May 17 2024 07:18:00
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Murphyho zákony pro piloty
1stCL_Jamamoto
Ten druhý zamrzlý pilot jsem byl já, třetí pak Kurt. A mohu dodat:
1) Když na této mapě na AH doletíte nad frontu a uvidíte cíl, dostanete v divu lag, který nepřežijete.
2)Když už máte tu P-47 na lopatě, je jí plný zaměřovač 50m nad zemí, dostanete lag, který(pravděpodobně na rozdíl od té P-47 nepřežijete.
3) Kdiž dostihnete Lightinga, máte ho v zaměřovači, dostanete lag, po kterém situace vypadá naprosto obráceně.
4) Když si vezmete Doru a vyberete si letiště nejblíže k frontě, narodíte se zaručeně téměř uprostřed lesa, při čemž turistické značky, které by vás dovedli k runwayi, nebo alespoň někam, co vzdáleně připomíná letiště, chybí.

dodávám, že to byla ta nová generická mapa Německa....:jamamoto:
 
WT_Pedropan
Potvrzuji výše uvedené.
Včerejší polet na generickém Německu byl naprostou lagující tragédií, včetně naprostého zamrznutí PC po přistání...
Nechápu to, ale základní ping na AH mám kolem 27, a v PC to taky nebude (P4-3,2, 1GB RAM, ATi X800XL 256MB...).
Na předchozím mapách létám plynule...
 
http://www.wtigers.org/
57MH_Zvire
Jedna sarkastická, nebrat vážně:

WT_Pedropan napsal:
... a v PC to taky nebude (P4-3,2, 1GB RAM, ATi X800XL 256MB...)....


Šklebící se Takovejch už jsem slyšel...... Šklebící se
 
airspace.cz
CSL1_Wingman
WT_JIGR napsal:
A jeden čerstvý noční:
Když potkáš Fockewulfa v ideální pozici,zjistíš,že se mu netočí vrtule .
Když jich potkáš tři,brečel bys,a uvažuješ,jestli to s tím gentlemanstvím moc nepřeháníš,když letíš domů a v chatu se dočteš bujaré hlášky,jak všem došlo palivo.
Pak vidíš trasírky a controls jsou fuč-jednomu nedošloMrknutí



Obdivuji Tvoji virtuální "statečnost". :sm23: Vletět sám do hejna pěti přistávajících stodevadesátek to chce kus odvahy.

Když konečně potkáš :sm40: dojde ti benál :sm39:
 
WT_Pedropan
57MH_Zvire napsal:
Jedna sarkastická, nebrat vážně:

WT_Pedropan napsal:
... a v PC to taky nebude (P4-3,2, 1GB RAM, ATi X800XL 256MB...)....


Šklebící se Takovejch už jsem slyšel...... Šklebící se


No jo, vážně to neberu, ale tak poraď. Kde je chyba?
 
http://www.wtigers.org/
WT_JIGR
No,Wingmane,já ti nevím ale já to viděl trochu jinak a můžu doložit trkem!!!
Přiletěli sme s Nukerem blíž k vám a dostali se pravda skoro k letišti.Pak ste na nás skočili a já měl štěstí,že mě kdosi netrefil,šel sem dolů a začal stoupat k druhému souboji.Nuker neměl takové štěstí a dostali ho .Odpoutal sem se a rozhlížel.Bylo to opravdu u letiště a viděl sem focky,jak se k němu blížej.Jednoho sem dotáhl a zrovna,když sem chtěl zmačknout spoušť,začali jít hlášky o bezmotorovým lítání,tak sem se víc přiblížil a když sem viděl,že se mu opravdu netočí vrtule,jen sem proletěl kolem a stoupavou zatáčkou jel pryč.Doufám,že dotyčný si všim a může potvrdit,byl to myslím někdo z CSL! Pak sem si všimnul kus před letištěm modrejch trasírek a tak sem tam letěl.Zjistil sem,že masíruješ náš Il-2 a šel po tobě-to se ti točila vrtule o sto péro.Asi jsi mě zahlídl nebo jen přeletěl a šel si do zatáčky,já začal střílet a trefil tě.Jestli se ti zastavil motor sám nebo sem ti ho zastavil já,to nemůžu posoudit tak přesně,každopádně opět po útoku a zjištění zastavené vrtule jsem tě nechal a ty jsi šel na nouzák,kterej si zvládl.Tak nějak to bylo zase z mé strany,moje tvrzení mohu doložit trkem.Nemám zapotřebí si honit ego! Když si měl málo paliva,proč si se zajímal o šturma? A nemyslíš,že v té pozici sem tě taky teda v tom handikepu mohl rozstřílet na šrot?To by potom teprv byl sestřel i s efekty!Úsměv
Howgh !!!
A za tím si stojím!!!
 
