May 02 2024 04:01:32
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Nákup HW
Hoper
Fuči, ale já to teď myslel vážně - pročs měnil 260tku ? ...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
clone9cz
WT_Horrido napsal:
No tak místo Rivy měl každý 3Dfx, TNT se taky ještě moc na 3Dfx 2 nechytala, tak zbyvá TNT2, Geforce 256, Geforce 2 GTS, Geforce 3 (Ti200, Ti400), Geforce 4 (Ti4X00), Geforce 5 (5X00) každý raději přeskočil, Geforce 6X00, Geforce 7X00, pak báječná 8X00 - 9X00 - až do teď i když přeskakuješ ob generace máš karet v počítači hafo Úsměv


Nestačilo jenom napsat, že všechny fungovaly ?Šklebící se
 
http://www.wwii-illusion.net
XXX_Dazz
606_Tempik napsal:
XXX_Dazz napsal:
606_Tempik napsal:
ano, ATInáři si počkají týden na nové ovladače a v té době už se určitě nVidiáři dočkají svých FERMI Vyděšený


týden !!! tak příští týden o tom čase si povíme jak to s opravou bude Úsměv


Ještě týden ani neuplynel a je venku hotfix, který tenhle problém opravuje u řady 58xx a na 57xx by měl vyjít co nevidět Mrknutí


No tak to zas ne, Hotfix je pouze na 58xx a 59xx na 57xx bude až později Šklebící se
 
WT_Schmouddle
clone9cz napsal:
WT_Horrido napsal:
No tak místo Rivy měl každý 3Dfx, TNT se taky ještě moc na 3Dfx 2 nechytala, tak zbyvá TNT2, Geforce 256, Geforce 2 GTS, Geforce 3 (Ti200, Ti400), Geforce 4 (Ti4X00), Geforce 5 (5X00) každý raději přeskočil, Geforce 6X00, Geforce 7X00, pak báječná 8X00 - 9X00 - až do teď i když přeskakuješ ob generace máš karet v počítači hafo Úsměv


Nestačilo jenom napsat, že všechny fungovaly ?Šklebící se



To se rozumí samosebou...Šklebící seŠklebící seŠklebící se
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
606_Temp
XXX_Dazz napsal:
606_Tempik napsal:
XXX_Dazz napsal:
606_Tempik napsal:
ano, ATInáři si počkají týden na nové ovladače a v té době už se určitě nVidiáři dočkají svých FERMI Vyděšený


týden !!! tak příští týden o tom čase si povíme jak to s opravou bude Úsměv


Ještě týden ani neuplynel a je venku hotfix, který tenhle problém opravuje u řady 58xx a na 57xx by měl vyjít co nevidět Mrknutí


No tak to zas ne, Hotfix je pouze na 58xx a 59xx na 57xx bude až později Šklebící se

A píšu snad něco jinýho než ty? Nějak mi teď neochází v čem mi oponuješ Zamračený
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
1stCL_Fucida
Hoper napsal:
Fuči, ale já to teď myslel vážně - pročs měnil 260tku ? ...


Neměnil, já mám pořád 260 TOP Úsměv
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 06-02-2010 00:21
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_cibule
Nějak to tu zkomírá (nemyslím jen toto vlákno), tak to zkusím zase oživit Úsměv

Kvůli jedné veskrze zmetkoidní hře si chci opět upgradovat hardware vybavení (respektive dělám to každé tři roky, takže zrovna pomalu přichází čas pořídit si nový tak jako tak).

Mám použitelnou GF (GeForce 580) a SSD.

Potřebuju dokoupit MB, CPU a RAM.

Co by řekli místní znalci na toto? Má někdo lepší nápad?

ASUS P8Z68 Deluxe - LGA 1155 - Z68 - SATA 6Gbps and USB 3.0 - ATX Intel Z68 DDR3 2200 Motherboards

Intel Core i7-2600K

Corsair Vengeance Blue 16 GB DDR3 SDRAM Dual Channel Memory Kit CMZ16GX3M4A1600r03;C9B

Dík za všechy dobře míněné i ostatní rady předem.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Fucida
Cibule:

- 16 GB RAM je v současnosti spíše nevyužitelných, ale vzhledem k jejich ceně takříkajíc "proč ne".
- CPU - dobrá volba
- Základovka - dobrá volba (pokud taktuješ, tak si dobrá změň na vynikající Úsměv)

Je tu otázka, jestli nepočkat do dubna na novou generaci procesorů Intel (Ivy Bridge), tímhle směrem jdu já. Na druhou stranu rozhodně neuděláš chybu, když si pořídíš to, co píšeš.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_cibule
V lednu přijede poslíček z usa, tak toho chci využít (ceny jsou pořád dost podstaně nižší než tady, kromě MB, kterou po něm chtít nebudu, strčí CPU a RAM do kapsy a ani nebude moc prskat, že ho zatěžuju).

