May 02 2024 04:44:50
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Jaký joystick si pořídit?
Paulus
[quote]BP_Rufu napsal:
To máš teda dost rychle vybráno.Když už tak aspoň tohle http://shop.tntra...81109.html (jde normalně rozpojit na plynovku a joy na tu správnou vzdálenost,dříve se jmenoval top gun afterburner ted ma přidány tlačítka na plynovce ,kolíbku má taky )

Vyděšený Tenhle bych si koupil asi taky. Až se mi rozpadne Black WindowMrknutí
 
infe
čus.Chci se zeptat,když sem úplnej začátečník.Mám koupit THRUSTMASTER T-Flight HOTAS X,nebo Evo?
Díky za rychlou odpověď Pff
 
Rufu
Každej kdo jen trochu lítá dýl dojde k tomu že je třeba samostatná plynovka takže proč ne rovnou Hotas X.
 
Jirka
BP_Rufu napsal:
Každej kdo jen trochu lítá dýl dojde k tomu že je třeba samostatná plynovka takže proč ne rovnou Hotas X.


Kravina Mrknutí
 
infe
HmÚsměv Tak se dohodněte pls.. Jo a nemam pedaly,nevim esli ten trusthmaster ma otocnou rukojeť.Ila sem driv zkousel s x45 saitekem,ale pak sem to prodal,pze sem nemel trpelivost. Ted to chi zkusit znova,ale uz nechci investovat tolik.Takze Evo,nebo Tru? dikyVyděšený
 
Hiltos
Infe,

porid si Logitech Extreme, at uz s FF nebo bez. Za rok ho rozmlatis a uz budes vedet, co si koupit, co ti vyhovuje a co ne.
 
infe
Hiltos diky,ale cetl celej vikend fora zde a vsude logitechy nedoporucuji.Myslim,ze 1000,- na joye mam,takze ja uz mam vybrano ,akorat nevim jestli saiteka Evo,nebo ten hotas x.Co je dulezitejsi? Mit joy s otocnou pakou(pedaly),nebo joy s plyn.pakou?
 
1stCL_Fucida
Já ti doporučím ten Saitek. On se Logitech dá rozmlátit bohužel i mnohem dříve, než za rok (třeba za měsíc může být v pohodě po něm..i dvakrát). Tenhle TM jsem nikdy nedržel v ruce, tak nevím. Ale Cyborg EVO je jistota, která ti poskytne všechno, co potřebuješ (dost tlačítek, plyn, směrovka, přesnost snímání pohybu).
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
infe
diky moc,du do EVAÚsměv Ja stejně budu lítat roky offline než se odvážim na online.Po tom,co sem tu všude četl,to aby měl člověk na Ila vysokouÚsměv Dík zy radu.
 
AH_Enty
Online je v pohodě, offline zbytečně ztratíš čas. Šklebící se
 
310_Runner
1stCL_Fucida napsal:
Já ti doporučím ten Saitek. On se Logitech dá rozmlátit bohužel i mnohem dříve, než za rok (třeba za měsíc může být v pohodě po něm..i dvakrát). Tenhle TM jsem nikdy nedržel v ruce, tak nevím. Ale Cyborg EVO je jistota, která ti poskytne všechno, co potřebuješ (dost tlačítek, plyn, směrovka, přesnost snímání pohybu).


A co sním děláš Zamračený
Mám logitech 3D PRO přez rok a maká jak divej a před tím jsem ho měl rok a půl a v poho. Je pohodlnej do ruky a hlavně má pořádnou základnu a nepřevrací se viz Saitek ti ruka po hodině letu upadne.
 
WT_Flan
Saitek se prevraci ? Jako ze nedrzi na stole ? Nebo jak tomu mam rozumet ?
 
MartanCJ
Díky moc všem, dorazil mi koečně Logitech Extreme 3D Pro...

Teď se naućit létat, což se mi moc nedaří :-) potřeboval bych zaučit Šklebící se
 
Rufu
Ten thrustmaster má nejen otočnou rukojeť ,ale i kolíbku na plynovce takže si můžeš vybrat co použiješ.

Problém je že je tu málo jedinců co by thrustmastera kdy měli alespoň v ruce.proto píší samý levnější verze saiteka nebo logitechy.
 
57_OTU_Twenty
Pravdu díš Rufu. Toho Thrustmastera mohu jen doporučit. Škoda, že už se nevyrábí AfterBurner II s FF. Ty jo, nekupoval jsem ho tenkrát přímo od tebe? Cool
 
www.57otu.cz
FK_Rychtyg
310_Runner napsal:
Mám logitech 3D PRO přez rok a maká jak divej a před tím jsem ho měl rok a půl a v poho. Je pohodlnej do ruky a hlavně má pořádnou základnu a nepřevrací se viz Saitek ti ruka po hodině letu upadne.

Saitek používám čtvrtým rokem a nestalo se mi, že by se převrátilMrknutí To je asi tim, že němečtí piloti ovládají své stroje citlivějiVyděšený Ostatně toto napsal jeden zkušební pilot RAF, když dostal pod ruku během druhé světové války v Británii letuschopný Fw 190. Už jen při předletové kontrole a vůbec prohlídce cockpitu tohoto stroje prohlásil něco jako: "Na první pohled byly poznat obrovské rozdíly ovládacích prvků letounu, oproti našim Spitfirům a Hurricům měl Fw 190 mnohem menší ovladače jednotlivých prvků (podvozku, startéru apod) což si vyžadovalo mnohem tenší rukavice a větší cit pilota při manipulaci s těmito věcmi..."Úsměv
Upravil/a FK_Rychtyg dne 19-01-2009 18:57
 
infe
Tak jsem nakonec evo zrušil a jdu do thrustmateraÚsměv Ted jdu instalit ila 46,tak doufam,ze na my 2 a pul roku stary sunce nebude problem.Net mam od upc 10M,ale upnp to nepodporuje,tak jsem zvedav. Diky za rady,ted se v tom budu placat sam a pak mozna nekdy na onlinu. Teď bych se tam bal vystrčit nosÚsměv
 
LesniHU
Mam Thrustmaster Afterburner II, koupeny v roce 2003, dodnes bezproblemovy.
 
BIVOY
Já jsem v Tesku koupil TRUST PREDATOR má vše co popisujete výše a stojí nyní cca 490kč .
 
MK_Paja
MartanCJ napsal:
Díky moc všem, dorazil mi koečně Logitech Extreme 3D Pro...

...

Nevyhazuj účtenku! a pro jistotu ani originální krabici Úsměv
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,799,512 návštěv