May 05 2024 09:16:43
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Tym stajici za Flight Simulatorem dostal padaka
LesniHU
V ramci velkeho propousteni byl zrusen cely tym stojici za MSFS, takze se da cekat, ze tim cela serie konci.

Dle oficialniho vyjadreni:
"You should expect us to continue to invest in enabling great LIVE experiences on Windows, including flying games, but we have nothing specific to announce at this time."

No, bylo to hezkych 25 let...
 
BenKenobi
Škoda.... Smutný

November-Seven-Zero-Zero-Mike-Sierra a FS2002 bude žít navždy...
 
WT_Schmouddle
Jojo, krize, to je svině. Měli cinknout Obamovi a nechat si do skomírajcího průmyslu nalejt alespon bilion babek...Šklebící se
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
clone9cz
co na to rict, asi nejsou ve svym oboru nejlepsi ?
Zamračený
 
http://www.wwii-illusion.net
Panek
No stejný počet zaměstnanců může vytvořit projekt, který bude kupovat 1000x více lidí.
 
CSL_Stuka
Alebo sa pridajú k Olegovi a vytvoria jeden super realistický a na pc najmenej náročný simulátor Cool na naše veľké potešenie Vyděšený
 
WT_Flan
Panek napsal:
No stejný počet zaměstnanců může vytvořit projekt, který bude kupovat 1000x více lidí.


No, na letecke simy v dobe krize asi nikdo nevsadi. Hehe, ted jeste kdy se do sucha utahne kohout k Olegovi a jeho par boys Šklebící se
 
WT_Schmouddle
Rus bude dělat jen za chleba a vodku..Šklebící se Výsledky tomu odpovídají.Šklebící se
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
WT_Horrido
O těch dvanáct lidí kteří pracují na nejlepším simu jaký kdy uvidí svět bych si starost nedělal. Když nevydělá Sturmovik na x-boxu tak končí a když vydělá, tak končí pécéčkáři Šklebící se
Upravil/a WT_Horrido dne 26-01-2009 14:06
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
3IAP_Sasa
WT_Horrido napsal:
O těch dvanáct lidí kteří pracují na nejlepším simu jaký kdy uvidí svět bych si starost nedělal. Když nevydělá Sturmovik na x-boxu tak končí a když vydělá, tak končí pécéčkáři Šklebící se


Vyjimecne s tebou souhlasim. Mam uplne stejnej nazor, ze SOW nikdy na PC nebude. Cool
 
WT_Flan
WT_Schmouddle napsal:
Rus bude dělat jen za chleba a vodku..Šklebící se Výsledky tomu odpovídají.Šklebící se


A ti co tam rozhoduji taky. Šklebící se Tak jen aby nemeli napad jak usetrit vic vodky a chleba pro sebe na spatny casy. Šklebící se
 
MK_KaiN
Nemáte někdo čísla o prodejnosti té letecké arkády co vyšla tuším v loni na xbox? Bo tak nějak tuším že Birds se bude prodávat ještě hůř. Jestli to teda vůbec vyjde.
 
WT_Peci
http://www.highin...oft-p3018/ nějaké novinky ohledně MSFS od Krouzy...
Upravil/a WT_Peci dne 18-02-2009 12:22
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,818,719 návštěv