April 20 2024 00:32:23
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS BlackPanthers
 Vytisknout diskuzi
Kokpity
BP_Tyrl
Vzhledem k tomu, že mnozí tvůrci nových kokpitů na AAA počítají, že všichni máme stroje srovnatelné s NASA a v jejich kokpitech jeden rámeček na budík má čtyři mega a rozlišení 1024x1024, ( což mezi námi je srovnatelné se skinem na celé letadlo) došel jsem k názoru, že by se celá sranda dala pořídit v podstatně přínosnější formě. Takže jsem pilně zmenšoval a odkazoval a pokud si skočíte k nám na FTP, můžete si stáhnout kompletní cocpity do Bf-109 od Emila až po K4. Fakt, že to má podpoloviční velikost než na AAA (614mega x 189mega) je vyvážen drobnou nevýhodou, že fungují pouze nainstalované po hromadě. Zase se to rychleji načítá a nežere to tolik Ramky.
Také si můžete stáhnout kompletní kokpity na Yaky, kromě tryskové a polotryskové verze. A nakonec kokpit na I-153 a na Migy. To na AAA nemají.

Přístup na ftp:
Do příkazového řádku prohlížeče vyplníte adresu a následně heslo:

ftp.comphelp.cz

jmeno: bp_host
heslo: *bp_host*
 
WT_Horrido
Snižovat rozlišení... jsi opravdu nechutný. Šklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
BP_Tyrl
Hmmm. Ještě čaem přihodím od WK_dFroga spity, P-47 a něco málo mám ještě ve výrobě.Mrknutí
 
Hoper
ta mapa v MiGu je dobrá ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
FK_Rychtyg
Skvělá práce, jen tak dálMrknutí Tušim, že mi kdysi Fuči říkál o takto předělaném kokpitu pro Fokáče, bohužel jsem ho nikde na netu zatím nenašel, tudíž předpokládám, že ho Fuči má pouze u sebe? Nevíte o tom někdo něco, případně přímo Herr Major?Úsměv
 
Rufu
Jaký je rozdíl mezi novejma kokpitama spitů od Avala a novejma kokpitama P47 z beta sekce AAA?Oproti těm Frogovým a tvým?
Upravil/a Rufu dne 08-01-2009 20:30
 
BP_Tyrl
Zásadní rozdíl většinou je. ve velikosti. Jinak se samozřejmě jedná o sprostou vykrádačku původních mistrovských děl. Šklebící se
 
Hoper
jen bych případné zájemce upozornil, že pokud někomu nebudou funfovat kokpity jaků (ne yaků), nechť si zangličtí počeštěný (pokurvený ? :D) adresář cocpity na cockpit
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
BP_Tyrl napsal:
Zásadní rozdíl většinou je. ve velikosti. Jinak se samozřejmě jedná o sprostou vykrádačku původních mistrovských děl. :D

s drobnými změnami - Harrik má babu na palubce (z 1MB souboru se nám vyklubal 4MB) a MiG se snaží uletět z Ruska do Čech ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
BP_Tyrl
Jaky(Yaky) - opraveny na Cockpity.
Mapa, umělecká, licence.Mrknutí Jen co potkám pěknou ruskou, válečnou, mihu provést opravu.
Některé Mat soubory, na kterých se nalézají fotky, nebo popsané cedulky se zmenšit nedají, pokud mají zůstat čitelné. Naštěstí existují přehršle souborů, jež zmenšit lze bez vnímatelné stráty kvality.
 
Hoper
krom té jazykové "úpravy" to nebyly výtky.... :)
a tu mapu tam klidně nech :))

jen ještě pro upřesnění - pro toho MiGa a I-153 - to jsou kokpity jen pro jednu danou verzi ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
BP_Tyrl
Migy nefungují na dvou modelech vrtulových a na prouďák jsem nekoukal. Upřesním z domova.
I-153 by mělo fungovat na oba modely. Nevím jak na dodělávanou Finskou verzi. Neb nová letadla neinstaluji. Abych je omylem neprskl na server.Úsměv
 
BP_Tyrl
Vzhledem k tomu, že z AAA zmizel kokpit na I-16 od vpmedia, hodil jsem tento na FTP. Je úplně originál, nijak jsem na něj nešahal.
 
BP_Tyrl
Pro zájemce na FTP přibyly ke stažení kokpity na Spity a P-51.
P-51 vycházejí z P-51-D20 od Frediho. Ta má kokpit asi 180 mega. Náš balíček obsahuje všechny čtyři P-51 a má necelých 50 mega. Zde už je vidět minimálně odstranění rámečků z Bf kolem budíků.
 
Paulus
Dal jsem si tam vše co jsem u tebe našel. ParádaMrknutí
Dávám to tam najednou v souboru Cockpity_JSMGE přes Generic Mod Enabler.
 
BP_Tyrl
Já to mám všechno v jedný složce kokpity viz příklad:
E:\games\IL-2 Sturmovik 1946\MODS\Kokpity\3do\Cockpit\P-51B
E:\games\IL-2 Sturmovik 1946\MODS\Kokpity\3do\Cockpit\P-51C
pak to jde všechno dvěma klikama vyhodit. A neníto roztrošený po celý složce MODS.
 
Paulus
BP_Tyrl napsal:
Já to mám všechno v jedný složce kokpity viz příklad:
E:\games\IL-2 Sturmovik 1946\MODS\Kokpity\3do\Cockpit\P-51B
E:\games\IL-2 Sturmovik 1946\MODS\Kokpity\3do\Cockpit\P-51C
pak to jde všechno dvěma klikama vyhodit. A neníto roztrošený po celý složce MODS.


Přesně takMrknutí
S tou změnou, že jsem si dal všechny kokpity od tebe do jedné složky - Hurri, Spit, I-153,Yak ....
Upravil/a Paulus dne 11-01-2009 13:49
 
BP_Tyrl
Konečně jsem zdolal P-47 je ke stažení u nás na FTP: Přece jen má dost budíků, tak se mi jí podařilo stáhnout jen na cca 60 mega. Při zachování čitelnosti tabulek. Ale pasuje to na všechny čtyři.
Plus proběhly menší grafické orgie v cockpitu I-153.

ftp.comphelp.cz

jmeno: bp_host
heslo: *bp_host*
Upravil/a BP_Tyrl dne 13-01-2009 00:48
 
veikso
s drobnými změnami - Harrik má babu na palubce (z 1MB souboru se nám vyklubal 4MCool a MiG se snaží uletět z Ruska do Čech Mrknutí

Mapu v Migu mám, ale babu v Hurricanu jsem nenašel... ?
 
BP_Tyrl
Baba z Hurryho se dá vyhodit. V HurricaneMkI najděte složku: prib_four.tga a poblíž prib_four záloha.tga. První vyhoďte, v druhé umažte slovo záloha.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

34,727,313 návštěv