May 05 2024 01:56:14
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
ARMA: Armed Assault & ARMA II
clone9cz
LC_LEON_CZ napsal:
clone9cz napsal:
Super Special Landing (Youtube video)

Sakra, neska sem si to přines domu.Šklebící se


To je tam fyzikální engine tak dojebaný, že s těmi letadly tam jdou vyvádět takové zvrácenosti? Smutný


Normalní obustranej letovej modelŠklebící se
 
http://www.wwii-illusion.net
Safrik
On je to hlavně Kegetys v OFP a Arma komunitě velmi známé jméno, velice zručný člověk co se kouzel se SW týká. Mrknutí

PS: Jop A2 je mnohem lepší Úsměv
 
Panek
Co vám na tom letovém modelu vadí, vždyť letadla jstou tam jen pro zachování taktiky moderních armád.
 
WT_Schmouddle
Mě na tom letovém modelu vadí, že je fixován k zemi a ne k nějaké nulové hodnotě, třeba k -20m pod hladinou moře... Takže letíš v ustálenym letu přes údolí a ono to samo začne klesat..to je prasečina. S vrtulníkem se pak nedá pořádně (tedy přirozeně) lítat v nějakym členitym terénu.
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
1stCL_Pison
Myslim, že letové modely v Armě jsou pro potřeby Army víc než dostačující, jde jen o zvyk...Mrknutí
 
LEON_CZ
Panek napsal:
Co vám na tom letovém modelu vadí, vždyť letadla jstou tam jen pro zachování taktiky moderních armád.


To jo, ale když už vývojáři strávili tolik hodin nad tvorbou tak pěkné grafiky a efektů, tak nějaká hodina navíc nad nějakým aspoň průměrným fyzikálním enginem letadel by je snad nezabila Zamračený
 
http://www.virtualnipilot.cz/
MK_KaiN
Ježíš, vy máte zase starosti. Cool
 
1stCL_Novotny
No jóó máte naprostou pravdu! Stojí to za hovnajsky. Víte co zahrajte si třeba Battlefield a hned se vám vše bude jevit jak super simulátor.

Jantaři pro vás trocha práce navíc a pro ně kus života, nechte blbostí a radši si to užíte.Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
3BAP_Rohlos
LC_LEON_CZ napsal:
Panek napsal:
Co vám na tom letovém modelu vadí, vždyť letadla jstou tam jen pro zachování taktiky moderních armád.


To jo, ale když už vývojáři strávili tolik hodin nad tvorbou tak pěkné grafiky a efektů, tak nějaká hodina navíc nad nějakým aspoň průměrným fyzikálním enginem letadel by je snad nezabila Zamračený


Příjde servis pek, nebojte se...
 
FK_Rychtyg
Dobré ráno lidi (respektive dopoledne),
včera jsem si na svůj PC nahodil ARMU II, jelikož právě Flashopint byla hra u které jsem proseděle celou základní a část střední školy. Střední už je nějaký rok za mnou, času také ubývá (obzvlášť potom při zkouškovémŠklebící se ), nainstalil jsem si to spíš jen tak pro blbnutí v editoru, když mám volnou chvilku. Musím říci, že jde opravdu o úžasnou věcičku, kterou mít v ruce cca před těmi 5ti - 6ti lety, nevycházel bych snad ani z barákuCool. Bohužel našel se i problém (který nejspíš trápí i většinu z vás) - obrovská náročnost hry... Chci se tedy zeptat, jestli nemáte nějaký typ, jak hru rozběhat pokud možno na slušném FPS, bez toho, aby bylo vše rozmazané atp.Smutný Hraji to na High (v tom advance option jsem se nijak moc nehrabal), když jsem mimo města nebo větší vesnice, hra běží pěkně, ale jakmile se dostanu mezi kupu baráků a různých jiných objektů, hra se sem tam začne kousat a je to dosti nepříjemnéSmutný Nemá někdo z vás "pařanů" nějakou radu, čím toto eliminovat aniž bych přišel o ten skvělý zážitek z grafického provedení ARMY?


