May 04 2024 23:09:03
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 1
veikso

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Panzer Elite-Ostpack
1stCL_Jamamoto
Kdysi jsem četl něco o taktice tankových bojů...na jednoho Tigera bylo potřeba prý cca 5 Shermanů...část dělala návnadu a část se mu zatím snažila dostat na záda...:jamamoto:
 
VGR_Sup
To je možné,ale ta návnada moc dlouho mezi náma (živejma)nepobyla.Shermen byl takovej krásnej benzínovej zapalovač.:sm16:
 
WT_Horrido
Na jeden zniceny Panther pripadalo 5 znicenych spojeneckych tanku. U Tigeru to bylo 7.

Meho Panthera v PE taky nakonec nejaky hnusny Sherman dostal. Pomer byl 68:1. Šklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
313_OTU_Blc
To snad ani nemělo tolik nabojů Šklebící se
Co sem se dival, tak ten Panzer Elite Action je spiše arkáda...
Jestli zahrajeme mulťas, tak potřebuji vědět, jestli musíme mít všichni nainstalované stejné mody, nebo to je jedno...
Jo a ja proti Tigrovi jedině v ňákém IS , nebo něčem podobném ... :lol:
 
WT_Horrido
To bylo v kampani, ne v jednom boji. Šklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
MK_KaiN
313_OTU_Blc napsal:
To snad ani nemělo tolik nabojů Šklebící se
Co sem se dival, tak ten Panzer Elite Action je spiše arkáda...
Jestli zahrajeme mulťas, tak potřebuji vědět, jestli musíme mít všichni nainstalované stejné mody, nebo to je jedno...
Jo a ja proti Tigrovi jedině v ňákém IS , nebo něčem podobném ... :lol:


Jo měli bysme se domluvit,tohle nevím,mulťák PE jsem ještě nehrál.
Mám verzi P E Special Edition s patchem 1,2
 
VGR_Sup
IS dobrá volba,doporučuji zvážit i plnokrevné ničitele tanků SU-152
číslo znamená ráži,a tento bohatýr prorážel pancíř 110 mm na vzdálenost 2 000 m.
A novější junák,SU-100,ten ničil Panthery a Tygery z libovolné strany
na vzdálenost 1 500m.Nevíhodou byla malá kadence.Nabíjení trvalo
10 vteřin.:sm15:
 
Mungo
Sup: Sherman bol udajne zapalovac aj kvoli pociatocnej nevycvicenosti osadok - zaolejovane handry a podobny bordel v priestore osadky je dost nezdravy. Myslim, ze po odstraneni tohoto a aj pridani "mokreho" ulozenia municie sa to hodne zlepsilo.

Co sa tyka ruskych strojov - casom sa to zlepsi, ale optiku aj tak budu mat stale mizernu. Nazvik odhadu vzdialenosti odporucam poctivo natrenovat.
 
VGR_Sup
Mungo: máš jistě pravdu,morálka amíků nebyla nejlepší,ale přesto bych se Shermenem na Tygera moc nespěchal.
 
MK_KaiN
Tak jsem si ještě stáhnul a nainstalil věci co maj odkazi kucí slovenský na foru,zatím jsem neměl s instalací jedinej problém,Zkusil jsem první misi z kampaně Das Raich,je to zimní mise,za němce a dostal jsem strašným způsobem na pr..l.:sm6:Rusové se ženou vpřed dle taktiky "tanků a lidí máme dost"Obtížnost na 100%.Efekty jsou super.Mám dojem že se změnili i zvuky:confused:k lepšímu,Jestli se teda domluvíme a dáme mulťák tak to bude super maso.Je to pomalu k neuvěření co všechno dokážou lidi udělat z hrou která za moc nestojí a jakým způsobem ji vylepšit(zřejmě zcela zadarmo)oficiální tvůrci PE by se měli stydět.

Takže jestli chcete dát mulťák pište.Klidně to hostnu,připojení mám dobrý,neměl by bejt problém:sm5:
 
Letecz
WT_Horrido napsal:
Na jeden zniceny Panther pripadalo 5 znicenych spojeneckych tanku. U Tigeru to bylo 7.