V nejhorším si v dubnu koupím novej, no Mrknutí
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Pajda
Nevybral sis věru zle Mrknutí ale...

1) Procesor - je jasný, zde není celkem o čem přemýšlet, pokud nechceš jít do SB-E na socketu 2011 (IVY BRIDGE přijde nejdřív v dubnu a nepřinese nic extra - Z77 desku jsou totožné s Z68 a i-3600k bude oproti i-2600k rychlejší o fous)

2) Paměti - je úplně jedno jaké dnes koupíš a to co do frekvence, tak i časování (pořád ti lepší grafika nebo procesor přidá mnohem více výkonu než nejlepší paměti). Jediné na co si dej pozor, jestli jsou ty paměti vysoké (a to tyhle Corsairy Vengeance Blue jsou), protože ti pak budou zavazet v případě montáže lepšího chladiče CPU.

3) Deska - tenhle ASUS na Z68 určitě není špatná volba ale.. Skutečně potřebuješ verzi DELUXE?

ASUS dělá už od P67 vždy 3 řady: V, V-PRO a V-DELUXE, které co do výkonu/taktování jsou naprosto totožné (mají stejný počet fází, stejné možnosti v BIOSU, LLC ...).

Liší se pouze nadstandardní výbavou, jako jsou další SATA řadiče (které jsou stejně pomalejší než INTEL), "lepší" zvukovkou - stejnak je to všechno jeden Realtec a ta DELUXE verze má navíc čelní rámeček do 3,5" pozice s 2x USB3.0 a taky má 2 síťovky.


.. čili pokud opravdu nepotřebuješ tuhle výbavu tak ti postačí i verze V.
.. jo a vezmi už rovnou verzi s přídomkem /GEN3 (ta obsahuje přepínač pro PCI-E 3.0 a přímo podporuje IVY Bridge, jinak se tuším v ničem neliší)

.. jo a v poslední řadě, pokud netrváš na formátu ATX, tak ASUS má jednu specialitku ve formátu m-ATX a to: Asus Maximus IV GENE-Z, Intel Z68 http://www.czechc...rtno=92556 která je výkonově i výbavou nadřazená těm výše uvedeným, ale je to holt pouze m-ATX

shrnutí: Místo té Deluxe verze bych ti doporučil verzi V-PRO, nebo GENE-Z a ušetřené peníze bych vrazil do slušného chladiče(pokud jej nemáš) Noctua NH-D14 nebo Thermalright Silver Arrow. (u těchto dvou chladičů však musíš hlídat tu výšku pamětí)
 
Hoper
ano Cibule, Ivy Bridge je Ivy Bridge... ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
WT_Horrido
Poison Ivy je lepší. Úsměv
Upravil/a WT_Horrido dne 12-12-2011 15:02
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Hoper
Cibule - kup si komp teď, za rok další
a za tři další :)))
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
clone9cz
310_cibule napsal:
V lednu přijede poslíček z usa, tak toho chci využít (ceny jsou pořád dost podstaně nižší než tady, kromě MB, kterou po něm chtít nebudu, strčí CPU a RAM do kapsy a ani nebude moc prskat, že ho zatěžuju).

V nejhorším si v dubnu koupím novej, no Mrknutí


V Evropě asi těžko, ale v Americe se určitě bude prodávat i-2700k ... křeček jede do ameriky, jó ?
 
http://www.wwii-illusion.net
310_cibule
Dík Pajdo, píšu si do poznámek. Ostatním samozřejmě též.
Upravil/a 310_cibule dne 12-12-2011 15:39
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
clone9cz napsal:
V Evropě asi těžko, ale v Americe se určitě bude prodávat i-2700k ...


V nabídce jí maj, ale zrovna ne na skladě. Je jen o 60 dolarů dražší. To by šlo, do ledna je čas.

EDIT: Tak jsem na to koukal, to bych podle všeho zhruba ušetřil na té Deluxe MB.
Upravil/a 310_cibule dne 12-12-2011 15:45
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
CSL1_Talbot
Na CLODa v sucastnom stave je ten procik zbytocny,hra je narocna hlavne na GPU.Hras aj ine hry?Ak nie,tak uplne staci nejaka i5 2500K a aj to je vela.
Deluxe MB ti je na dve veci-nevyuzijes ju ako pise Pajda.
Upravil/a CSL1_Talbot dne 12-12-2011 22:36
 
clone9cz
V jakém ohledu, pustí si coop misi se 150 B-17G a zruší mu to i tu 2700, ne ?
 
http://www.wwii-illusion.net
310_cibule
Ahoj, Talbote, já vím. Ale když už to pořizuji, tak si koupím pořádný procák. Třeba ho hra časem využije.

Clone, coop misi se 150 B 17G si v CoD nepustím Úsměv


"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Hoper
no ale počkej, až ti budou B-17 sedat v Poltavě....
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,799,310 návštěv