May 04 2024 22:40:32
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
ARMA: Armed Assault & ARMA II
Apo
To sice pravdu díš, ale je tu také jedno ALE. Ono to pojede, ale jak? Neoptimalizovaná jsem nemyslel ani tak vysoké požadavky všeobecně, ale extrémní rozdíly například město x vesnice x pole. Zatímco v přírodě mám 100 fps, ve městě fps poletuje mezi 15-25 na stejné nastavení. Když do vesnice dáš 2 jednotky bojujících vojáků, nepoznáš pokles fps.... když to uděláš v hlavním městě, tak máš galerii obrázků..... Proto se musí hledat v advance "ten zabiják fps" který působí na tvé pc a nastavit si ho manuálně a tím zajistit TO, aby ti fps nelítalo od 15 do 100 - tedy eliminovat tu věc, která snižuje fps na těch 15.... Jinak máš pravdu. V prvním příspěvku jsem tě nepochopil.
 
Jimik
Hele, dneska jsem náhodou narazil na tohle: http://pctuning.t...ymi-naroky
Mě se to líbí - ať žije starej dobrej FLASHPOINT Úsměv
 
310_Pip
To PC neni tak spatny pro Armu2, ale chtelo by to urcite vic pameti nebo XPcka. Jinak souhlas se snizenim dohlednosti ve mestech urcite pod 1500m! A filtrate doleva taky urcite...jinak na normal to stale ma prekvapive hezkou grafiku, tak se toho nebojMrknutí S tim nastavenim si skutecne musis pohrat zadnej unverzalni recept neexistuje, urcite nahrat taky posledni drivery od nVidie a patch 1.04 pro A2...
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
Merten
Jimik napsal:
Hele, dneska jsem náhodou narazil na tohle: http://pctuning.t...ymi-naroky
Mě se to líbí - ať žije starej dobrej FLASHPOINT Úsměv
Až na to že podle všech recenzí to se starým Flashpointem moc společnýho nemá a vesměs to všude sepsuli jak ...
 
clone9cz
Já to vidím spíš na problém v myšlení, človek nemá jen 3 nastavení jako před 10 lety jen proto, aby se nemohl rozhodnout, co si vylepší víc než je obvyklé. Zatímco někdo bude mít na stejném stroji lepší stíny pojede v melém rozlišení, jiný bude mít větší textury a třetí lepší oblaka a hmyz poletující kolem. Nikde ale není psáno, že to pojede všechno najednou s maximální dohledností, na což je většina zvyklá ... a tak se u takové hry řekne, že není optimalizovaná, místo aby se vyzdvihla škálovatelnost grafického nastavení, i když vlastně není moc potřeba, se zapnutym frame optimizérem.

Přístup k nastavení lesy, louky, strom je pak do nebe volající, je ovšem na tobě, když si zvolíš obrácenou cestu, místo abys FPS optimalizoval pro města a na poli ti bylo jedno jestli ti to ukazuje 200.

Zabiják FPS je počet objektů, to ale vysvetli výrobcům grafickejch karet, proč nespočítaj stejně rychle vesnici jako pole, ne programátorům (uživatelům nikdo jistě nedoporučil monitor s rozlišením 1920x1200 a AA16x).

Dalším faktorem je absolutní svoboda v editovaní uživatelskejch misí, přidávání objektů a skriptů bez jakékoliv optimalizace na normovaný výkon. Zatímco se vývojář snaží a nastavaní funguje, tak s první editovanou misí tvoje nastavení zboří ňákej dusíkovej borec, kterýho nenapadne uvažovat hlavou a vypustí svojí věc mezi obyčejný lidi s doporučenou sestavou.

Pokud jde o ladění na výkon a kvalitu, kašlete na to, nastavte ARMA II tak, aby jela v obstojně dobré kvalitě a zapnete frame optimisation - nebo jak se to jmenuje.
 
http://www.wwii-illusion.net
Kocy24
Jimik napsal:
Hele, dneska jsem náhodou narazil na tohle: http://pctuning.t...ymi-naroky
Mě se to líbí - ať žije starej dobrej FLASHPOINT Úsměv

Nový Flashpoint nemá skoro nic společného sám můžu potvrdit navíc na tom pracovalo jenom codemasters a ne bohemia studio opravdové pokračování flashpointu je ArmA a ArmA II
 
1stCL_Pison
No za sebe můžu říct, že mě Arma 2 hodně překvapila. Je to jedna z mnoha her o kterých se psalo jako o totální grafickej bombě a musím říct, že jako jedna z mála to potvrdila. Je to po všech stránkách super sim, ale po grafickej stránce naprostá bomba. Poslední patche hodně pomohly. Pařim to 1280x1024, vše nastaveno na "vysoký", rozlišení 3D oběktů na 150% a dohlednost 7000m. Jede to naprosto v poho, off i on, jen občas při nízkém přeletu nad městem mi to malinko cukne. Při pohybu po zemi naprostá pohoda....Mrknutí

Ps: procák intel 8400 2x3giga, 4giga ramek a grafka NV 9800GTX+
 
clone9cz
Pisone, to cuknutí je způsobeny načítánim dat z disku, dej si ARMA II na separatní partition, která je hned na začátku disku a zlepší se to nejmně dvojnásob.