JJ. Sherman 75mm vs Tiger jsme si momentálně vyzkoušeli ve WWIIOL a bohužel tento poměr ztrát odpovídá i "herní realitě". I když se postupuje takticky a ze všech stran, pozorný Tiger dokáže odpravit vše dřív než se to dostane na účinný dostřel. 17pndr na něj! :sm45:
 
http://www.onlinesimulatory.cz
313_Gryzlov
Klokane, prubni prosím T-34/85 jestli můžeš. Zajímalo by mě,jestli ten tank má ve výbavě jen BR-365K a nebo dostal i BR-365. Pokud ano, tak na jakou vzdálenost jde tím picnoout Tiger I (100mm pancíř a 80mm pancíř)

EDIT: Sherman s 76mm kanónem si to mohl s Tigerem docela i rozdat ... pokud na něj nenajížděl z boku ...
Upravil/a 313_Gryzlov dne 29-11-2005 13:03
 
MK_KaiN
313_OTU_Gryzlov napsal:
Klokane, prubni prosím T-34/85 jestli můžeš. Zajímalo by mě,jestli ten tank má ve výbavě jen BR-365K a nebo dostal i BR-365. Pokud ano, tak na jakou vzdálenost jde tím picnoout Tiger I (100mm pancíř a 80mm pancíř)

EDIT: Sherman s 76mm kanónem si to mohl s Tigerem docela i rozdat ... pokud na něj nenajížděl z boku ...


Ehh,já to prubnu a ty mě potom budeš ničit,né?:bigeek:

No tak dobře prubnu to:sm15:
 
MK_KaiN
CZ_Klokan napsal:
313_OTU_Gryzlov napsal:
Klokane, prubni prosím T-34/85 jestli můžeš. Zajímalo by mě,jestli ten tank má ve výbavě jen BR-365K a nebo dostal i BR-365. Pokud ano, tak na jakou vzdálenost jde tím picnoout Tiger I (100mm pancíř a 80mm pancíř)

EDIT: Sherman s 76mm kanónem si to mohl s Tigerem docela i rozdat ... pokud na něj nenajížděl z boku ...


Ehh,já to prubnu a ty mě potom budeš ničit,né?:bigeek:

No tak dobře prubnu to:sm15:


Na ftp jsem hodil co píšou o T34/85 ve hře.Střílet po tigrovi jsem ještě neměl čas.
 
MK_KaiN
vwings.org/upload...

T34/85
Upravil/a MK_KaiN dne 30-11-2005 11:00
 
313_Gryzlov
Děkuji Klokane Úsměv

Je to lepší, než jsem doufal, ale v jednom bodě mě fakt tvůrci nezklamali :yes:
 
MK_KaiN
313_OTU_Gryzlov napsal:
Děkuji Klokane Úsměv

Je to lepší, než jsem doufal, ale v jednom bodě mě fakt tvůrci nezklamali :yes:


A v kterým jako?Kdyby ses mohl vyjádřit přesněji.:sm5:
 
313_Gryzlov
Dost si tam v tom popisu protiřečí:

"Z důvodu nárůstu hmotnosti poklesla maximální rychlost" a dále tam mají info, že "motor T-34/85 točil 3000 ot/min do redline ..."

Maximální otáčky motoru byly u válečných strojů někde kolem 2050 ot/min, u našich, poválečných někde 2400 - 2650 ot/min (v zatíženém stavu). Tomu odpovídají maximální rychlosti ... 58 km/h s otáčkami kolem 2040 ot/min, 70 - 75 km/h s otáčkami motoru 2400 až 2650 ot/min. Přesné hodnoty Ti neřeknu. Jednak to nemá teď význam, jednak nemám u sebe podklady, které mám doma.

Výrok, že s nárůstem hmotnosti u T-34/85 klesla rychlost, je výrok lidí, kteří to jenom opisují a nemají ani páru o tom, co vlastně píší. Toto tvrzení lze dokázat teoreticky i prakticky. A to i na válečných strojích.

Připustím-li tvrzení, že maximální rychlost T-34/85 byla 47 km/h, potom je vcelku zbytečné dávat poznámku o tom, že motor měl maximální otáčky 3000 ot/min, protože 47 km/h odpovídá otáčkám něco kolem 1650 ot/min. Navíc motory T-34 se držely často v nižších otáčkách kvůli krouťáku.
Řadit řidič často nemusel, protože motorová charakteristika byla natolik dobrá, že při vhodně zařazeném rychlostním stupni stačilo pouštět nebo přidávat plyn bez nutnosti podřazení nebo přeřazení, protože motor zabíral pořád a mašina se tedy prakticky řídila jen plynem.

Pak jsou tam maličkosti kolem pancéřování, ale to je fakt kosmetická záležitost a pak elevační úhel myslím není v pořádku. Ale tím si teď jistý nejsem.
Upravil/a 313_Gryzlov dne 30-11-2005 12:05
 
MK_KaiN
Uff:sm8:
 
313_OTU_Blc
Všechno je to hezký, ale proč je při popisu T34/85 v pozadí obrázek PzIV ??? Nebo mi zas něco uniklo ??? Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,816,467 návštěv