May 04 2024 22:35:25
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Panzer Elite-Ostpack
MK_KaiN
Hru Panzer Elite už vlastním nějakej čas a dřív jsem ji i hrál docela často.Jenže tankové boje na západní frontě mě moc nebrali,ale tenhle víkend se mě dostal do rukou fandovský datadick Ostpack,který do hry přidal východní frontu + spoustu namodelovaných nových tanku(německých a ruských).spustil jsem si hned tu nejdelší kampaň,začátek v Polsku,pak Francie a teď už blitzkrieguju rusy na východní frontě.Hra dostala novej rozměr co se týče obtížnosti,protože vydrtit v roce 41 ty strašný ruský obludy KV1 je teda dost obtížný.Konečně je taky ve hře sních a zimní mise.Zkoušel jsem taky jednu zimní za rusy v T34 a pěkně jsem se vyřádil.Ruská fronta je prostě něco úplně jinýho.Jestli někdo máte původní hru,tak tohle ji vylepší o 100%:sm5::sm15:

http://www.derkampfpanzer.de/ostfront2.htm
 
313_Gryzlov
Díky za info. Panzer Elite jsem do ruky dostal a zrovna jsem s ním moc spokojený nebyl. Bohužel vím, podle kterých pravidel byla hra dělaná. Počkej si na Panzer Commander II Úsměv

Tedy jestli se někdy dočkáš / dočkáme ... :rolleyes:
 
MK_KaiN
Mě se ta původní taky moc nezdála,ale tohle je fakt dobrý.Modely tanků jsou předělaný a vylepšený,a ačkoli teda hraju za fricky tak projet se v T34 je super,a ta zima fakt vypadá dobře.
 
313_Gryzlov
Je zdrojový kód stále ve fromě neódovaných, textových souborů? By mě zajímalo, jak to teď zase vypadá Úsměv V originále jsem se pobavil na nad jízdními vlastnostmi tanků, tak by mě zajímalo, jestli to teď opravili, případně jak moc to změnili. Marně pátrám po převodových poměrech u tanků Pz III, Pz IV, Pz VI, Pz VIb a motorových charakteristikách.

 
WT_Horrido
313_OTU_Gryzlov napsal:
V originále jsem se pobavil na nad jízdními vlastnostmi tanků, tak by mě zajímalo, jestli to teď opravili, případně jak moc to změnili. Marně pátrám po převodových poměrech u tanků Pz III, Pz IV, Pz VI, Pz VIb a motorových charakteristikách.



To musi byt nejaka choroba ze? MrknutíŠklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
313_Gryzlov
Horrido, v mém případě to choroba je Šklebící se
 
Mungo
313_OTU_Gryzlov napsal:
Díky za info. Panzer Elite jsem do ruky dostal a zrovna jsem s ním moc spokojený nebyl. Bohužel vím, podle kterých pravidel byla hra dělaná. Počkej si na Panzer Commander II Úsměv

Tedy jestli se někdy dočkáš / dočkáme ... :rolleyes:

A podla akych pravidiel bola robena? Mne osobne sa zda byt hodne dobra.
Ale u teba je to naozaj choroba. Som zvedavy, ci niekde zozenies info o motoroch, prevodovych stupnocha s pol. u strojov, ktore naozaj jazdili po fronte a nie masinkach nalestenych pre testovacie jazdy.

Klokan: Prave teraz sme tsak tyzden -dva viedli debatu o P.E. na fore Letky13 (zial momentalne docasne nedostupne), takze ked ho znovu nahodia, zajdi si tam. Je tam dost dlhy pokec o praci so zameriavacom, ale kamarat tam nahodil nejake dalsiu addony k Ostpaku - nejaky patch, pocasie (boj v noci, hmle atd.) + nejaky addon, ktory by mal zase o cosi posunut reallisticnost hry.
 
313_Gryzlov
Mungo napsal:A podla akych pravidiel bola robena? Mne osobne sa zda byt hodne dobra.


Že by podle WWII Ballistics - autoři L.Bird a R. Livingstone

Jízdní vlastnosti - nevím, ale výsledek je nic moc. ulítávají rychlosti na jednotlivých stupních - neodpovídá převodový poměr s otáčkami a výkonem. Dává to nesmysly.


