May 17 2024 04:17:53
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
HD4850 vs. 9800GTX+?
WT_Flan
Alan Grey napsal:
WT_Pedropan napsal:
Jedine, co me neuveritelne dere, jsou problikavajici textury na pozemnich objektech a bohuzel i samotnem letadelku...


A nedá se to přeci jen někde nastavit... chci totiž koupit Nvidii 275GTX a nerad bych měl stejné potíže... Nebo si myslíte že 250GTX v perfect na IL2 stačí ?


Tak 250GTS stiha i RoF. Defaultni nemodovanej perfect by to melo stihat. Stiha to i moje starsi karta. Nevim totiz jak ktere karty zvladaji i modovane mraky a water=4 plus tu zvetsenou dohlednost, effecty na full a dalsi a dalsi vychytavky...s 8Q AA a 16AF.

CPU asi nebude orezavatko, ze ? Pac se tu tusim nejak pitvalo, ze min. fps jsou "o CPU"
 
WT_Pedropan
Alane, zkousel jsem i jakesi jine .dll soubory, ale bylo to na pikacu. Problikavani zustalo a na obloze se objevily podivne obdelniky...Vyděšený

Tak jsem se potupne vratil k puvodnimu a blikam a blikam a blikam....Naštvaný
 
http://www.wtigers.org/
Alan Grey
WT_Pedropan napsal:
Alane, zkousel jsem i jakesi jine .dll soubory, ale bylo to na pikacu. Problikavani zustalo a na obloze se objevily podivne obdelniky...Vyděšený

Tak jsem se potupne vratil k puvodnimu a blikam a blikam a blikam....Naštvaný


Mohl bych tě poprosit o screenshoty ze hry ??? Klidně to pošli na e-mail
Díky

PS: A jestli tomu tedy dobře rozumím.. na nových Atinách si IL2 nezahraji?
Upravil/a Alan Grey dne 18-08-2009 11:53
 
http://www.alan-grey-page.cz/
WT_Pedropan
Zahrajes, ale podle ohlasu s podivnymi artefakty pri strelbe. Nekdo tady postoval (mam pocit, ze Horst) screeny, tak zkus pohledat.

Par obrazku ti poslu - doufam, ze mail stale plati...Úsměv
 
http://www.wtigers.org/
XXX_Dazz
Ty problém s ATI mužou být u šturma různé né je artefakty při střelbě.

NV 250GTX by stačit měla v pohodě i se všema grafickýma módama samozřejmě, ale záleží na rozlišení.
 
Rufu
Dazzi ty už o tom buď nic neříkej nebo uveď rovnou příklad.

Pro zájemce o koupi grafické karty na ila.Obě firmy mají své ale.
Jen málo odvážlivců co vlastní nvidi napíše o problémech Nvidie.
Já mám už 3tím rokem ATi(2900XT a teď rok 4870) a jediný problém mám také jak se psalo s občasným rozpadem obrazu do výsečí po dobu tak 1 sekundy a to jen v případě gunsight pohledu(pravděpodobně je to nějaký problém s načítáním a vyprazdnováním textur do paměti)a samozřejmě mám menší Fps(45-90) než Nvidie (45-200).

Alane to už tě tak zblbli že myslíš že jedině Nvidie za něco stojí?A jinak málokdo z těch co to tu psali lítá ila na perfect.Nejsou pak totiž vidět moc dobře doty.
 
Rufu
Alan Grey napsal:
[quote]WT_Pedropan napsal:
Alane, zkousel jsem i jakesi jine .dll soubory, ale bylo to na pikacu. Problikavani zustalo a na obloze se objevily podivne obdelniky...Vyděšený

Tak jsem se potupne vratil k puvodnimu a blikam a blikam a blikam....Naštvaný


Mohl bych tě poprosit o screenshoty ze hry ??? Klidně to pošli na e-mail
Díky

Někde tu je vlákno od horsta s "paprskama"slunce a taky tu někde je vlákno s obrázkama ze hry kde sme to porovnávali s Horridem.

