May 18 2024 13:16:16
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 2
AB1Richard, Hot_Dog

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
ARMA: Armed Assault & ARMA II
-MOR-Neo
Vity napsal:
Dotaz,jak v Armě přidám Joystick a Volant ? Bere mi to jen volant a joystick ee,když vypojím volant tak mi to bere joy a naopak : / co s tim?Zamračený


Nic, smířit se s tím
 
www.btkclan.cz
311_Tank
1stCL_BlueL napsal:
a jeste lepsi nez airsoft nebo paintball jsou poradny akce poradane nejakym klubem voj. historie, hradec 1866, nebo slavkov Šklebící se

sory za offtopicÚsměv


Jednodeni kropicky kde je to samej nepriznavac Šklebící se

BTW ta akce v arme podle ci doktryny se pojede ?
 
-MOR-Neo
311_Tank napsal:
1stCL_BlueL napsal:
a jeste lepsi nez airsoft nebo paintball jsou poradny akce poradane nejakym klubem voj. historie, hradec 1866, nebo slavkov Šklebící se

sory za offtopicÚsměv


Jednodeni kropicky kde je to samej nepriznavac Šklebící se

BTW ta akce v arme podle ci doktryny se pojede ?


Pojede se podle našich zkušeností, které jsme v ofp a armě za ta léta nasbírali. zasvětíme i pár zkušeností z ačr, ale nelze vše použít a už vůbec ne naučit všechny všechno za jednu akci...... Řekněme, že speciálek bude víc, tato je první (víceméně mi vnukla nápad virtuální škola pilotů), další budou následovat...... Kdo se bude účastnit pravidelně, získá mnoho zkušeností. Víc ale neprozradím........ jen - čím větší amatér, tím je u nás vítanější.....Vyděšený
 
www.btkclan.cz
AH_Kraken
Chtěl jsem zkusit ten váš server (jak jsi psal že je stále zapnutý, IP 212.80.95.36:2302), ale když dám připojit tak mě to napíše "Čekej na server" a dál nic. Máte server vypnutý nebo dělám něco blbě?
 
311_Tank
Myslim ze to neni dobrej napad Úsměv ACR jede defakto podle Britske taktiky ktera je mi dobre znama az do velikosti cety a asi bych jen prudil kdyby to nebylo "by the book".

Nicmene sem v pokuseni se podivat jak to delaj virtualni profici Šklebící se
 
-MOR-Neo
AH_Kraken napsal:
Chtěl jsem zkusit ten váš server (jak jsi psal že je stále zapnutý, IP 212.80.95.36:2302), ale když dám připojit tak mě to napíše "Čekej na server" a dál nic. Máte server vypnutý nebo dělám něco blbě?


Server je spadený, s největší pravděpodobností bude jiný, tento je velice nestabilní...... Zkuste EPJ, pokud se tam přhlásíte a vše bude ok, tak vám na specce nic nehrozí Úsměv

311_Tank napsal:
Myslim ze to neni dobrej napad Úsměv ACR jede defakto podle Britske taktiky ktera je mi dobre znama az do velikosti cety a asi bych jen prudil kdyby to nebylo "by the book".

Nicmene sem v pokuseni se podivat jak to delaj virtualni profici Šklebící se


Nečekej zázraky..... nejsme nějaká elita. Jen si chceme zahrát koordinovaně a ne jak to bývá (například ve šturmáku), že každý jde na vlastní pěst... pokud někdo čeká dril a výcvik jako v armádě, tak ať radši nechodí, páč potom bude mít kecy a já zase na něj kecy a on na mě a pak bude flame jako prase Úsměv
 
www.btkclan.cz
AH_Kraken
Zkoušel jsem se připojit na "armaserver.epj.cz" (doufám je to to co jsi myslel), ale napsalo to "špatná verze" a nepřipojilo se to. Mám nainstalovanou ArmA +QG+ 1.14 a ten ČSLA Phase 1 jak si psal nic víc. Potřebuju ještě něco?
 
