May 05 2024 00:25:58
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
ARMA: Armed Assault & ARMA II
-MOR-Neo
Koukám, že původní téma na armu je mrtvo a přejmenováno na jinou hru, tak snad nebude vadit, když tu založím new thema, včetně tématu na Armu II, která by měla vyjít přibližně v únoru.

Zde dávám odkaz na oficiální web: http://www.arma2.com/

Jsou tam screeny a 1. oficiální prezentační video, které stojí za to stáhnout a podívat se v HD kvalitě.


Ještě bych dal odkaz na náš klan: http://www.morcla...

Pokud někdo z vás hraje armu na řekněme větší úrovni než coridory atp. a chce doopravdy spolupracovat a takticovat na ctičkách, nechť dojde na tsko 88.212.6.131:8767 nebo v případě zaheslované místnosti nám někomu písne na icq. Hráváme většinou na "našem" serveru, kde je to největší možné hardcore nastavení co v armě vůbec jde.

Jinak ještě odkaz na naše prezentační videjko (když reklama, tak pořádná :-D )
Stáhnout: http://www.morcla...railer.wmv
Shlédnout (ihned doporučuji ve větší kvalitě): http://www.morcla...ntace.html

To je asi vše Úsměv .............. zatím teda :-P
Upravil/a -MOR-Neo dne 01-12-2008 20:44
 
www.btkclan.cz
Panek
Oprav si odkazy, tak ať je nemusí nikdo kopírovat, aby prostě fungovaly na kliknutí.
To víš pilot je živočich líný, zvláště ten virtuální. Mrknutí
 
-MOR-Neo
Kompetní info viz níže (trošku jsem se bugnul a místo sem jsem dal nový, tak prominte Úsměv
Upravil/a -MOR-Neo dne 18-12-2008 21:50
 
www.btkclan.cz
clone9cz
a co je to zac, ten AI klan ?
 
http://www.wwii-illusion.net
-MOR-Neo
clone9cz napsal:
a co je to zac, ten AI klan ?


AI - umělá inteligence Úsměv
 
www.btkclan.cz
MK_KaiN
To zajímání nepřátel musim někdy vyzkoušet. Úplně jasně vidím jak zajmu Panka. Nejdřív ho střelim do levé nohy, pak do pravé. Pak mezi nohy. Strčím mu do helmy granát. Zavřu ho do boudy a budu přes ní jezdit tankem. Úžasná představa Šklebící se
 
Panek
Zamračený
 
-MOR-Neo
-MOR-Neo napsal:
Ačkoliv je to forum čistě letecko virtuální, je mezi vámi i dost armistů (teda doufám Šklebící se )


EDITOVÁNO!!!!

Chtěl bych Vás pozvat na speciálku, kterou bude pořádat náš klan MOR. Bude se konat 28.12. v 19:00.

Více infa na našem foru, celé jsem to překopal, přidal nové cvičení a přepisovat to 2x vážbě nechci, tak mne snad pochopíte, díky Úsměv


http://www.morcla...p=249#p249
Upravil/a -MOR-Neo dne 20-12-2008 02:34
 
www.btkclan.cz
1stCL_PETRAS
No to mě pěkně sere...jsem ARMU kvůli místu na hadru před týdnem odinstaloval .. SHT Naštvaný
 
AH_Kraken
Chtěl jsem se zeptat, když píšeš že se může zúčasnit kdokoli, jak velký nováčet je pro vás ještě přijatelný?
 
-MOR-Neo
AH_Kraken napsal:
Chtěl jsem se zeptat, když píšeš že se může zúčasnit kdokoli, jak velký nováčet je pro vás ještě přijatelný?


Úplně. Jde nám o to, aby i naprostý nováček uměl po výcviku spolupracovat, ovládat armu atp..... Výcvik může trvat 30 minut ale i klidně hodinu. Jde nám přinést reálný zážitek z boje všem...... Chceme ukázat hraní této hry i z jiné stránky než z kropení kulometem. Pokud jsi ještě nikdy armu nehrál, tak si ale alespoň projid výcvik v SP co je v armě.....
 
www.btkclan.cz
311_Tank
-MOR-Neo napsal:
AH_Kraken napsal:
Chtěl jsem se zeptat, když píšeš že se může zúčasnit kdokoli, jak velký nováčet je pro vás ještě přijatelný?


Úplně. Jde nám o to, aby i naprostý nováček uměl po výcviku spolupracovat, ovládat armu atp..... Výcvik může trvat 30 minut ale i klidně hodinu. Jde nám přinést reálný zážitek z boje všem...... Chceme ukázat hraní této hry i z jiné stránky než z kropení kulometem. Pokud jsi ještě nikdy armu nehrál, tak si ale alespoň projid výcvik v SP co je v armě.....


