May 01 2024 09:18:28
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 1
Hot_Dog

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
oznámení
313_123
S!
 
Panek
WT_Schmouddle napsal:
Docela se divím že neposlali vrtulník....K takovým zraněním se posílá automaticky....i když kluk spadne ze stromu...Smutný

Já nevím, jaká je časová dostupnost vrtulníkem, ale když tam jeden místní napálil do země z 15m a ještě v kyvu, tak pro něj přijela také jen sanita.

To je hrozný, celej život předsebou.Smutný
 
WT_Slava
Když jsem to ráno četl, tak jsem si říkal, že je to snad blbej fór.

S! Kocoure
 
Opitze
ja se musim priznat, ze dneska to na me teprve dolehlo a je mi z toho fakt smutno. je to velka skoda. ja se tesil, ze jednou s Kocourem treba jeste zajdu na pivo, ze se potkame pri BoB, ikdyz my lamky jsme se s Kocourem nerozesli zrovna v dobrem. Presto vim, ze ho vsichni kluci z lamek respektovali, byt s necim nesouhlasili a vsichni jsme byli tou zpravou fakt zasazeni a v ty bezmoci jsme si akorat zanadavali.
Treba nevite, ale byl to prave Kocka, ktery z Monkeyho udelal Opitze... byl to dobrej kluk se zvlastnim smyslem pro humor a byl do ila i do litani naprostej blazen. Kazdej kdo chtel se od nej mohl neco naucit a on pomahal rad, byt nekdy to byl peknej dril. To co delal s temi ery bylo mimo lidske chapani a radsi jste vyhodili rovnou trenky, kdyz se za vas povesil, protoze kdyz se povesil, malokdy prohral.
Cim mene byl cinny zde na tomhle foru nebo v komunite vubec, o to lip lital a fakticky byl naprosto jedinecnej a imho nejlepsi virtu pilot v ILovi u nas. Pro mnoho virtu pilotu z jinych zemich byl naprosta spicka a tak trochu legenda...
Mel jsem to stesti s nim nekolikrat posedet u piva a kecat o litani, historii o ilovi a clovek se s nim u piva cejtil fakt dobre. Kdyz jste s nim leteli, bylo to neco skvelyho protoze vam proste dokazal zachranit zadek a jeste pri tom vymlatil vsechno cerveny kolem a jeste vas za tu lamerinu zprcal.
Bude hodne lidem proste chybet. Smutný
Upravil/a Opitze dne 20-10-2008 15:13
 
310_cibule
To je v hajzlu.

S!

EDIT (zapomněl jsem): Upřímnou soustrast rodině.
Upravil/a 310_cibule dne 20-10-2008 15:08
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
alfik
Osobně jsem ho neznal, jen z Ila... Párkrát jsme se potkali a utkali...
A ještě k tomu jsem se byl ten víkend projet na kole ve Skleném, u zdrojnice Moravy, pod Králičákem... skoro na dohled Červené vody...
Smutný
Arriba, siempre arriba! Až tam, nahoru... nejvejš...
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
TCRaven
www.ipmsnymburk.com/forum/smajlici/16.gif
 
http://airspace.cz
Merten
Neznal jsem ho ale každopádně upřimnou soustrast rodině.
 
Sody
Těžko se něco říká... Smutný "dík za vše co jsi mě naučil" S!
 
[url]www.raketovemodely.phorum.cz[/url]
Tomy
Byls dobrej Kocoure a v mojí vzpomínce vždycky budeš! Salute!
Připojuju pár fotek z dob staré CSL...

csl.old-cans.com/kocour/01.jpg
csl.old-cans.com/kocour/02.jpg
csl.old-cans.com/kocour/03.jpg
csl.old-cans.com/kocour/04.jpg
csl.old-cans.com/kocour/05.jpg
csl.old-cans.com/kocour/06.jpg
csl.old-cans.com/kocour/07.jpg
Upravil/a Tomy dne 20-10-2008 18:10
 
3IAP_Ondro
Neviem, čo mám napísať... Prednedávnom som dokončil výcvik na PK... Je mi to ľúto...

Úprimnú sústrasť a čisté nebo!
 
WT_TeeDee
S! Kocoure

Upřímnou soustrast rodině


Smutný
 
1stCL_Ricrd
upřimnou soustrast
 
AH_Poti
upřímnou soustrast
 
www.malovidy.cz
Glad69
R.I.P.
 
http://www.cockneyrejects.net
Bobi
Děkuji všem za slova účasti. Pro celou rodinu je to nepopsatelná ztráta, Kocour, Jirka, byl opravdu výjimečný člověk.
Zatím o té nehodě mnoho nevíme, jen to, co nám řekl lékař, který v sanitním voze asi hodinu bojoval o jeho život (i vrtulník volal, ale už zbytečně) a co nám řekl ten člověk, který ho tam našel...
Ještě jednou vám všem děkuji, i za rodinu a za naši malou dcerku Karin, která oslaví první narozeniny bez táty... Jí bude chybět asi nejvíc.
Nezapomeňte na něho.

B. Bartoňová
 
Hoper
nezapomenem...
 
310_cibule
Paní Bartoňová,

kdybyste někdy měla pocit, že bychom pro Vás a Vaši rodinu mohli něco udělat, řekl bych, že by se tu pár ochotných lidí našlo.

Kocour byl náš kamarád, vážili jsm si ho a měli ho rádi.

Libor Stejskal
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Pat_65
To je hrozný. Před měsícem mě zval do letky.

S Bohem Pilote.

Upřímnou soustrast pozustalím.

Sakra. Sakra. Sakra.
 
caba
Upřímnou soustrast.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,792,879 návštěv