MK_KaiN
WT_JIGR napsal:
No,Wingmane,já ti nevím ale já to viděl trochu jinak a můžu doložit trkem!!!
Přiletěli sme s Nukerem blíž k vám a dostali se pravda skoro k letišti.Pak ste na nás skočili a já měl štěstí,že mě kdosi netrefil,šel sem dolů a začal stoupat k druhému souboji.Nuker neměl takové štěstí a dostali ho .Odpoutal sem se a rozhlížel.Bylo to opravdu u letiště a viděl sem focky,jak se k němu blížej.Jednoho sem dotáhl a zrovna,když sem chtěl zmačknout spoušť,začali jít hlášky o bezmotorovým lítání,tak sem se víc přiblížil a když sem viděl,že se mu opravdu netočí vrtule,jen sem proletěl kolem a stoupavou zatáčkou jel pryč.Doufám,že dotyčný si všim a může potvrdit,byl to myslím někdo z CSL! Pak sem si všimnul kus před letištěm modrejch trasírek a tak sem tam letěl.Zjistil sem,že masíruješ náš Il-2 a šel po tobě-to se ti točila vrtule o sto péro.Asi jsi mě zahlídl nebo jen přeletěl a šel si do zatáčky,já začal střílet a trefil tě.Jestli se ti zastavil motor sám nebo sem ti ho zastavil já,to nemůžu posoudit tak přesně,každopádně opět po útoku a zjištění zastavené vrtule jsem tě nechal a ty jsi šel na nouzák,kterej si zvládl.Tak nějak to bylo zase z mé strany,moje tvrzení mohu doložit trkem.Nemám zapotřebí si honit ego! Když si měl málo paliva,proč si se zajímal o šturma? A nemyslíš,že v té pozici sem tě taky teda v tom handikepu mohl rozstřílet na šrot?To by potom teprv byl sestřel i s efekty!Úsměv
Howgh !!!
A za tím si stojím!!!


Nukera jsem zapálil já a hned potom mě došel benál(byl to z mé strany zcela vědomý risk abych odvrátil pozornost od kolegů kteří už byli na dně) a ty si proletěl kolem mě,přistával jsem do pole.To můžu potvrdit.Jinak dokuď mám alespoň deci benálu budu do komančů stříletŠklebící se
 
WT_JIGR
Ok,dík že sis všimnulMrknutí
To je vpořádku,já taky.
Mě jen nakrklo,že mě tu někdo považuje za takovýho prevíta,to nemám ve svejch letech za potřebíMrknutí.
Nejsem žádnej umělec,často dělám blbosti, na který pak doplatím ale nejsem hajz.........l.Prostě se to tak schmumelilo,no.
Lítám pro radost a ne proto,abych měl co vyprávět.

Nebude řádný flame,už končím.Oba jsme řekli,co jsme chtěliÚsměv.

