May 14 2024 19:30:09
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 1
Leroy

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Jaký joystick si pořídit?
313_Nevo
suhlas Leon
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Ondrej1
Tak pokud MS FF rozchodím na Win7 + IL2 1946, tak ho beru, myslel jsem, že je to problém.
Hra: IL2 BoS
PC: Celeron 2,7 GHz, 12 GB DDR3, GT 750Ti, Win 10 64bit
OpenTrack, pedály Happy, joy MS Sidewinder FF2, páky Saitek Quadrant, 1xUHD LCD
 
LEON
Používal jsem MSFF2 na Win 8.0, používám ho i teď na Win10 a budou ho používat ještě moje děti a vnuci, protože nic lepšího s FF stejně nikdo nevymyslí Šklebící se
Upravil/a LEON dne 14-07-2016 20:31
 
https://www.rcfree.eu
petsild
Jo MSFF2 je věčný.
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
Ondrej1
Taky bych chtěl vnoučkům udělat radost:
http://vwings.net...ad_id=5435
Hra: IL2 BoS
PC: Celeron 2,7 GHz, 12 GB DDR3, GT 750Ti, Win 10 64bit
OpenTrack, pedály Happy, joy MS Sidewinder FF2, páky Saitek Quadrant, 1xUHD LCD
 
Zifi
Šklebící se
 
MajlouM
Ahoj, je to sice trochu mimo ale padlo tu ohledne tohohle joye tolik ze by nekdo mohl vedet jak jim to omlatit o hlavu...
Sel jsem reklamovat joy Saitek Pro Flight X55 Rhino H.O.T.A.S. System do alzace 18.8.2016. S popisem: Ovladac tahu na plynove pace prokluzuje, spatne drzi nastavenou tuhost. Dve smerova tlacitka problem s odezvou pri stisknuti. dnes prisla sms o vyzvednuti s tim ze reklamace zamitnuta.
Je nejaka sance to zkusit znovu jinak reklamovat? V zaruce je do prosince 2016.
 
Aces_Wild
Já u zelenýho skřeta mj. reklamoval nadvakrát X52Pro. Dvakrát zamítnuto s tím, že uvedené problémy jsou vlastností produktu. Pak už jsem napsal přímo tomu jejich ombudsmanovi, že tlačítko, které se musí mačkat pouze v horní polovině, aby fungovalo, PS/2 kabel s kterým stačí hýbnout a blikají LEDky, nefunkční nastavení odporu plynovky, k tomu vrzání odkud to jenom jde (na reklamacích poprosil technik o ticho v místnosti, párkrát obkroužil pákou a místnost vybuchla v smích, takovej kravál knipl dělal Úsměv) není vlastností produktu a důrazně ho upozornil, že jejich šance u ČOI nebudou příliš veliké. Odpověď přišla rychle. Nabídnul mi kód na nákup v hodnotě 2k korun. Saiteka jsem si dodělal a opravil a už ani nevím, co za tu dvojku koupil. A za týden přišel další email, že mi nabízí 500 slevu na nákup. To jsem jim zdvořile odepsal, že u zelenýho skřeta už nenakoupím ani šroubek.

Zkontaktuj ombudsman@alza.cz, popiš mu problém, vysvětli mu, že ČOIka pro tyhle sviňárny pochopení nemá a uvidíš, co odepíše. Jinak se obrátit přímo na ČOI. Dále, u Alzy nenakupovat, Saitek nekupovat nikde.
 
1stCL_Fucida
Já s reklamací u Alzy (ani u CZC) nikdy problém neměl, ale prodělal jsem ji jen 2x, tak jsem příliš malý vzorek Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
MajlouM
Zavolal jsem tam a bylo mi receno ze servis neshledal moji zavadu a problem se neprojevil. Na dotaz zda mi muzou rict v jakem servise to opravuji mi bylo receno ze nemuze ze to je interni informace. Tak jsem chvilku hledal a nasel firmu http://www.computron.cz/ , ktera to alze servisuje a posuzuje reklamace. Pani na lince byla velice vstricna a vysvetlila postup reklamace. Popsal jsem ji svuj problem poznamenala si to ze prijde dalsi joy z alzace a mam do protokolu detailneji popsat ktere konkretni tlacitka maji problem. Paku plynu take popsat detailneji. I kolik hodin herniho casu ma odkrouceno ze k tomu take prihlizeji. Poslat to znovu ze technik to mohl prehlednout ze tolik casu si s tim letat aby se to projevilo nemaji. Tak aspon nejaka nadeje svitla. Dam vedet jak jsem dopadl.
 
magot
Mám obavu že to spláchli na vady způsobené "běžným opotřebením". Proti tomuto se dost blbě brání i kdyby byl člověk v právu.
Pohrozit ČOIkou je sice možné ale není jisté jestli to pomůže.
Jediná cesta by byla přes soudního znalce ale posudek si člověk hradí sám (pak může být ale zpětně uhrazen) ... a to pochybuju že za to X55 stojí ..
 