Nechcete si radsi 'zahrat' Airsoft ?
 
AH_Kraken
-MOR-Neo napsal:

Úplně. Jde nám o to, aby i naprostý nováček uměl po výcviku spolupracovat, ovládat armu atp..... Výcvik může trvat 30 minut ale i klidně hodinu. Jde nám přinést reálný zážitek z boje všem...... Chceme ukázat hraní této hry i z jiné stránky než z kropení kulometem. Pokud jsi ještě nikdy armu nehrál, tak si ale alespoň projid výcvik v SP co je v armě.....


Já jsem prošel ten základní výcvik co v ArmA je a bavím se tím že létám s vrtulníkama po mapě Sahrani (mě především v Arma zajímají ty vrtulníky), ale oniline jsem to nikdy nehrál.

Měl bych ještě dotaz:
-Ten trening je součástí specialky 28.12. nebo je to někdy dříve?
-na tu IP adresu se můžu připojit už teď nebo platí pro toho 28.12.?


311_Tank napsal:
Nechcete si radsi 'zahrat' Airsoft ?


Paintball je lepšíŠklebící se
 
-MOR-Neo
AH_Kraken napsal:
-MOR-Neo napsal:

Úplně. Jde nám o to, aby i naprostý nováček uměl po výcviku spolupracovat, ovládat armu atp..... Výcvik může trvat 30 minut ale i klidně hodinu. Jde nám přinést reálný zážitek z boje všem...... Chceme ukázat hraní této hry i z jiné stránky než z kropení kulometem. Pokud jsi ještě nikdy armu nehrál, tak si ale alespoň projid výcvik v SP co je v armě.....


Já jsem prošel ten základní výcvik co v ArmA je a bavím se tím že létám s vrtulníkama po mapě Sahrani (mě především v Arma zajímají ty vrtulníky), ale oniline jsem to nikdy nehrál.

Měl bych ještě dotaz:
-Ten trening je součástí specialky 28.12. nebo je to někdy dříve?
-na tu IP adresu se můžu připojit už teď nebo platí pro toho 28.12.?


311_Tank napsal:
Nechcete si radsi 'zahrat' Airsoft ?


Paintball je lepšíŠklebící se


Hrál jsem jak airsoft tak paintball (dlouho, nebojte se Úsměv ) a obě jsou to hry, kde si dnes (pro cenovou dostupnost) děti poměřují péra (airsoft) v tom, kdo má lepší kvér, kdo má lepší výstroj, pomlouvají se navzájem, a military akce pojímají jako to, že někam naběhnou a vykropí miliardu kuliček.... samozřejmě že jsou týmy co to hrají jinak, ale je jich SOTVA setina.............

Jinak - ta IP je stálý dedikáč, takže se můžete připojit kdykoliv (pokud to zrovna nebude spadený), v 90% tam potkáte nějaké ty moráky Úsměv
 
www.btkclan.cz
311_Tank
Myslim ze nemas pravdu v nekolika bodech alre vic radsi do PM jinak me clone zmaze Úsměv
 
-MOR-Neo
311_Tank napsal:
Myslim ze nemas pravdu v nekolika bodech alre vic radsi do PM jinak me clone zmaze Úsměv


Takhle - já pouze říkám svoji zkušenost po pěti letech hraní...... na začátku byl soft kvalitní, ale čína to rozjebala........ někde může být situace jiná, ale tady u nás je taková...... bohužel.... já nad ničím neuvažuji, já to zažil Úsměv
 
www.btkclan.cz
311_Tank
Dej se do najeky slusny jednotky (ne teamu) co dostava pozvanky na neverejne akce (nehraje kropicky na ohrade) a bude to mnohem lepsi.
Uz jen slovo "Hra" smrdi nakou popickou poradanou anacem nebo jeste horsi nakym bigcombatem.Šklebící se
 
1stCL_BlueL
a jeste lepsi nez airsoft nebo paintball jsou poradny akce poradane nejakym klubem voj. historie, hradec 1866, nebo slavkov Šklebící se

sory za offtopicÚsměv
 
-MOR-Neo
Na našem fóru jsou k dispozici fotografie výcvikového prostoru. Tak mrkejte Úsměv

EDIT: Změnil jsem toho zase tolik, že to sem nebudu psát, páč to je předělávat 2 najednou a mě stačí to 1....
Upravil/a -MOR-Neo dne 20-12-2008 02:35
 
www.btkclan.cz
313_Vity
Dotaz,jak v Armě přidám Joystick a Volant ? Bere mi to jen volant a joystick ee,když vypojím volant tak mi to bere joy a naopak : / co s tim?Zamračený
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,816,906 návštěv