?
WT_Flan
Horri na to jde spravne, takze v pravekem sporu o ty ruzne pixeely, sejdry a podobny nehmatatelny nesmysle u ATI a nVidie je potreba co ?!? Je potreba tomu dat aspon ksicht !!! Úsměv

[img]http://staticgm.i4u.com/gallery/nvidia-versus-ati-girl/nvidia-versus-ati-girl.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Rufu
WT_Pedropan napsal:
Rufu, pokud ti jde o ty blikajici textury, tak to ti neposlu nic. To se mne jeste nepodarilo na screen odchytit. Je to nahodile, bleskove, ale soustavne.
Ale kdyz NVidii odpustim ty zubatejsi okraje a vyse uvedene blikani, tak musim i jako dlouholety konzervativni ATinar priznat, ze na te karte neco je.
I kdyz jsem mel vzdycky dojem, ze ATi ma i lepsi barvy.

Takze pokud ti jde o obecne porovnani obrazu, screeny poslu.

Pedropane to jsem jen špatně zkopčil otázku od Alana Greye.Já jsem s Ati spokojenej.
 
XXX_Dazz
NV9600GT (pro 19" naprosto dostačující) po velmi špatných zkušenostech s ATI3850 ze, které jsem nebyl schopen vytlačit výkon větší než z NV7600GT. Na NV mám jen občasné problikávání textur, hlavně ve velkých městech a při max. přiblížení. Grafiku mám v Ilovi nastavenu téměř na perfekt (nastavení configu mám individuální takže nedokážu moc posoudit jestli perfekt mám nebo nemám).
Pro grafické efekty v Ilovi používám módy od HG & P bez ztráty fps. Doty v pohodě jsou rozeznat na velkou vzdálenost, lodě naprosto v pohodě. Prostě, kromě výše avizovaného občasného problikávání textur žádný další problém, a naprostá spokojenost Šklebící se
Upravil/a XXX_Dazz dne 18-08-2009 18:32
 
606_Temp
já jsem se svou ATI HD3850 spokojenej. Minimální FPS dává stejně jak nejnadupanější nVidia a u maximálních mi je fuk, jestli je to 100fps, nebo 1000 fps už mi je úplně putna. Ony výpadky textur při střelbě jsem zažil u nějakých ovladačů víc, u jiných míň a zahlédnu to opravdu minimálně až vůbec.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Valec
Pro FPS neni nejak moc dulezita karta ale procak.Karta mi davala navic minimalni FPS ale u procaku to uz bylo hodne znat.
 
WT_Horrido
Valec napsal:
Ja mam ATI 4870 a Nvidia 285.Atina ma hezci obraz a jemnejsi vykreslovani(poznal jsem ero na vetsi vzdalenost treba diky ocasnim plocham ktere se mi u Ati pekne jemne vykreslily u Nvidie se mi to zda takove hrube jako by rozpite) .Jedna chybka je to rozpadavani obrazu pri strelbe ale nedelo se to az tak casto jen obcas.U Nvidie mi problikavaji doty a misto lodi mam obcas jen cerne fleky.S ATi jsem byl nad miru spokojen.Jen u novych map mi padalo brutalne FPS a stravil jsem spoustu casu nez jsem prisel na to co mi to delalo.Uprava stromu na 3 to zpravila.Nekde jsem se docetl ze to atina nejak na 2 neumi spravne vykreslovat.Moje volby by byla ATI.Zatim Nvidia nic moc.


Šklebící se To má logiku
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
WT_Horrido
BTW bude se jednat o konzoli pro Šturma nebo budes ten počítač s novou grafikou využívat i nějak jinak?
Upravil/a WT_Horrido dne 18-08-2009 19:09
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Hoper
WT_Flan napsal:
...
CPU asi nebude orezavatko, ze ? Pac se tu tusim nejak pitvalo, ze min. fps jsou "o CPU"

tak já nějak nevím... porovnával jsem P4 3,06 vs C2D 2,něco (snad 4) a rozdíl ve vytíženosti CPU bylo 58-65% vs nějakých stabilních 52%
rozdíl ve FPS nebyl téměř žádný, jen u toho C2D FPS drželo víc kolem 20ti
bohužel se sestavy nedaly komplet srovnávat, neb každá měla jinou grafárnu a jinou MB...
nastavení šturma plusmínus stejné, rozdíl dán NV vs ATI

on tam defakto určitý rozdíl byl, ale minimální (stabilnější fps u novějšího CPU), ale především - obě CPU se flákaly a v obou případech se obraz sekal na stejných místech...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
Valec napsal:
...Jen u novych map mi padalo brutalne FPS a stravil jsem spoustu casu nez jsem prisel na to co mi to delalo.Uprava stromu na 3 to zpravila.Nekde jsem se docetl ze to atina nejak na 2 neumi spravne vykreslovat.Moje volby by byla ATI.Zatim Nvidia nic moc.

a když mám stromy na 1 ?? ....
:(
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
606_Temp
a lidi se čtařjádrama maj dokonce CPU vytížený jen na 25%!! jestli to není tím, že il umí využít jen jedno jádro a zbytek celého CPU se fláká.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
WT_Flan
V sahodlouhem readme UP je postup jak vsechno co bezi se Sturmem nahazet na jedno jadro a Sturma samotneho na druhe...
 
XXX_Dazz
Min. fps samozřejmě není jen věcí CPU !!!
 
Tomik
Hoper napsal:
WT_Flan napsal:
...
CPU asi nebude orezavatko, ze ? Pac se tu tusim nejak pitvalo, ze min. fps jsou "o CPU"

tak já nějak nevím... porovnával jsem P4 3,06 vs C2D 2,něco (snad 4) a rozdíl ve vytíženosti CPU bylo 58-65% vs nějakých stabilních 52%
rozdíl ve FPS nebyl téměř žádný, jen u toho C2D FPS drželo víc kolem 20ti
bohužel se sestavy nedaly komplet srovnávat, neb každá měla jinou grafárnu a jinou MB...
nastavení šturma plusmínus stejné, rozdíl dán NV vs ATI

on tam defakto určitý rozdíl byl, ale minimální (stabilnější fps u novějšího CPU), ale především - obě CPU se flákaly a v obou případech se obraz sekal na stejných místech...


Tady jsem kdysi porovnával 2 různé CPU a různé takty na stejné sestavě - vliv CPU tam je dobře vidět..
http://vwings.net...owstart=20
 
Maxxis
to Horido

pařím hlavně šturma a Day of defeat source, GT egends,copany of heroes a sem tam nejky akční jako arma atd....

nejhorší výsledek je jen v sturmu, ostatní jsou vynikající.
 
Hoper
606_Tempik napsal:
a lidi se čtařjádrama maj dokonce CPU vytížený jen na 25%!! jestli to není tím, že il umí využít jen jedno jádro a zbytek celého CPU se fláká.

jestli ono to není tím, že 3,06 má maximálně HT a i tak se fláká Mrknutí
(abych to řekl polopatě - fláká se i když je HT vypnuté...)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,891,395 návštěv