April 26 2024 16:44:37
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 1
LesniHU

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - editace misí DISKUSE
 Vytisknout diskuzi
Nezobrazovani uzemi treti strany ve FMB
LesniHU
Kdyz udelam mapu se tremi stranami, takze barvy fronty budou modra, cervena a zelena, tak mi to po ulozeni jde normalne spustit (a ve hre jsou hranice uzemi spravne), ale po opetovnem nacteni do FMB tam zelena uplne chybi. To je znamy bug? Da se to nejak obejit?
 
Hoper
skoro bych se obával, že pokud ti to po načtení zmizí, tak s tímhle Oleg nepočítal a FMB si to automaticky po dalším načtení "opraví"
stejně tak jako sám automaticky opravuje některé "nepovolené" ruční zásahy do mis souborů...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
BP_Tyrl
Teda já si vzpomínám, že moje druhá návštěva na online byla právě na serveru,kde měli mapu s ostrovama do kolečka a na každém ostrově byla jedna barva. Celkem asi pět. Takže kdysi to šlo. Ovšem také jsem měl nedávno podobný nápad a.........nešlo to.Smutný
 
LesniHU
No ono tohle jde - ve FMB se daji nasazet ruznobarevne homebaze i praporky vytvarejici hranici a oboje bude ve hre behem letu korektne fungovat. Ale kdyz se mise znova nacte do FMB, tak tam nektere praporky jaksi nejsou.
 
BP_Tyrl
A co udělat na mapě napřej jenom praporky. Pak si misi zazálohovat. A po každém vrtání v misi následně praporky pouze vkopírovat. Něco jako mazající se vypínání AAA.
 
j4ck41
s timto problemem jsem se taky pred casem setkal, ale co si pamatuju tak mnou navrzena tribarevna hranice (majici za ukol simulovat uzemi nikoho) byla v poradku ulozena a pri spusteni Coopky naprosto ignorovana - jak to bylo po navratu do FMB si uz nepamatuju, kazdopadne po nekolika pokusech jsem to vzdal
 
Ruda
tenhle problem stale pretrvavá, ale jak vidím asi se to neda řešit jinak než vždy při načtení mise v editoru nastavit hranice třetí strany
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,765,441 návštěv