May 17 2024 05:02:57
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 15

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Murphyho zákony pro piloty
1stCL_Jamamoto
WT_JIGR napsal:
To jsem nebyl já,to byl 310_OldFly,já startoval za ním,že pojedem spoluŠklebící se ,on ještě říkal,že bude kroužit a čekat na mě,pak se začal zaměstnávat čímsi jiným ale to už fakt nevím čím to bylo,já se k němu blížil a nejednou vidím,jak žuchl do toho kopce a začal sakrovatŠklebící se a prohlásil onu větu.Pak jsem už letěl sám,Sláva mě naváděl do čtverce ,kde bojoval,já tam přiletěl a stačil tě ještě rozkouřit a pak mě umřel internet a vykoplo mě to,tak sem šel k telce za ženou,jako hodnej manžílek:sm37:
Aha..no přede mnou divoval hurrik a já šel po něm, jenže on vlétl do kaňonu a já to narval do kopce vedle...ale reagoval jsem na vlas stejně...a s tím rozkouřením...já v domění, že tě mám stále za sebou raději vyskočil...visím na padáku a ty nikde...heh...taky pdobré!Šklebící seŠklebící seŠklebící se:jamamoto:
 
Tajpan
1stCL Novotny napsal:
Také ze včera.

Nema cenu se bránit! Pokaždé do tebe vrazí! :sm19:


Soráč Novotnáku. To som bol nechtene ja. :sm29::sm29:

Včera to bola ostuda. výpis z webu 3.IAP.

Momíku čo mám hovoriť já?
To čo bolo včera asi sa mi nikdy ešte nestalo. To sám ani neviem v ktorý den som nezostrelil ani flak.
1. let Hurry na AH. Sám neviem prečo som zobral vz38 miesto vz 1940. Zistil som to až ked som potlačil pred bf-kom. Zastavil sa motor a Bfko si ma vyzoblo. Dotiahol som to na letisko a tam som sa rozflákal.
2. let Gladiator. Boj od 100 metrov do 7500m. Nič , nakoniec som to po hodine stočil k letisku a tam si ma vyzobol Emil. Rozbil som sa na letisku.
3. Po respawne - killed od vulchera.
Mám toho dosť idem na Lioni.
1. let v Bf109 , Fajtl si ma vyzobne ako obyčajnú lamu. Zhorel som.
2. Let útoky na Ily. rozbil som sa o zem.
3. Idem do laginky. Zoomujem na fokáča, a rozpadnem sa vo vzduchu.
4. Idem znova do laginky a ztaranujem Novotného. A znova Killed.

Nič som netrafil, nič absolútne nič.

A boli dni ked som prežil 10-15 letov za sebou, zostrelil 3-5 lietadiel v lete.

Raz je smola a zlý den.

Ak môžem osobnú poznámku.
Bude aj horšie.


Sory. A odpusť.
 
WT_JIGR
1stCL_Jamamoto napsal:
WT_JIGR napsal:
To jsem nebyl já,to byl 310_OldFly,já startoval za ním,že pojedem spoluŠklebící se ,on ještě říkal,že bude kroužit a čekat na mě,pak se začal zaměstnávat čímsi jiným ale to už fakt nevím čím to bylo,já se k němu blížil a nejednou vidím,jak žuchl do toho kopce a začal sakrovatŠklebící se a prohlásil onu větu.Pak jsem už letěl sám,Sláva mě naváděl do čtverce ,kde bojoval,já tam přiletěl a stačil tě ještě rozkouřit a pak mě umřel internet a vykoplo mě to,tak sem šel k telce za ženou,jako hodnej manžílek:sm37:
Aha..no přede mnou divoval hurrik a já šel po něm, jenže on vlétl do kaňonu a já to narval do kopce vedle...ale reagoval jsem na vlas stejně...a s tím rozkouřením...já v domění, že tě mám stále za sebou raději vyskočil...visím na padáku a ty nikde...heh...taky pdobré!Šklebící seŠklebící seŠklebící se:jamamoto:


Doprčic,tos mě neměl říkat,teď mě to štve dvojnásob,to vykopnutí:upsetw:
 
1stCL_Jamamoto
WT_JIGR napsal:
1stCL_Jamamoto napsal:
WT_JIGR napsal:
To jsem nebyl já,to byl 310_OldFly,já startoval za ním,že pojedem spoluŠklebící se ,on ještě říkal,že bude kroužit a čekat na mě,pak se začal zaměstnávat čímsi jiným ale to už fakt nevím čím to bylo,já se k němu blížil a nejednou vidím,jak žuchl do toho kopce a začal sakrovatŠklebící se a prohlásil onu větu.Pak jsem už letěl sám,Sláva mě naváděl do čtverce ,kde bojoval,já tam přiletěl a stačil tě ještě rozkouřit a pak mě umřel internet a vykoplo mě to,tak sem šel k telce za ženou,jako hodnej manžílek:sm37:
Aha..no přede mnou divoval hurrik a já šel po něm, jenže on vlétl do kaňonu a já to narval do kopce vedle...ale reagoval jsem na vlas stejně...a s tím rozkouřením...já v domění, že tě mám stále za sebou raději vyskočil...visím na padáku a ty nikde...heh...taky pdobré!Šklebící seŠklebící seŠklebící se:jamamoto:


Doprčic,tos mě neměl říkat,teď mě to štve dvojnásob,to vykopnutí:upsetw:


z toho si nic nedělej, mě zase štve ten výskok! Už mi to neletělo, věděl jsem že mne máš naservírovanýho a je jen otázka času, kdy mne dorazíš. Tak jsem raději vyskočil, abys mne neusmažil za živa.Kdybych věděl, že jsi mimo, tak ten mlejnek dotáhnu domů!
Já si jen pak na tom padáku říkal, že ten pilot je buď neskutečný gentleman, že mne takhle nechal, nebo mu došly náboje a zdekoval se....že má celý ten příběh takovouhle pointu, to mne nenapadlo. Tak že tahle historka do tohohle tématu evidentně patří!Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
1stCL_Novotny
3IAP_Tajpan napsal:
1stCL Novotny napsal:
Také ze včera.

Nema cenu se bránit! Pokaždé do tebe vrazí! :sm19:


Soráč Novotnáku. To som bol nechtene ja. :sm29::sm29:

Včera to bola ostuda. výpis z webu 3.IAP.

Momíku čo mám hovoriť já?
To čo bolo včera asi sa mi nikdy ešte nestalo. To sám ani neviem v ktorý den som nezostrelil ani flak.
1. let Hurry na AH. Sám neviem prečo som zobral vz38 miesto vz 1940. Zistil som to až ked som potlačil pred bf-kom. Zastavil sa motor a Bfko si ma vyzoblo. Dotiahol som to na letisko a tam som sa rozflákal.
2. let Gladiator. Boj od 100 metrov do 7500m. Nič , nakoniec som to po hodine stočil k letisku a tam si ma vyzobol Emil. Rozbil som sa na letisku.
3. Po respawne - killed od vulchera.
Mám toho dosť idem na Lioni.
1. let v Bf109 , Fajtl si ma vyzobne ako obyčajnú lamu. Zhorel som.
2. Let útoky na Ily. rozbil som sa o zem.
3. Idem do laginky. Zoomujem na fokáča, a rozpadnem sa vo vzduchu.
4. Idem znova do laginky a ztaranujem Novotného. A znova Killed.

Nič som netrafil, nič absolútne nič.

A boli dni ked som prežil 10-15 letov za sebou, zostrelil 3-5 lietadiel v lete.

Raz je smola a zlý den.

Ak môžem osobnú poznámku.
Bude aj horšie.


Sory. A odpusť.


To nebylo na tebe Tajpan!! Jde o to že před tebou to byli dva další a tam to bylo nepochopitelné!! tys to mněl na fest to beru!Mrknutí
 
CR_PETRAS
Dva z mojich zážitků :

-Situace,kdy se nádherně přisuneš za F4F,ze vzdálenosti 50m chceš usmažit amíka zaživa,stiskneš tlačítko všech zbraní a TICHO !!! Nevzal jsem si při startu municiSmutný

-Si tak nějak myslíš,jak ti to dneska jde a zničeho nic jsi mrtvej !!!!! Napíše ti to jen strohé :"PETRAS was shoot down by 1stCL PEPAN"Naštvaný

ale jinak v pohodě.HOJ:sm5:
 
http://avionika.webpark.cz
313_OTU_oblak
to petras.......podobna situace(staršího data Úsměv )

pět minut dusíš jak-9 na plný výkon aby jsi dohonil nicnetušící 109 válící si šunky je tak ve vzduchu.....a když už se k němu začínáš blížit na rozumnou vzdálenost tak se mi napsala podobná hláška - oblak was shot down by 1stCL Pepan........možná jde o nějaký bug, těžko říct Úsměv)) stává se vám to často???Úsměv¨budou v tom nějaké temné síly :sm3:
 
1stCL_Novotny
Jo tááák , tak teď už tomu rozumím proč má Pepan doma ten černej plášť a všude fotky pilotů plné špendlíků!! :sm3::sm6:
 
313_Paegas
Čím déle se točíte se dvěma Kikinama bez jediného škrábnutí, tím více vás štve, že je nemáte čím škrábnout. :sm38:

Ps: jsem mizerný střelec a vše vystřílím dřív než někoho sestřelím:sm19:
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,347 návštěv