May 17 2024 04:17:42
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
HD4850 vs. 9800GTX+?
Maxxis
WT_Flan napsal:
nV 250 GTS jsi zvazoval misto te 9800 ?


ne zatim jsem porovnaval jen tyto dve, pokud je lepší klidně beru v potaz
 
WT_Horrido
Je o fous lepší.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Maxxis
ok zrovna na to koukám, chci se vyvyrovat problemum s ovladači, poslední dobou s CCC ve win wista i W7 problem, tak asi NV, i když bych radějc preferovalů ATI kvuli lepšímu obrazu.
 
WT_Flan
Ja bohuzel neporadim co se tyce soucasnych ATI, to at se vyjadri jini. Nicmene, u nV pred nakupem nemusis resit takove veci jako nebezpeci rozpadu obrazu a ovladace. Stat se jiste muze vsechno, ale byl by jsi v podstate ojedinelym prikladem.
Ale tyhle plusy a minusy ATI/nV tu jiz byly rozflejmovany mnohokrat...Mrknutí
 
torr
když koupíš NV tak:
1,od jádra G80 až do ted se může vyskytnout tzv. Blue Flash,velmi nepříjemné modré zcela náhodně se vyskytujíci záblesky,existuje oprava v podobě nových knihoven pro IL2,stačí hledat
2,bude ti fungovat možnost Perfect
3,budou ti někdy probklikávat objekty,tohle je velké mínus NV karet,u ATI jsem to nikde neviděl,komplexní řešení neexistuje,pouze změna výšky nebo zoomu
 
606_Temp
mě možnost perfect funguje i na ATI, asi to mám rozbitý :-(
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Hoper
jo, to mně taky
ale kromě letadla pak mám vše okolo černý....
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Maxxis
Hoper napsal:
jo, to mně taky
ale kromě letadla pak mám vše okolo černý....


tohlenc mě delalo taky, musel jsem laborovat s antialiasingem a těma featurkama na me x1950XT a myslim i NV6600GT taky + v setup.exe nastaveni v grafice ty fajfky.


jakej propad ma přepnuti na open gl rozhraní na FPS ve hře, rozlišení kolem 1200 x 1024 a víc? radějc bych řešil opravdu ATI, leč perfekt s nvidii je na stole.....

asi prubnu tu ATI, at se vyhrabou z červených čísel.. :-)
Upravil/a Maxxis dne 17-08-2009 19:59
 
57_OTU_Ford
No já mám ATI HD 4670 ultra s vodníkem a novým chipem stavěným v 45nm technologii, a co se týče obrazu je vše nastaveno na max ( nebo perfekt ) v rozlišení 1680x1050 a jen u přeplácaných flaků a zapnutých grafických vychytávek, i těk které nejsou normálně v UI jako animated oil a další blbyny mi jen v mězních situacích( přehršel flaků, letadlovek atd) klesne fps na 25-30 jinak se drží na krásných 90. Jo u open GL je třeba počítat i s vytížením CPU a RAM , ( je to přeci jen již dost stará technologie )
To je můj názor, jo a jede mi to na win 7 32bit final build verze sestavení 7264
 
http://57otu.cz
Maxxis
57_OTU_Ford napsal:
No já mám ATI HD 4670 ultra s vodníkem a novým chipem stavěným v 45nm technologii, a co se týče obrazu je vše nastaveno na max ( nebo perfekt ) v rozlišení 1680x1050 a jen u přeplácaných flaků a zapnutých grafických vychytávek, i těk které nejsou normálně v UI jako animated oil a další blbyny mi jen v mězních situacích( přehršel flaků, letadlovek atd) klesne fps na 25-30 jinak se drží na krásných 90. Jo u open GL je třeba počítat i s vytížením CPU a RAM , ( je to přeci jen již dost stará technologie )
To je můj názor, jo a jede mi to na win 7 32bit final build verze sestavení 7264


ok super tak vemu 4850 nebo 70 dle ceny a snad budu spokojný.
 
Maxxis
tak jsem sledoval fora a recenze a volba padla na 4850 ve verzi Vapor X od saphire 1 GB, nemusim montovat lepší chlazení a cena vyjde na cca 3000 jak jako obyč ati + accelero S1r2 + 2 fany k tomu. Mrknutí
 
XXX_Dazz
ATI ? Tak to přeju hodně štěstí Pff
 
Maxxis
XXX_Dazz napsal:
ATI ? Tak to přeju hodně štěstí Pff


delali jsme s bratrem optické srovnáni na X1950XT vs Nvidia 6800LE a dojem z obrazu byl lepší v hloubkách a rysech lepší na ATI. nejsem zarytý fanATIk ale BSODY a chcípání obrazů neberu :-)

v současné chvíly je výběr ze značky asi více o štěstí na kousek a kalitu.
 
WT_Horrido
Taky přeju hodně štěstí Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
WT_Flan
Kdyby ti nahodou nejak nefungoval obraz, tak to sem ani nedavej a rovnou vymen znacku karty Úsměv
 
Rufu
Vůbec je neposlouchej.ATI je v pořádku.Pokud chceš tu vapor tak nedávno jsem někde četl(diskuse pc tuning?)že už se nevyrábí.
Pokud chceš do 2500,tak bych dneska bral Horridovu nvidi 250 s 1 gb paměti.
Je šumák co koupíš, protože obě firmy stejně už jen vydávaj odvozeniny těch karet co byly novinky minulý rok.A spolíhat se na rady lidí co kdysi něco měli od ati ,nebo maj naopak jen nvidii...
Prostě si stanov max.cenu +500 a to pak kup.
Upravil/a Rufu dne 18-08-2009 10:12
 
WT_Pedropan
No, ATi X1950XT byla asi posledni karta, na ktere Sturm jeste fungoval relativne bez problemu, byt jsem musel trochu laborovat s drivery. Ale obraz tradicne excelentni.
Jsa nucen zmigrovat po letech k NVidii (odradily mne avizovane potize s novou radou bez podpory OpenGL...) musim uznat, ze NVidia je karta, ktera sice v nekterych grafickych parametrech nema na ATinu, ale drivery a vykon (GTX280) je perfektni.
Jedine, co me neuveritelne dere, jsou problikavajici textury na pozemnich objektech a bohuzel i samotnem letadelku...
 
http://www.wtigers.org/
Rufu
Apropo Maxxisi jak to tady čtu tak 2500asi není omezení že?
 
Alan Grey
WT_Pedropan napsal:
Jedine, co me neuveritelne dere, jsou problikavajici textury na pozemnich objektech a bohuzel i samotnem letadelku...


A nedá se to přeci jen někde nastavit... chci totiž koupit Nvidii 275GTX a nerad bych měl stejné potíže... Nebo si myslíte že 250GTX v perfect na IL2 stačí ?
 
http://www.alan-grey-page.cz/
torr
nedá tuhle nepříjemnost mám osobně vyskoušeno na FX5700,N6800,8800GT , GTX275 ,prostě problém NV,ale opravdu stačí změnit výšku letu nebo zoom pohledu
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,092 návštěv