-MOR-Neo
AH_Kraken napsal:
Zkoušel jsem se připojit na "armaserver.epj.cz" (doufám je to to co jsi myslel), ale napsalo to "špatná verze" a nepřipojilo se to. Mám nainstalovanou ArmA +QG+ 1.14 a ten ČSLA Phase 1 jak si psal nic víc. Potřebuju ještě něco?


Na tom serveru není povolený datadisk....... pouštej pouze armu a csla
 
www.btkclan.cz
AH_Kraken
Funguje to. Díky.
 
313_Vity
-MOR-Neo napsal:
Vity napsal:
Dotaz,jak v Armě přidám Joystick a Volant ? Bere mi to jen volant a joystick ee,když vypojím volant tak mi to bere joy a naopak : / co s tim?Zamračený


Nic, smířit se s tím


No to je pěkně na p**u! Naštvaný
 
-MOR-Neo
AH_Kraken napsal:
Funguje to. Díky.


Krakene - bacha, nejede se na csla....
 
www.btkclan.cz
-MOR-Neo
Krakene a ostatní co uvažují o specce - jede se na betě 1.15 + ACE modifikaci....
 
www.btkclan.cz
AH_Kraken
Šmarjá josef já zrovna nainstaloval ten MOR pack. "Vy nás teda zásobujete pane Karfík"Úsměv

Chtěl jsem se zeptat "střelec BH" je co?
 
-MOR-Neo
AH_Kraken napsal:
Šmarjá josef já zrovna nainstaloval ten MOR pack. "Vy nás teda zásobujete pane Karfík"Úsměv

Chtěl jsem se zeptat "střelec BH" je co?


Střelec v Blackhawku..... pokud nechceš, tak nemusíš...... Úsměv
 
www.btkclan.cz
AH_Kraken
Letectvo! paráda, z granátometu nic netrefím..........no vlastně ani z vrtulníkuÚsměv
Kdyby někdy byla specialka na téma pozemní výcvik v přežití pro letcké posády to by bylo uplně super.Cool
 
-MOR-Neo
AH_Kraken napsal:
Letectvo! paráda, z granátometu nic netrefím..........no vlastně ani z vrtulníkuÚsměv
Kdyby někdy byla specialka na téma pozemní výcvik v přežití pro letcké posády to by bylo uplně super.Cool


Neboj, bude výcvik, včetně střelby z helikoptéry atp Úsměv
 
www.btkclan.cz
Safrik
Měl bych dotaz, je to trošku Obrněný Transportér v této diskusi, ale třeba mi poradíte. Takže, rád bych se zeptal jestli jdou někde nastavit vlastnosti síťové hry hostované na mém domácím PC? A konkrétně příkaz na povolení duplicitních ID (u dedikovaného serveru to je "kickduplicate=1" ) což je defaultně nastaveno i u vlastního "domácího" hostingu, proto se tam nemůže připojit nikdo s neoriginální hrou (popravdě, originálku mám, ale mám ji "NOCDečkovanou", protože mě se*e kontrola DVD, při každém spuštění NaštvanýNaštvanýNaštvaný. A druhá vlastnost nastavení viditelnosti/dohlednosti (vzdálenosti) v takové hře. Díky
Upravil/a Safrik dne 26-12-2008 12:35
 
AH_Kraken
Original patch 1.14 odstraňuke nutnost mít DVD v mechanice. Když máš nainstalováno 1.14 tak tam to DVD nemusíš mí mám to vyzkoušené.

Ale jinak jestli by někdo našel způsob jak hrát online bez originálky tak bych to taky rád věděl. Potřebuju to pro kámoše.
 
Safrik
Dík za tip, vyzkouším. Právěže je jednoduché nastavit to na dedikovaným serveru, ale jak to udělat u sebe? A ta vzdálenost by mě taky zajímala, 1000m je naprd. Smutný
 
AH_Kraken
S tou vzdáleností nevím, ale taky mě to štve.
Jak uděláš ten dedikovaným server aby se tam dalo hrát i s neoriginálkou?
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,902,796 návštěv