April 16 2024 16:03:28
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
OPERACE WHITE HORSE
1stCL_Fucida
Schmouddle - Tank se (dle popisu, který jsme dostali po misi) stal terčem mým a Jimíkovým. Z našeho pohledu bombardér druhý zleva, z pohledu bombardérů druhé letadlo zprava. Mám za to, že tvým cílem se stala druhá polovina formace. Nicméně můj track je poškozený po pádu ILa, tak by to musel vyhodnotit někdo další.
Také Tankův vypadlý motor odpovídá tomu, ze kterého se táhl olej po našem útoku, když jsem ve spěchu opouštěl formaci. Pak už následovalo zklesání pod mraky, zachycení Jimíka a Hopera, můj pozdní návrat k nim, pozdní odpoutání z boje s Lajťasama, můj pozdní návrat k Jimíkovi a nekonečné prohánění a ostřelování Američanů spolu s Pospovým Ki-46 a závěrečné disco Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_cibule
Jo jo, a to jste se ještě pořádně nesetkali s námi, korzáry.

To by teprve byl mazec Cool
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_PETRAS
Cibule,to si koleduje o repete Šklebící se

Teď už bych použil i "vodu" o které jsem vůbec nevěděl.A taky bych se koukal na palivoměr a ne na tlak paliva...nebo co to bylo k čertu za budík Smutný
 
310_Runner
1stCL_PETRAS napsal:
Cibule,to si koleduje o repete Šklebící se

Teď už bych použil i "vodu" o které jsem vůbec nevěděl.A taky bych se koukal na palivoměr a ne na tlak paliva...nebo co to bylo k čertu za budík Smutný


No nevím jestli by ti to pomohlo to první zaklepání od P38 byla moje práce a řek bych že tě zachránila jenom moje slepota a nepřesná střelba (ale už z tebe něco teklo) bo jsi letě jak prkno, když jsi zakvedlal pákou tak si tě přebral Podrs a pak tě prověřil ještě Gringo s Cibulí tak docela párkrát štěstí a po setkání s Permonem i to štěstí zkončilo.
Upravil/a 310_Runner dne 27-01-2009 14:39
 
WT_Schmouddle
@ Fuci, nějak si nepamatuji na koho jsem útočil nicméně to vypadalo na vedoucí bmbardér ve formaci...je to jedno, mise to byla skvělá. Kdyby měl někdo celý track, postněte ho sem.
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
310_cibule
1stCL_PETRAS napsal:
Cibule,to si koleduje o repete Šklebící se

Teď už bych použil i "vodu" o které jsem vůbec nevěděl.A taky bych se koukal na palivoměr a ne na tlak paliva...nebo co to bylo k čertu za budík Smutný


Jasně, rozdáme si to, kdy budete chtít. Jsme strašně dobrý, běžně rozeznáváme budíky jeden od druhého (i když v japonským éru...). Rozneseme Vás, kdy si řeknete. Uáááááááá...
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Panek
Zají má mne, jesli WIND MOD měl nějaký efekt na bomby. Jaký byl směr větru?
 
310_Crowley
Pánku, vítr byl: z kurzu 125°, rychlostí 15 m/s, do výše 500m.

Otázku snosu pum jsme samozřejmě řešili a došli jsem k názoru že vliv Windmodu na pumy je žádný nebo zanedbatelný. Je to dost těžko měřitelné.
 
310_Podrs
Pro zvědavce, znalce pilotní taktiky za WW2 a lovce japonských vraků zřícených do moře je track

Šklebící seŠklebící seŠklebící se



Mělo by tam být vše od startu P38 (včetně pěkného čelíčka dvou P38, holt angláni a amíci se taky občas nedomluví) až do mého přistání kdy sedaly poslední bombardéry...
 
http://www.310raf.com
Lekk
Bodejt by byl..spravně hozená puma má při konstatním zrychlení 219 Km/h pádové rychlosti na prulet pásmem o výšce 500m přesně 8,21 s..tj.při kruhovém obalu pumy je tlačná plocha několik centimetru čtverečních kam se opirá síla mírného vichru 14,5 m/s, který sotva rozkýve stromy Cool..odhaduju to na snos v kursu o 28 m přesně Šklebící se
Upravil/a Lekk dne 27-01-2009 16:57
 
1stCL_Pospa
310_cibule napsal:
1stCL_PETRAS napsal:
Cibule,to si koleduje o repete Šklebící se

Teď už bych použil i "vodu" o které jsem vůbec nevěděl.A taky bych se koukal na palivoměr a ne na tlak paliva...nebo co to bylo k čertu za budík Smutný


Jasně, rozdáme si to, kdy budete chtít. Jsme strašně dobrý, běžně rozeznáváme budíky jeden od druhého (i když v japonským éru...). Rozneseme Vás, kdy si řeknete. Uáááááááá...