Jestli chceš jen lítat Ila a nic jinýho tak se tu už dávno psalo že na maximum stačí 8800GT(+přejmenované)a 4850(nebo nově 4770,4730) a radši si připlatˇza nataktovaný procesor.
 
Alan Grey
BP_Rufu napsal:
Dazzi ty už o tom buď nic neříkej nebo uveď rovnou příklad.

Pro zájemce o koupi grafické karty na ila.Obě firmy mají své ale.
Jen málo odvážlivců co vlastní nvidi napíše o problémech Nvidie.
Já mám už 3tím rokem ATi(2900XT a teď rok 4870) a jediný problém mám také jak se psalo s občasným rozpadem obrazu do výsečí po dobu tak 1 sekundy a to jen v případě gunsight pohledu(pravděpodobně je to nějaký problém s načítáním a vyprazdnováním textur do paměti)a samozřejmě mám menší Fps(45-90) než Nvidie (45-200).

Alane to už tě tak zblbli že myslíš že jedině Nvidie za něco stojí?A jinak málokdo z těch co to tu psali lítá ila na perfect.Nejsou pak totiž vidět moc dobře doty.


Nene. Nikdo mě nezblbnul Úsměv Od VooDoo 3 jsem měl vždy jen Nvidii. Ale občas po očku sledoval screenshoty z ATI a obraz se mě líbil moc. Jen teď prostě váhám co koupit. Šílenství z mladých let je pryč ( taky jsem si koupil Nvidii za 12000,- protože to byla novinka). Spíš koukám po grafice tak do 4 000,-. A chci mít hlavně klid... takže nechci ani rozpadávání obrazu ani jiné fíčovinky. A Nvidiia mě dříve vyhovovala. Ale jak říkám... nebráním se ani ATI ale potřebuji vědět, že to bude v pohodě.
 
http://www.alan-grey-page.cz/
Rufu
To není o firmě ,ale o ceně,výkonu,tichu...Na hru starou 9 let asi moc věcí fungovat nebude.Buď rád že to ještě jde spustit.Šklebící se
Tady žebříček jak jsou na tom karty výkonostně dnes
http://www.tomsha...,1315.html
 
LesniHU
Mam 4850, perfect funguje a pouzivam ho, opengl je samozrejme podporovana, nekdy se v kouri zobrazi trojuhelnik s nahodnou texturou (*), zadne textury na zemi ani na letadle nepoblikavaji, takze vysku letu kvuli tomu menit nemusim a zadne 'ruzne problemy' s ati u sturma jsem taky nezazil. Funguju na poslednich "beta dll", mozna byly uz vydistribuovany jako nebeta ve 4.09b.

(*) to jsou ty artefakty pri strelbe, co tu jako prvni avizoval tusim Tajpan. Za posledni rok jsem je v prubehu bezne hry bezne hre videl myslim dvakrat (takze skutecne nedovedu odhadnout prumer, za kolik hodin jeden prijde), ale peclivym aranzovanim pohledu na strilejici lod se da vytvorit i situace, kdy jdou za sebou jeden za druhym. Take je dost mozne, ze u letadel s kanonem v nose strilejicim kourovou stopovkou to bude castejsi, prave diky odlisne pozici pohledu, to nemuzu posoudit.

Takze asi tak.
 
Maxxis
BP_Rufu napsal:
Apropo Maxxisi jak to tady čtu tak 2500asi není omezení že?


2500 + pasivní chlazení (accelero + vetraky 600), a ta Vaporka je jakoby dohromady.

na velikosti ramky nesejde, min 512, Tu varor maji na Alfacompu, tak snad tam bude jeste v září a hned ju vemu o dovolený.
 
