May 03 2024 07:16:18
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
CHáčka
313_Pycko
však na čo má fungovať ak ju vôbec nepoužíva ? iba ak si bude pozarať na kolená Úsměv
 
www.ekkor.sk
313_Pycko
však na čo má fungovať ak ju vôbec nepoužíva ? iba ak si bude pozerať na kolená Úsměv
 
www.ekkor.sk
310_cibule
No, asi máš pravdu, ale proč to furt píšes dvakrát?
 
310_cibule
No, asi máš pravdu, ale proč to furt píšes dvakrát?Mrknutí
 
310_cibule
Aha?!?!?!?!
 
BP_Tyrl
313_cibule napsal:
Tyrle, a co je třeba přesně stáhnout? Help, pls.


No ovladače máš nainstalený, tak v poslední tabulce je možnost najít nejnovější ovladače. Ty se stáhnou sami a pak je jenom přeinstalíš nejlépe komplet. Záloha stré konfigurace by měla fungovat nadále. Na číslo ovladačů se můžu mrknou večer doma.
 
BP_Tyrl
313_OTU_Pycko napsal:
však na čo má fungovať ak ju vôbec nepoužíva ? iba ak si bude pozerať na kolená Úsměv


No při rozhlížení myší nejsi omezen výkyvem kulometu střelce a levým myšítkem zedním střelcem střílíš. Takže když si ve druhém profilu navolíš osy joye přehozeně, tak v pozici střelce nemusíš řídit letadlo zrcadlově a nemusíš přehmatávat na myš. Snad je to srozumitelný.Cool
 
310_cibule
já vím, ale X52 dva jsem tam vůbe nenašel. no, a jestli to jsou jen ty myši a klávesnice, tak potom nevím, po kterých sáhnout.
 
rOckie
ja jsem musel dřív mazat saiteka x45. ukázalo se, že silikony leptají, vazelýna mírně taky.
je třeba pořídit mazadlo přímo určené pro plasty.
 
Hoper
nejsem si jist, zda-li je "moje" kulička Mrknutí čistě plastová. Minimálně kus je nějaký kov ...
 
BP_Tyrl
313_cibule napsal:
já vím, ale X52 dva jsem tam vůbe nenašel. no, a jestli to jsou jen ty myši a klávesnice, tak potom nevím, po kterých sáhnout.


Nejnovější verze ovladačů má číslo 4_3_3_2053. Já to stáhnul a přeinstalil komplet. Aby se ty dvě verze nemlátili. Nejlepší postup je Herní zařízení-vlastnosti-about-click here too download. Přez ofic stránky to nedokážu najít.
 
310_cibule
Dík. Až se mi (teda spíš MacMartymu) podaří vyléčit můj churavý OS, tak to hned prubnu.
 
57MH_Zvire
BP_Tyrl napsal:
313_cibule napsal:
já vím, ale X52 dva jsem tam vůbe nenašel. no, a jestli to jsou jen ty myši a klávesnice, tak potom nevím, po kterých sáhnout.


Nejnovější verze ovladačů má číslo 4_3_3_2053. Já to stáhnul a přeinstalil komplet. Aby se ty dvě verze nemlátili. Nejlepší postup je Herní zařízení-vlastnosti-about-click here too download. Přez ofic stránky to nedokážu najít.


Vzhledem k tomu, že jsem si je blbec zase smazal a doma je nestáhnu, byla by možnost je někde vystavit?
 
airspace.cz
1stCL_Esquilax
BP_Tyrl napsal:
313_cibule napsal:
já vím, ale X52 dva jsem tam vůbe nenašel. no, a jestli to jsou jen ty myši a klávesnice, tak potom nevím, po kterých sáhnout.


Nejnovější verze ovladačů má číslo 4_3_3_2053. Já to stáhnul a přeinstalil komplet. Aby se ty dvě verze nemlátili. Nejlepší postup je Herní zařízení-vlastnosti-about-click here too download. Přez ofic stránky to nedokážu najít.


Tak velkej pozor! Nainstaloval jsem je, ale po nahrání profilu se mi pokaždé zjevila modrá smrt. To je snad poprvé, co jsem ji na XPčkách viděl. Je to nějakej obrovskej bug, na zahraničním (už nevím na kterém) fóru jsem četl, že takhle postižený nejsem sám.
 
313_Pycko
tak som si včeraq nainstalil 4_3_3_2053 a pri výbere profilu mi vždy sppadol celý vindows, Ovladač tam ostal starý, 2053 je len novšia verzia softveru. Nakoniec som to vrátil do starých koľají Smutný
 
www.ekkor.sk
BP_Tyrl
To jsem teda stádo bláznů. mě to běhá bez problémů. Ovšem staré ovladače již dávno opustili koš. :sigh:
 
313_Pycko
ďalšia pikoška ! načítam profil do tej blbej palice (x52 - blbá je možno aj moja ale do tej profil nenatiahnem Úsměv ) avšak v hre sa to nijak neprejavý, ako keby tam ani nebol. Kua to strieľať musím z klávesnice vŕŕŕ
 
www.ekkor.sk
57MH_Zvire
Teda vy máte problémy....
 
airspace.cz
Noram
313_OTU_Pycko napsal:
ďalšia pikoška ! načítam profil do tej blbej palice (x52 - blbá je možno aj moja ale do tej profil nenatiahnem Úsměv ) avšak v hre sa to nijak neprejavý, ako keby tam ani nebol. Kua to strieľať musím z klávesnice vŕŕŕ


a máš i stejně nastavené klávesy v il2 nastavení?ono samostatnej profil x52 il nesebere
 
http://noram.youaremighty.com/
WT_Flan
Ty CH pochystatory maji k sobe nejaky ten programovaci soft.

Kdyz jsem se ho na plynovku pokousel zprovoznit, rvalo to uz pri instalu nejake errory ve smyslu jekehosi chybejiciho souboru. Volaky autorun. Nema s tim nekdo zkusenost ?

I kdyz ja bych rekl, ze to je problem v mych rozharasenych Win, ktera tak nerad reinstalim a tudiz jsem to nedelal ani nepamatuju.
Ale kdyby nahodou nekdo z vas mel po ruce radu "To je takova trivilani chybka..."Šklebící se
No nezkus to...
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,806,905 návštěv