EDIT:15.55
ÚsměvKaždej dobrej skutek musí být po zásluze potrestán!!!Šklebící se
Jen otevřeš hubu ,hned po ní dostaneš!!!Šklebící seŠklebící seŠklebící se
:sm19:
Upravil/a WT_JIGR dne 01-12-2005 15:58
 
310_Crowley
313_Ikar napsal:
Taky jeden z posledni doby: kdyz se priblizujes za fokem a si blizko tak ze vidis krize na kridlech muze to byt lavocka!:sm19::sm19:


No, Ikare, ona to byla trochu moje chyba. Používám na La zeleno-zelený osobní marking, může to klamat.
Ono ty ikony nakonec nejsou tak špatná věc.Šklebící se
 
Cmelaci-Bagos
A jeden můj
Jdeš si zapařit a koukáš, že ti stará vypila poslední pivo. Úsměv
 
http://cmelaci.com
1stCL_SaBot
Jakmile zapnete tlacitko pro nahravani tracku, jste sestrelovani tak dlouho, dokud to zase nevypnete. Pak jste opet sestrelovani,, ale uz vas to tak nesere.
Upravil/a 1stCL_SaBot dne 01-12-2005 16:52
 
Tajpan
WT_Pedropan napsal:
57MH_Zvire napsal:
Jedna sarkastická, nebrat vážně:

WT_Pedropan napsal:
... a v PC to taky nebude (P4-3,2, 1GB RAM, ATi X800XL 256MB...)....


Šklebící se Takovejch už jsem slyšel...... Šklebící se


No jo, vážně to neberu, ale tak poraď. Kde je chyba?


môj tip: v ovladačoch.
Treba odinštalovať ovladače, ale aj ovladače k monitoru. A to tak aby ked reštartneš PC, ti napísalo po spusteni PC, že našlo nový hardvér. Ale ked bude ti chcieť znovu automaicky nainštalovať, treba ich nainštalovať z daného ovládača.
U mna sa to prejavilo viditelným zlepšením. Aj u brášku.

PS: pozor, je to na vlastné nebezpečie!! Som známa PC lama.
 
Lavo
Ked si sa uspesne vyhol stihacom a si nad cielom -zistis , ze si si nezobral bomby ....
 
310_Ikar
1stCL_SaBot napsal:
Jakmile zapnete tlacitko pro nahravani tracku, jste sestrelovani tak dlouho, dokud to zase nevypnete. Pak jste opet sestrelovani,, ale uz vas to tak nesere.


tak nejak proto ho zapinam jednou za uherskej rok

Pripadne: Kdyz se vam zrovna dari tak si zacnete sami sebe nahravat, okamzite se vam prestane darit do okamziku vypnuti nahravani.
Upravil/a 310_Ikar dne 01-12-2005 23:51
 
www.310raf.com
1stCL_Jamamoto
Ze včerejška:
Poslední slova pilota před smrtí: " Hergot, kde se tu sakra vzal ten kopec?!":jamamoto:
 
WT_JIGR
Šklebící seŠklebící se JJ,já to slyšel i viděl na vlastní očiŠklebící se
 
BP_Tyrl
Když vás letí šest ve formaci, je to zaručeně tvá smrt, která zbylé spoluletce upozorní na přítomnost zoomujícího protivníka.:sleepw:
 
1stCL_Jamamoto
WT_JIGR napsal:
Šklebící seŠklebící se JJ,já to slyšel i viděl na vlastní očiŠklebící se


Jo, nevím, jestli jsi do toho kaňonu vedle zahučel schválně, nebo to tak vyšlo náhodou, ale každopádně to byla dobrá finta...nevěděl, jestli si mám začít nadávat, nebo smát...bylo to od tebe velmi vtipné! S!
 
WT_JIGR
To jsem nebyl já,to byl 310_OldFly,já startoval za ním,že pojedem spoluŠklebící se ,on ještě říkal,že bude kroužit a čekat na mě,pak se začal zaměstnávat čímsi jiným ale to už fakt nevím čím to bylo,já se k němu blížil a nejednou vidím,jak žuchl do toho kopce a začal sakrovatŠklebící se a prohlásil onu větu.Pak jsem už letěl sám,Sláva mě naváděl do čtverce ,kde bojoval,já tam přiletěl a stačil tě ještě rozkouřit a pak mě umřel internet a vykoplo mě to,tak sem šel k telce za ženou,jako hodnej manžílek:sm37:
 
1stCL_Novotny
Také ze včera.

Nema cenu se bránit! Pokaždé do tebe vrazí! :sm19:
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,891,194 návštěv