May 02 2024 22:56:21
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS BlackPanthers
 Vytisknout diskuzi
Kokpity
veikso
BP_Tyrl napsal:
Baba z Hurryho se dá vyhodit. V HurricaneMkI najděte složku: prib_four.tga a poblíž prib_four záloha.tga. První vyhoďte, v druhé umažte slovo záloha.

Ale já bych ji tam naopak chtěl!Cool
 
Hanss
bylo by možno nějaké screenshoty? dík
 
BP_Tyrl
Vkládání fotek na SVK jsem pochopil, ale neakceptoval, takže nějaké uveřejním u nás na stránkách. Všechny jkokpity sou víceméně shodné s kokpitama z AAA. Jen jsou prostě menší co do obsahu.
Kromě P-51, kde zmizely rámečky na budíky z BF. A P-47, která působila dojmem polotovaru. Obsahovala plno dodělávaných a nefunkčních složek, některé tabulky na přístrojovce byly duplicitní a navzájem se překrývali.
A kokpity na Migy a I-153 jsou úplně vlastnoruční výroba.

Babu do Hurryho ještě dopošlu. Měla by se nalézat na přístrojovce na díře po jakémsi odmontovaném budíku.Šklebící se
Upravil/a BP_Tyrl dne 13-01-2009 14:49
 
BP_Tyrl
Famózní Cr-42 od Avala. Vřele doporučuji.
Cr-42 zde
 
veikso
Je úžasný. Fiat.
Ještě k tomu Hurimu. Soubor prib_four.tga jsem otevřel a je tam baba. Poblíž žádný prib_four záloha.tga nemám. Proč se teda v kokpitu přede mnou schovává?
 
310_cibule
Taky nevidím žádnou babu ;-)
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
Už jo. Ale nevím, jak jsem to udělal.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
veikso
Hmm... Asi nemám to osobní kouzlo.Smutný Fakt nevíš?
 
310_cibule
No, mohlo by to být tím, že jsem ze složky MODS odstranil složku, která už kokpit hurricane obsahovala (jméno si už nepamatuji, ale název mimojiné obsahoval slovo hurri). Jinak ten obrázek je dost malý, snadno přehlédnutelný.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
veikso
Aha. Takže jsem vyhodil z MODS složku AvalaHurriFulNW a baba je najednou tady. I v ruském HurricanuPff. A já se ptám: Je ještě někde nějaká složka o které ani nevím že ji mám a měl bych ji vyhodit aby něco dalšího (v ILuCool)fungovalo líp, než mi funguje teď?
 
310_cibule
jo jo, to je ona.

Vyhoď všechno, třeba ti Il bude fungovat daleko lépe Mrknutí (Ne abys mne vzal vážně)
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
BP_Tyrl
To je drobný problém SM, že se tam kdeco duplikuje. A SM načítá složky podle abecedy. V zásadě se podívej, zda kokpity na letadla, které jsi si u nás stáhl nemají ve složce SM nějaké starší a větší bratříčky.
Takže většina problémů s nefunkčností SM úprav spočívá v tom, že už člověk má něco staršího podobného. Nejčastě ji se to tluče u mraků, čmoudů a dalších grafických efektů. Zvuky jsou relativně v pohodě protože si vystačí se dvěma složkama.
Upravil/a BP_Tyrl dne 17-01-2009 15:48
 
veikso
Po nainstalování UI 1.1 mi opět zmizla baba z kokpitu Hurricanu. Tentokrát jsem vyšmaril pryč složku Cockpits_HurriFulNW a je zpátkyVyděšený Mám vyházet i složky cockpit I-153, Cockpit_I-16, Cockpit_Yak-1_0_1, Cockpits_BF_109_Mod ?
 
BP_Tyrl
S UI 1.1 nemám skušenosti. na nic ho nepotřebuji. Letadla nám vysosal WK_dFrog a až budu nutně potřebovat nějakou mapu, tak si jí stáhnu. Osobně mám zkušenost, že když napíšeš před nějakou složku vykřičník, jak jí SM bere dřív než ty ostatní, takže bych skusil všechny malé kokpity nastrkat do složky: !Kokpity a uvidíš, co se stane.
Příklad:
E:\games\IL-2 Sturmovik 1946\MODS\Kokpity\3do\Cockpit\P-51B
E:\games\IL-2 Sturmovik 1946\MODS\Kokpity\3do\Cockpit\P-51C

Rozhodně vyházením jejich mega kokpitů nic neskazíš. Pokud nejsou výrazně hezčí a menší.

Nebo můžeš jejich obsah nahradit naším obsahem. Vše samozřejmě s patřičnou zálohou.Mrknutí
 
BP_Tyrl
Do sbírky kokpitů nám přibyl další kousek a to Kopity na P-40. Kompletně všechny. Od P-36A-3 až do P-40M.
Fota na www.blackpanthers.cz
Ke stažení na

ftp.comphelp.cz
jmeno: bp_host
heslo: *bp_host*
Upravil/a BP_Tyrl dne 09-02-2009 01:35
 
BP_Tyrl
Hodil jsem k nám na FTP pozmenšované kokpity na Laggy. Nádherná práce od Mangase.

Přístup na ftp: Do příkazového řádku prohlížeče vyplníte adresu a následně heslo:
ftp.comphelp.cz

jmeno: bp_host
heslo: *bp_host*

Foto: http://www.blackp...php?2,9211
 
BP_Tyrl
V rámci současných trendů a snah o co nejušmudlanější kokpit v ruském letadla jsem upravil kokpity pro Migy. Taktéž konečně dostali ruskou mapu do futrálu, pár hezčích budíků a pytel na svačinu.
Ke shlédnutí:

http://www.blackp...1#msg-9321

Ke stažení na BP_FTP
 
310_cibule
Tyrle, je to tady? ftp.comphelp.cz Nějak mi to nejde stáhnout Poraď, pls.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
BP_Tyrl
ftp.comphelp.cz

jmeno: bp_host
heslo: *bp_host*

Modrá tabulka, do níž má být napsáno heslo vypadá, dost odpudivě. Nicméně po napsání jména a hlavně hesla i s hvězdičkama by neměl být problém. Samozřejmě, že nejlépe se stahuje přes Total Commander.
 
BP_Tyrl
Světová premiéra nového cockpitu. Výrobek domácí provenience.P-38 decentně omalovaný s čitelnými budíky foto zde: http://www.blackp...php?2,9211
Ke stažení na BP_FTP
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,804,125 návštěv