Jojo dal bych to znovu ale ted si do rýžoplánů vlezete vy Vyděšený A pak uvidíte jak se ta samá mise dá odletět jinak. B24 budou dělat cover ... odpoutají všechna zera a Ki a plně naložené P38 a F4U si v klidu rozmlátí ten dok Šklebící se
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
Panek
Ten vítr foukal 54 Km/h do výše 500m a od 500m?
Takže to je vítr spíše pro vzlety a přistání?
 
310_Crowley
Výšku kde vítr "končí" musíš definovat nastavením při tvorbě mapy.
 
Hiltos
1stCL_Pospa napsal:
310_cibule napsal:
1stCL_PETRAS napsal:
Cibule,to si koleduje o repete Šklebící se

Teď už bych použil i "vodu" o které jsem vůbec nevěděl.A taky bych se koukal na palivoměr a ne na tlak paliva...nebo co to bylo k čertu za budík Smutný


Jasně, rozdáme si to, kdy budete chtít. Jsme strašně dobrý, běžně rozeznáváme budíky jeden od druhého (i když v japonským éru...). Rozneseme Vás, kdy si řeknete. Uáááááááá...


Jojo dal bych to znovu ale ted si do rýžoplánů vlezete vy Vyděšený A pak uvidíte jak se ta samá mise dá odletět jinak. B24 budou dělat cover ... odpoutají všechna zera a Ki a plně naložené P38 a F4U si v klidu rozmlátí ten dok Šklebící se


Jo, o tom jsme taky uvazovali. Ale zase jsme vas nechteli ztrapnit zas tak moc :-)
 
310_Podrs
Ale co, hlavně že chcípli, Hiltošu, takže máš splněno... Šklebící se
 
http://www.310raf.com
Merten
Tý voe ony unikly naše interní připravovaný verze jinak není možný aby Pospa měl tak dokonalej odhad o tom co jsme měly původně v plánu Šklebící se
 
Hoper
310_cibule napsal:
Jo jo, a to jste se ještě pořádně nesetkali s námi, korzáry.

To by teprve byl mazec B)

mno, tak nějak se tím vytahovat nemůžu, ale já Crowleyho potkal...
:))
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
1stCL_PETRAS
Hele borci :

No nevím jestli by ti to pomohlo to první zaklepání od P38 byla moje práce a řek bych že tě zachránila jenom moje slepota a nepřesná střelba (ale už z tebe něco teklo) bo jsi letě jak prkno, když jsi zakvedlal pákou tak si tě přebral Podrs a pak tě prověřil ještě Gringo s Cibulí tak docela párkrát štěstí a po setkání s Permonem i to štěstí zkončilo.


Tato věta vás usvědčuje,že jste střelecký lamy Šklebící se

Pět útoků a nakonec jsem hupnul kvůli palivu Šklebící se

Musím přiznat,že jsem ten útok ale vůbec neviděl! Je to jako když sedíš na hajzlu a někdo tě zezadu vezme latí ! Šklebící se Mrknutí
 
310_Podrs
Kůůůrňa, vy jste rychlý, ten track už je po 10 staženích nedostupnej...Cool pokud bude ještě zájem, upnu to zítra znova... Mrknutí
 
http://www.310raf.com
310_Gringo
1stCL_PETRAS napsal:
Hele borci :

Musím přiznat,že jsem ten útok ale vůbec neviděl! Je to jako když sedíš na hajzlu a někdo tě zezadu vezme latí ! Šklebící se Mrknutí
¨

Šklebící se To je hustá definice Pff

Zkrátka jsi měl z pelka štěstí
Upravil/a 310_Gringo dne 28-01-2009 15:05
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads googe teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF.

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,706,649 návštěv