Mungo napsal: Ale u teba je to naozaj choroba.


To nebylo hezké .. zní to moc ošklivě Úsměv

Mungo napsal:Som zvedavy, ci niekde zozenies info o motoroch, prevodovych stupnocha s pol. u strojov, ktore naozaj jazdili po fronte a nie masinkach nalestenych pre testovacie jazdy.


Když se to vezme kolem a kolem, tak převodové poměry se dají získat vcelku jednoduše ... přijde se k tanku, otevře se dekl od převodovky a začnou se počítat kolečka ... ono i v manuálech to bude a je Úsměv POčet koleček a zoubků se u bojových mašin, od těch nablýskaných, nijak nelišil Úsměv

S motorovými charakteristikami je to horší, ale také se dá Úsměv

Ještě nějaké otázky? Úsměv
 
1stCL_Fucida
Mrknutí
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Mungo
Hmm, ja nechavam riadit AI sofera, aj tak mam roboty viac nez dost. To uz mohli pomaly simulovat aj pracu nabijaca. :bigeek:
Prevodove stupne ma az tolko netrapia, je ti starsia hra a prave tak sa mozem rozculovat, ze rozbahneny teren nema tie spravne vlastnosti, ze je nespravny rozdiel medzi viskozitou iloviteho a hlinitopiesocneho blata. Svet sa nezruca, je to hra a nie armadny trenazer. Nakoniec, to iste plati aj o Ilovi. Cool

Btw. forum zase bezi, takze da sa trosku pocitat aj tam:
http://www.letka1...php?t=1963
 
313_Gryzlov
Mungo, tím jsem chtěl naznačit, že ty tanky se nepohybují takovými rychlostmi, které by jim odpovídaly a to i když řídíš sám nebo to řídí AI Úsměv
 
Tajpan
Gryzlove ,Gryzlove , ešte že sa nesnažíš zistiť viskozitu oleja do prevodovky, opotrebenie pásov, čo mala posádka na obed, atd.....MrknutíŠklebící se
 
AH_Ronsoc
:sm12::Jiricek:
 
313_Gryzlov
3IAP_Tajpan napsal:
Gryzlove ,Gryzlove , ešte že sa nesnažíš zistiť viskozitu oleja do prevodovky, opotrebenie pásov, čo mala posádka na obed, atd.....MrknutíŠklebící se


Tajpane, až tak mě to netrápí Úsměv Počítání koleček a zoubků je až ta poslední možnost Šklebící se
 
313_OTU_Blc
Hru sem hral a myslim , ze dosud je neprekonana v realisticnosti simulace... u tech datadisku mne jen stvalo, ze neodpovidaji vnitrky tanku/aut predloze ... tzn. napr. Cromwell mel kokpit z jineho tanku...
:sm15: PS: Co takhle dat multiplayer (Modri VS Rudi) Úsměv
 
MK_KaiN
To by sme mohli,stačí říct.Vždy připraven:sm5::sm15::sm14::sm38:
 
1stCL_Fucida
lol..nevím, co byste v rozličných verzích Shermana chtěli dělat proti vysmátému duu Tiger & Panther Mrknutí
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Jamamoto
1stCL_Fucida napsal:
lol..nevím, co byste v rozličných verzích Shermana chtěli dělat proti vysmátému duu Tiger & Panther Mrknutí



Zdrhat? :jamamoto::sm40:
 
VGR_Sup
Nepomůže ani zdrhat,ty německé obludy dokážou párat Shermeny
na vzdálenost 2 000 m.Kdysi jsem mydlil Panzer front,dalnovastočnyj front,ruská zima,to miluju.T-34 dokáže zapálit Tygra pod 500 m,ale než se tam dostane,je už K.O.Platí zde poze stíhače tanků ruská samohybná děla.Ale každá hra je jiná.Počkejte si (taky čekám) na hru
Panzer elite action.To bude nášup.:sm45:
 
1stCL_Fucida
Imho je to hlavně o taktice..stejně jako v letadlech
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,816,305 návštěv