Sestava: Intel(R) core2 Duo, E7400@ 2.80GHz
2048MB RAM
nVidia 9800GTX+ 256
OS Wista home edition
 
Panek
Existuje patch. Jmenuje se tuším 12.000,- CZK a aplikuje se v obchodě s PC komponenty.
Šklebící se
 
CSL1_Wingman
Panek napsal:
Existuje patch. Jmenuje se tuším 12.000,- CZK a aplikuje se v obchodě s PC komponenty.
Šklebící se


To by mě zajímalo co to je za patch, když moje GTX 295 na full setup nestačí Vyděšený
 
Apo
Za tak strašné pc nemáš, ovšem ARMA II je totálně a megastrózně neoptimalizována. Pokud chceš plynulost, vypni si vyhlazování, stíny a postproces a nenastavuj si 3D rozlišení více jak 100% normálního rozlišení..... Rozhodně si s advance pohraj Úsměv Souhrné nastavení je na houno Úsměv
 
Rufu
Rychtygu odpověď zní v položce fillrate optimizer Posuň doleva a poběží ti to ,akorát se na to nebudeš moct koukat.
Jinak jak psal Pánek
A tohle http://pctuning.t...mni-naroky si taky přečti.
Upravil/a Rufu dne 21-10-2009 11:38
 
FK_Rychtyg
Děkuji všem!Mrknutí
 
clone9cz
TGV Apo napsal:
Za tak strašné pc nemáš, ovšem ARMA II je totálně a megastrózně neoptimalizována. Pokud chceš plynulost, vypni si vyhlazování, stíny a postproces a nenastavuj si 3D rozlišení více jak 100% normálního rozlišení..... Rozhodně si s advance pohraj Úsměv Souhrné nastavení je na houno Úsměv


Dnešní trend je mít co nejlepší grafické zpracování, aby si hra dělala reklamu sama. Takže proč si z těch pár procent zákazníků chladících dusíkem neudělat reklamní agenturu, že?

Já bych to viděl tak, že když máš normální počítač, tak si nastavíš Normal a nebudeš tu vypouštět takový nesmysly.
 
http://www.wwii-illusion.net
Apo
Jaké nesmysly? Ať to čtu zleva doprava a zprava doleva, tak tě nejak nechápu a nechytám se.... "globální nastavení" grafiky je pro imbecily a ještě jsem neviděl "štítek" na pc, na kterém by bylo: Normální pc, Nízké pc, Velmi vysoké atd..... V globálu máš 4-5 souhrných nastavení..... Ale pc sestav je více druhů, ne? Od toho tu je advance....
 
clone9cz
ARMA II definuje minimální konfiguraci Pentium4 3,0GHz nebo Dual Core 2.0GHz a GF7800. Doporučenou kofigurací je Quad nebo rychlé Dual Core 2.8GHz s GF8800.

Takže máš jasně definované co je normální (doporučené) a co nízké.

S ohledem na to, že minimální konfigurace znamená už několik let technologický základ, na kterém lze hru spustit, ale už bez toho, aniž by někdo ověřoval za jakých podmínek.

Jenomže to má jedno ALE, oba tyhle údaje se obvykle vztahují k rozlišení 1280x1024, tak nevídím, co by bylo na ARMA II "totálně a megastrózně neoptimalizována". Proste si to spusť na doporučené konfiguraci, nastav rozlišení na 1280x1024 a Normal, uvidíš, že nebudu kecat.Mrknutí
 
http://www.wwii-illusion.net
MK_KaiN
Zásadní vliv na fps ve městě na dohlednost. Ve velkých městech stačí dohlednost srazit dolů. Víc jak 1 kilometr stejně nepotřebuješ. A když vylezeš z města tak ji zas posuň nahoru. Na offline to stačí. Jinak tvůj počítač je na armu2 slabý.
 
Kocy24
No až vyjde ArmA II Operation Arrowhead tak si myslím že budou o něco mále vyšší HW nároky ,podle všeho přidají nové efekty a hlavní město je opravdu obrovské
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,817,211 návštěv