Maxxis
torr napsal:
nedá tuhle nepříjemnost mám osobně vyskoušeno na FX5700,N6800,8800GT , GTX275 ,prostě problém NV,ale opravdu stačí změnit výšku letu nebo zoom pohledu


13 náctka Nvidia , fuj tu nechci :-)

uvidíme pokud nebude vapor po dovolené, nic jinýho pokud nebude vemu 250ku
 
Maxxis
BP_Rufu napsal:


Alane to už tě tak zblbli že myslíš že jedině Nvidie za něco stojí?A jinak málokdo z těch co to tu psali lítá ila na perfect.Nejsou pak totiž vidět moc dobře doty.


na ATi bych spíš řekl opačně, v perfect je lip vidět dot proti zemi, srovnání s NV8800GTS od HALUZPAJI, hlasi mi letadla ktery nejsou vidět na directX a ATI.
 
Maxxis
LesniHU napsal:
Mam 4850, perfect funguje a pouzivam ho, opengl je samozrejme podporovana, nekdy se v kouri zobrazi trojuhelnik s nahodnou texturou (*), zadne textury na zemi ani na letadle nepoblikavaji, takze vysku letu kvuli tomu menit nemusim a zadne 'ruzne problemy' s ati u sturma jsem taky nezazil. Funguju na poslednich "beta dll", mozna byly uz vydistribuovany jako nebeta ve 4.09b.

(*) to jsou ty artefakty pri strelbe, co tu jako prvni avizoval tusim Tajpan. Za posledni rok jsem je v prubehu bezne hry bezne hre videl myslim dvakrat (takze skutecne nedovedu odhadnout prumer, za kolik hodin jeden prijde), ale peclivym aranzovanim pohledu na strilejici lod se da vytvorit i situace, kdy jdou za sebou jeden za druhym. Take je dost mozne, ze u letadel s kanonem v nose strilejicim kourovou stopovkou to bude castejsi, prave diky odlisne pozici pohledu, to nemuzu posoudit.

Takze asi tak.


idealni stav, bravooo, bravooo, bravooo myslivec to vystihnul a já mu věřím, že nám nelže.




lhát se nemá, kdyžtak mu ji potom pošleme i s účtem k proplacení Vyděšený Vyděšený Vyděšený
 
Patrikhuhu
Abych se neopakoval, tak tadyhle:
http://vwings.net...ad_id=2499
 
WT_Horrido
Ale Saphire je dobra firma.

[img]http://www.legitreviews.com/images/reviews/647/saphire_booth_babe_1.jpg[/img] is not a valid Image.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
WT_Schmouddle
Konečně nějaký rozumný důvod proč kupovat ATi!Šklebící se
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
torr
A ten důvod je?
 
WT_Pedropan
Rufu, pokud ti jde o ty blikajici textury, tak to ti neposlu nic. To se mne jeste nepodarilo na screen odchytit. Je to nahodile, bleskove, ale soustavne.
Ale kdyz NVidii odpustim ty zubatejsi okraje a vyse uvedene blikani, tak musim i jako dlouholety konzervativni ATinar priznat, ze na te karte neco je.
I kdyz jsem mel vzdycky dojem, ze ATi ma i lepsi barvy.

Takze pokud ti jde o obecne porovnani obrazu, screeny poslu.
 
http://www.wtigers.org/
Valec
Ja mam ATI 4870 a Nvidia 285.Atina ma hezci obraz a jemnejsi vykreslovani(poznal jsem ero na vetsi vzdalenost treba diky ocasnim plocham ktere se mi u Ati pekne jemne vykreslily u Nvidie se mi to zda takove hrube jako by rozpite) .Jedna chybka je to rozpadavani obrazu pri strelbe ale nedelo se to az tak casto jen obcas.U Nvidie mi problikavaji doty a misto lodi mam obcas jen cerne fleky.S ATi jsem byl nad miru spokojen.Jen u novych map mi padalo brutalne FPS a stravil jsem spoustu casu nez jsem prisel na to co mi to delalo.Uprava stromu na 3 to zpravila.Nekde jsem se docetl ze to atina nejak na 2 neumi spravne vykreslovat.Moje volby by byla ATI.Zatim Nvidia nic moc.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,092 návštěv