May 03 2024 06:07:00
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Battlestations Pacific
310_cibule
Vo co tady jde? A komu?

http://www.battle...n-UK/front

Víc strategie, než simulátor. Docela pěkná trailery, ale to nic nemusí znamenat.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
311_Tank
Imho to bude jen Battlestations midway jen hozeny do lepsi grafiky takze obycejna arkada ala Battlefield. Navic stavena pro konzole.

Takze priznivce simulatoru to tak nejak nemusi moc zajimat ala dalsi eye candy tituly jako Ace combat 6, HAWKX atd
Upravil/a 311_Tank dne 10-01-2009 22:06
 
Rufu
To co je na trilerech je i ve hře,alespoń u midway to tak bylo.Jako battlefield to vyloženě není protože člověk ovládá buď všechno s tím že se může přepnout přímo do kokpitu ,postavení atd nebo když hraje víc lidí tak si mohou flotilu rozebrat.Tzn 1 má bitevní lodě s křižníky další 2 zas letadlové lodě a jejich letadla a další ponorky.Nebo tak jako v singlu může být člověk generálekm kterej jen nastavuje waipointy.Počet jednotek je omezen na herní kolo.V battlefieldu 1942 kterej je tomu nejvíc online podobnej to funguje trochu jinak.

http://www.gametr.../7804.html developerský videa ukazují co a jak

A v simulátorovým suchu co že to má jako vyjít?Za 14 dní BoB a evropská verze DCS Blackshark???
Upravil/a Rufu dne 10-01-2009 13:45
 
Hoper
evropský BS už vyšel (jak měl)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
WT_Horrido
Jelikož jsme hráli BS: Midway online, byl bych by zatím opatrný co se týče očekávání BS: Pacific.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
311_Tank
BP_Rufu napsal:
To co je na trilerech je i ve hře,alespoń u midway to tak bylo.Jako battlefield to vyloženě není protože člověk ovládá buď všechno s tím že se může přepnout přímo do kokpitu ,postavení atd nebo když hraje víc lidí tak si mohou flotilu rozebrat.Tzn 1 má bitevní lodě s křižníky další 2 zas letadlové lodě a jejich letadla a další ponorky.Nebo tak jako v singlu může být člověk generálekm kterej jen nastavuje waipointy.Počet jednotek je omezen na herní kolo.V battlefieldu 1942 kterej je tomu nejvíc online podobnej to funguje trochu jinak.

http://www.gametr.../7804.html developerský videa ukazují co a jak

A v simulátorovým suchu co že to má jako vyjít?Za 14 dní BoB a evropská verze DCS Blackshark???



Jako kdyz mi pri strelbe na lod vzdalenou 10km dopadaj ganaty temer kolmo tak mi to az nechutne pripomina battlefield kde tanky meli misto kanonu katapulty nebo jiny podobny zarizeni.


Evropsa verze DC Black shark uz vysla a da se koupit na strankach za 50US online distribuce (tj bez SF )
 
Rufu
Tak už je to venku.vyšlo nejen demo minulý týden ,ale i plná verze.
 
LEON
Koupil jsem si na Steamu tuto gamesku Battlestations: Pacific, jelikož jsme dostali s kamarádem chuť si proti sobě zapařit nějakou námořní strategii. Bohužel mi po spuštění hra spadne do Windowsu (Win7 64-bit) s klasickou chybovou hláškou Problém způsobil, že aplikace přestala pracovat. Funguje tu někomu tato hra na Sedmičkách? Případně doporučil by mi někdo nějakou podobnou novější námořní strategii?
(Zakoupil jsem ještě oba Pacific Stormy, ty jsem sice rozchodil, ale trochu mě zamrzela ta archaická grafika. Tak jsem stáhnul ze Steamu ještě PTS Boats: South Gambit, ta už vypadá graficky celkem dobře, ale zase mi tam chybí trochu širší strategické možnosti jako letectvo, ponorky apod.)

EDIT: Tak Demo i pirátská verze Battlestations mi fungují, nejde mi pouze koupená verze. Takže problém ve verzi Windowsu to nejspíš nebude Zamračený
Upravil/a LEON dne 02-01-2013 11:55
 
https://www.rcfree.eu
radko1111
s Windows 7 to nebude osobne to mám odskúšané .. Mrknutí

skús zmeniť vlastnosti , kompatibita , a skús to zmeniť na windows 2000 alebo windows XP (service pack 3 ) ked ani tak potom skús ešte aj tie ostatné .. mne tieto problémy robí skoro každá 2 hra ...

ako námornú stratégiu túto hru odporúčam Mrknutí
Ivan Gašparovič o Balkánskych otázkach:
„Srbsko má veľmi výhodnú a peknú polohu pri mori.“
"Republika srbská a Biela Hora je ako Slovensko a Česko. V mnohom sú si podobné."
"Za najvážnejšiu otázku pri stabilizácii regiónu západného balkónu... ehm... balkánu..."
 
LEON
Chyba byla pravděpodobně v klientu Microsoft Live Games, který je pro hraní této hry potřeba. Odinstaloval jsem svoji nejnovější verzi Microsoft Live a nechal hrou nainstalovat starší verzi a s tou to už funguje. Nicméně po odzkoušení jsem krapet zklamán, spletl jsem se v žánru (alespoň myslím). Battlestations není tou strategií, kterou jsem hledal, resp. nenašel jsem možnost ovládat flotilu lodí, nastavovat jim cestu, targety atd. Pouze se můžu přepínat z jedné lodě do ruhé a ovládat ji ručně, včetně míření. Tohle je spíš simulátor, než strategie. Takže zatím zůstávám u Pacific Storm: Allies, který je takticko/strategickým žánrem, který hledám.
 
https://www.rcfree.eu
radko1111
Síce som to už nehral dobrý rok ale pokiaľ si pamätám ide ručne strieľať zlučovať lode do flotily a dá sa im aj naklikat cesta , dali sa prepínať delá,flaky, pre lietadlá sa dalo vybrať výzbroj (samozrejme podla typu ) mne sa hra celkom páčila až na ovládanie ponorky.

Zaujímave bolo sledovať vojakov ako sa vyloďujú a následne bojujú o základňu . Úsměv

Malo to aj celkom zaujímavú kampaň zaujímavé misie napr bitka v Jávskom mori , Potopenie HMS Prince of Wales a HMS Repluse ... určite by som odporučil zahrať len je to kapánek čas naučiť sa to všetko ovládať a nespoliehať len na lietadlá Mrknutí
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,806,647 návštěv