Při průměrné přístupové době 9ms (na celé plotně) můžeš pak dosahovat minimálních zpoždění pří seekování, protože budeš mít data po hromadě a to ještě v té nejrychlejší oblasti disku.
 
http://www.wwii-illusion.net
Kocy24
Já se teda nejvíc těším až Petr Tlach dodělá na ArmA I mód ačsr 1938-1945 sice tam nedá B-35 a B-135 ,ale rozhodně si i na ten mód těším a říkal ,že až to dodělá pro ArmA I tak bude pokračovat na ArmA II už udělal jen tak pro zajímavost pár překonvertoval
 
CSL1_Vonty
http://www.youtube.com/watch?v=OXnSruzCJDQ

taky vydite ten potencial ? Joo joo nekdy bych si chtel zalitat nad takovym lokalnim konfliktem kde i ten posledni panacek bude hraac a kazda puska se na vas otoci - takova hra by mohla zdruzit strasny spousta hracu..........(samozrejme by to chtelo doladit)
Upravil/a CSL1_Vonty dne 27-10-2009 09:37
 
http://www.czletka.zde.cz/
Kocy24
Mód Invasion 1944 je pěkná břečka spousta objektů jsou z ofp mám pocit ,že kampaň jenom tři mise nevím sám jsem měl mód v compu 36 minut spousta spousta a spousta chyb je to opravdu hnusný mód i čsla3 je lepší
 
MK_KaiN
Kocy24 napsal:
Mód Invasion 1944 je pěkná břečka spousta objektů jsou z ofp mám pocit ,že kampaň jenom tři mise nevím sám jsem měl mód v compu 36 minut spousta spousta a spousta chyb je to opravdu hnusný mód i čsla3 je lepší


Šklebící se bude lepe kdyz nam predvedes nejaky svuj vlastni mod. Co?

Jinak, tady jsem si chvilku hral s editorem a modem invasion 44

http://www.youtub...01di7wgbII
 
Kocy24
Tvořit módy neumím ,ale 1944 je opravdu hnusný mód ,když už někdo tvoří mód tak ať za něco stojí Invasion 1944 byl celkem dobrý na ofp ,ale na armu to už byl hnus stejně dopadl i mód čsla
 
MK_KaiN
To jako že je hnusný graficky? Nic jinyho mě nenapadá, pac tam krom modelů tanků, vojáků a jiných hejbadel nic jinýho není. A že je blbá kampaň? Sami autoři říkají že to nebyl jejich cíl dělat kampaň. Ta je tam jaxi navíc. Mód, co jsem četl, měl být pro lidi co se rádi hrajou v editoru. Ostatni bylo přidáno navíc na přání lidí. S upozorněním že to je funkční jen částečně.
 
Kocy24
No nevím ,ale když jsem já měl mód pořád se tam objevovali chyby pokud říkáš ,že invasion 1944 je dobrý mód ,tak jsi asi moc módu do ArmA neměl
 
Apo
Nejlepší modifikace od ARMA 1 je ACE mod Úsměv A basta Úsměv

Jinak když už sem píšu, nemáte někdo zájem o následující "edici petici"?

ARMA 2 - (originál) steam verze (1x aktivovaná)
ARMA 1 - (originál) dvd verze
ARMA: QG (datadisk, neoriginál, ale vzhledem k tomu, že to je spíš modifikace, tak netřeba) dvd

Takže 2x DVD (arma1+datadisk), 1x steam verze ARMA 2

Ani jedna není nikde (pokud mi paměť sahá) zabanovaná, či serial číslo prozrazeno Úsměv

Vše za cenu 500,-


Nabídky případně do pm nebo mail prostepaja@email.cz , díky
Upravil/a Apo dne 27-10-2009 15:09
 
Panek
Já jsem si upravil Evolution do podoby 1944. Problém byl s přesunama - ty helikoptéry tam fakt chybí. Šklebící se
 
MK_KaiN
Kocy24 napsal:
..........tak jsi asi moc módu do ArmA neměl


No když to říkáš, tak to bude asi pravda.
 
1stCL_Pison
TGV Apo napsal:
Nejlepší modifikace od ARMA 1 je ACE mod


Jop, ACE mod je bomba Mrknutí
 
Panek
MK_KaiN napsal:
Kocy24 napsal:
..........tak jsi asi moc módu do ArmA neměl


No když to říkáš, tak to bude asi pravda.

Šklebící se
Jako promiň Kocy24, ale to je, jako ... raději nic.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,816,316 návštěv