Rumcajs
Jsem s Alzou neměl problém. Nakupuji tam leta, přiznám se tedy, že především kvůli vlastní lenosti shánět to samé jinde trochu levněji. Za těch x let jsem měl asi 3 reklamace, které vždy proběhly korektně a až na vyhořelou GK i rychle.

Spíš bych tedy viděl problém v tom Saiteku. Saitek rozhodně nekupovat. To platí jako axiom úplně všeobecně. No a o X55 dvojnásob i v rámci Saiteku.
Non est specifica
 
Aces_Wild
No jo Computron to byl. Se mnou na tajemnej hrad v Karpatech nehráli, mě ten přijímací technik v Alze, když jsem na něj vybalil knipl, rovnou doporučil ať si zajedu rovnou tam, že to bude lepšejší. V uvolněné atmosféře jsem se ho zeptal u koho si mám pak nechat proplatit benzín + čas, protože cesta tam ze Žižkova a zpět v Praze klidně zabere stejný čas jako cesta do Prachatic, ale tam mám důvody jezdit. Zkusil nějakou zkratku, MHD či co. Mastnou tyč ne pane, to raději pěšky. To už nám pomalu začaly mizet úsměvy ze rtů. Připomněl jsem mu, kde jsem produkt zakoupil a že mají v lejstru ode mne dostatečně srozumitelně a jasně popsáno, co kdy a jak zlobí.
Ty závady byly nepřijemný, ale doma opravitelný, takže jsem nakonec přistoupil na návrh. No nepřekvapí, že jsem si nakonec koupil nový i ten spojovací kabel, s kterým opravdu stačilo pouze hýbnout a závada se projevila. U nich ani toto ne...

U Alzy jsem nakupoval ještě když měli prodejnu přes ulici. Reklamace byly, ale vždy to nějak rozumně dopadlo. Ale pravdou je, že jsem nereklamoval zboží, které by končilo v externím servisu. Základní desky, HDD, PSU, i CPU, ale knipl ne. Tahle anabáze a hlavně přístup Alzy už ale byly přes čáru tolerance. U CZC nemůžu reklamace posoudit, za 4-5 let nebylo co reklamovat. Ale můžu si tam koupit Saitek a... Ne, to už nedám. Šklebící se

Běžný opotřebení u mě nezkoušeli, věděli kdy jsem to u nich koupil a kdy reklamoval, rozdíl necelý den. Úsměv


Hlavně se nenech ukecat. Rádi používají obrat typu "to musíte". Musí hlavně oni. Přeji úspěch.
Upravil/a Aces_Wild dne 30-08-2016 13:37
 
MajlouM
Nevim jestli se da mesic a pul herniho casu rikat opotrebeni... Smutný Cekal jsem ze to vydrzi vic... Mam to ted sepsane pekne na pulce A4 a dve stranky z pdf manualu od saiteku aby se nikdo nemohl vymlouvat na to ze nemohl najit problem. Zakreslil jsem tam presne ty problemove veci a necham se prekvapit co oni na to Úsměv

Jinak mam ale problem co jineho misto toho? Hlavni problem je ze tenhle joy je dost podporovanej a uz i prednastavenej ve hrach co litam. Pro Star citizen nebo Elite Dangerous je tohle fajn joy neb se tam da nastavit vse co k hrani potrebuji. Neletam profi takze mi nevadi ty veci zde popsane ohledne kridelek a to ze dela kruznici. Jenze mam pocit ze i kdyz bych sel koupit jeho nastupce X56 tak to bude uplne to same akorat v cerno modrem provedeni Smutný
 
magot
Nebo do to udělej jinak, vylej do toho akvárko a jdi to vrátit že se to celý podělalo a u toho si nenápadně pískej Šklebící se

A ještě rada, bohajeho saiteky si nepořizuj.
TM T16000M je zlato mezi plasťákama ...
 
MajlouM
Pekny ale TM T16000M ma malo tlacitek Smutný
K tomuhle jsou potreba pedaly? Thrustmaster HOTAS Warthog jestli jsem cetl dobre tak to nema nataceni v ose na joy?
 
Aces_Wild
MajlouM napsal:

Pekny ale TM T16000M ma malo tlacitek Smutný
K tomuhle jsou potreba pedaly? Thrustmaster HOTAS Warthog jestli jsem cetl dobre tak to nema nataceni v ose na joy?

K Warthogu jsou potřeba pedály, ale kvalita je oproti Saiteku naprosto jiná liga. To snad ani není stejná soutěž.

Pošilhávám po T.16000M FCS HOTAS. Již brzy by se měl objevit na pultech s možností pořídit obě části samostatně či jako celek. Tady náhled od High In The Sky.
 
313_Nevo
FCS HOTAS bude celkom tazko prekonatelne kombo na trhu si myslim
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
lochness
jen mozny, ze lan-shop uz ma TWCS plynovku na objednani? CZC ma ted taky slevy na starou T160000, zeby se zbavovali zasob?
kogm.bluefile.cz/banner/ban_loch.jpg
 
313_Nevo
Osobne by som este s tym TWCS cakal, asi su to nejake predobjednavky. Na amazone pisu release date 1.10.
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

34,876,576 návštěv