April 28 2024 09:40:00
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 1
CSW_Rannisokol

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Letečtní stíhači v boji nc ČT1
Rufu
Ale jak to vlastně překládaj?V posledním souboji s f15 střílel kanonem ze vzdálenosti 500-600yardů a ne jak řekli 500-600m.
 
1stCL_Fucida
Hoper: Mirage znamená v překladu "přízrak", takže mužský rod..neměl bych jim jeho použití za zlé.

Rufu: No zaokrouhlují. 1 m = cca 0,91 yrd. Raději by se mohli držet původní terminologie..nebo si dát tu práci a přepočítat to. Skoro 10% už úplně zanedbatelný rozdíl taky není.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
kirsha
Ale to první izraelské proudové letecké eso mělo stát před válečným soudem a ne jako hrdina před kamerou. To už nebyla ani letecká nekázeň, co předváděl :-)
 
j4ck41
mno otazka je co jim Giora rekl po letu, ze jo?

a mozna ze to zidi tak moc neresili - pokud mel vysledek ... ona i hranice se Syrii byla v roce 1948 pravdepodobne zachovana diky letecke nekazni spolu s kombinaci s ne moc velkou znalosti jazyka
 
Panek
Viděl bych to tak, že náklady (nejen finanční a časové) vynaložené na výcvik pilota by přišli vniveč, kdyby ho po druhé bojové akci zavřeli.

Tohle video bych chtěl v super kvalitě Smutný
http://www.dailym...rage_sport
Upravil/a Panek dne 11-03-2009 09:44
 
kirsha
Taky bych ho neuzemňoval, nebo hned nezavíral, ale přece jen nechat ho takhle si tahat triko :-). Když mu pracující lid svěřil do rukou drahý stroj a důvěru....Aspoň důtku třídního učitele měl dostat.
 
3BAP_Rohlos
Nakonec to stejne vsechno vyhralo emericky letadlo F-15. Jak take jinak, ze? Pff

Ale jinak, tenhle dil, mel asi nejmin kiksu co jsem zatim videl.Mrknutí
Upravil/a 3BAP_Rohlos dne 11-03-2009 10:29
 
VioletLightning
Panek napsal:
Viděl bych to tak, že náklady (nejen finanční a časové) vynaložené na výcvik pilota by přišli vniveč, kdyby ho po druhé bojové akci zavřeli.

Tohle video bych chtěl v super kvalitě :(
http://www.dailym...rage_sport

existuje a kdybys chodil na akce Hamsters, viděl bys ho tam (mmj) :)
 
Panek
no tak dej vodkaz ne Šklebící se
 
VioletLightning
http:\\uTCho\naGcku\lowleveltraining_high_resolution.avi
 
VioletLightning
http://ma-tvideo.france3.fr/video/iLyROoaftQ80.html
http://www.patricksaviation.com/videos/Guest/68/

ale pravda, tohle jsou ještě malý rozlišení...
 
Joe Hallenbeck
1stCL_Fucida napsal:
Hoper: Mirage znamená v překladu "přízrak", takže mužský rod..neměl bych jim jeho použití za zlé.

Rufu: No zaokrouhlují. 1 m = cca 0,91 yrd. Raději by se mohli držet původní terminologie..nebo si dát tu práci a přepočítat to. Skoro 10% už úplně zanedbatelný rozdíl taky není.


Fuci neni to nahodou obracene? 0,91 m = 1 yard?
313_FlyBoy
RY-C
 
Tajpan
kirsha napsal:
Ale to první izraelské proudové letecké eso mělo stát před válečným soudem a ne jako hrdina před kamerou. To už nebyla ani letecká nekázeň, co předváděl :-)

súhlasím. Mrknutí má podla mna štastie , že neslúžil v rímskej armáde, tam by ho bez ohladu na jeho bojový výsledok, popravili.
PS: domievam sa, že po tomto čo tam vyvádzal , už nik nechcel s ním lietať.
 
Tajpan
3BAP_Rohlos napsal:
Nakonec to stejne vsechno vyhralo emericky letadlo F-15. Jak take jinak, ze? Pff

Ale jinak, tenhle dil, mel asi nejmin kiksu co jsem zatim videl.Mrknutí

1. škoda, že nenatočia jeden tajný súboj medzi izraelitmi na F4 a najmodernejšími Migmi21 vedených elitnými stihačmi z ruska na prelome v 1969-70, ak si to dobre pamätám. Ten výprask vyšetroval samotný Brežnev a hovorí sa, egyptskí stíhači poslali izraelitom úprimné blahoželamie k vítazstvu 5:0.
2. chyby boli v prvom súboji:
3 mirage odhodia nádrže a bomby, další záber 2 mirage majú nádrže a rakety??? a ten nezodpovedný osamelý pilot má tiež pri jednom zábere , z ničoho nič, podvesené rakety. Úsměv

Ale inak , spokojenost, dobrý diel.
 
VioletLightning
ad první - taky měl jen pět sestřelů a víc už ani prd :)

ad druhý - mno on nebyl až tak tajný. Tedy v té době možná trochu ano, moc se neříkalo, že tam Rusáci vypomáhají. Ale nevím, esli ti hoši z Ruska byli elitní... Izraelci měli bojové zkušenosti a navíc připravili léčku, která jim vyšla.


jinak se mi v tom díle líbila hláška - posadil jsem zaměřovač na kabinu a ... šel dolů :)
 
Tajpan
čo si tak pamätám spred 20-tich rokov, tak piloti mali zakázané si pripísať tieto vítazstvá, museli odprisahat mlčanlivost a izr. vláda sa obávala reakcie ruska, tak zakázala lety nad egypt. čo sa im aj neskôr 1973 aj vypomstilo. je pravda , že to bola pasca, ale aj izraelci uznali že rusi patrili medzi elitu stíhačov. A rusi tam neposlali hocikoho, lebo sa obávali straty vplyvu na tento región.

 
1stCL_Fucida
Joe Hallenbeck napsal:
Fuci neni to nahodou obracene? 0,91 m = 1 yard?


Je...a náhoda to nebude Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Hood
Zajímavej článeček.....
http://technet.idnes.cz/pomaly-bombarder-s-ceskym-pilotem-se-ubranil-presile-japonskych-stihacek-1lb-/tec_technika.asp?c=A090313_161952_tec_technika_pka
 
clone9cz
.... a to by se dalo otestovat, co se stane se kreckem, kdyz do nej vrazi SBDcko Šklebící se
 
http://www.wwii-illusion.net
Cracken
Včera jsem to neviděl, sledoval jsem před časem původní originál, ale zajímalo by mě, proč mu říkali "Swede", když je to po rodičích Čech...
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,773,192 návštěv