April 18 2024 07:15:07
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,744
· Nejnovější pilot: AlecSalinas
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS White Tigers
 Vytisknout diskuzi
WT_Dedicated_Mod - Modovaný server - anketa
313_123
pláču

jo a je zajímavé, že sem rudej a nemám rád mapy od 44 vejš
taK néaby je tam někdo nedej soudruhu bože dal Naštvaný
 
311_Tank
Me se libi jak nekteri poloti LW brecej po strojich kterejch jako Ta-152 se podle wiki vyrobilo 150 vcetne prototypu a do vzduchu se jich kdy dostala tak pulka. To je takovejch 70 Ta proti 700 Jugum co mela jenom 8th AF.

Jinak ja nemam nic proti tomu aby si LW litala ve svejch wunderwaffen, ale jen at pocita stim ze chci sviji B-29 ve 30k krytou Shooting starama a Meteorama.

 
3BAP_Cassius Chaerea
Tak sem si to přečetl, a když už máme ten páteční flejm tak taky přidám.

Šarku uplakánek si vopravdu ty...
 
WT_Schmouddle
Hele vypadněte týhle knajpy než vás všechny roztrhám jak noviny, tady se mi nikdo flambovat nebude! Šklebící se


[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
czs_scharck
Hulákám tady za mapy z počátku války a ty odpovídáš že nemáš nic proti německým wunderwaffen . . . . já mám, nemám rád éra který tu jsou, do WWII nezasáhly vůbec a na DF serverech občas jsou. Na druhou stranu mě vadí, že ty co lítaly, se odstraňujou.
Klidně si lítejte v B-29 -tkách, LW to nevadí.
Co jsem koukal tak je pěkný i to Řecko.
Vadí mi že některý mapy na dogfight serverech už překračujou tu hranici DF pro zábavu všem a připomínají spíš historicky věrnou coop misi.
Ad. Ta-čka, z DF serverů skoro vymizely.
Na 2. stranu koukni kolik lítalo Whirlwindů . . . a už je chystanej do BoBu.

Škoda klábosnice . . .
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
311_Tank
Sou mozna ostranovany proto ze proste litaly v naprosto zanedbatelnejch poctech a na valku meli vliv jako jakykoliv jiny ero stejny kategorie ?

Ale v takovym malim poctu letounu kolik se jich vyskytuje na DF muze jeden takovej stroj uplne znicit vyvazenost mapy ? Asi tak jako kdybych litat bombardovat pozemaky se silverplatem ... jedna bomba a hups otocena mapa.

Nevim kterej BoB myslis ale jetli ten Oleguv tak nejak vubec nechapu proc sem tahas hru ktera jeste ani neexistuje ...
Upravil/a 311_Tank dne 17-10-2008 15:53
 
czs_scharck
Máš na mysli Ta, Dory,G-10 nebo všechny ?
To aby nám nakonec zůstaly alespoň ty Emilové a eFka . . . jestli se jich teda vyrobilo dost aby se to líbilo . . .
BoBa + Whirlwinda sem tahám proto, že až to pak bude obráceňe tak se těším jak bude ten Whirlwind taky na mapách a serverech potlačovanej protože jich bylo málo. Měl prý totiž slušný výkony a výzbroj byla na tu dobu silná. Jen snad poruchovější motory jestli si dobře pamatuju z knih. Já nejsem proti omezením počtu ale výmaz skoro odevšad se mi prostě nelíbí. Měla by takhle skončit i Avia ? Jestli bude ? Na vých. frontě jich bylo málo . . . zásadní vliv na válku neměla . . . zalítáme si s ní teda jen off-line nebo coop ?
Zbytečný dohady . . . každej to vidí z tý svý kabiny . . .

P.S: sorry WT.
Upravil/a czs_scharck dne 17-10-2008 17:16
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
Jirka
Šmudlo, já vím, že je to v blbým vlákně. Ale nech je bejt PLS. Ať se perou. Flejm a mapách a letadlech už to nebyl ani nepamatuju. Po těch trapárnách s podpisem a banerem to je hotový balzám pro oči. Mrknutí
 
Tajpan
Jirka napsal:
Šmudlo, já vím, že je to v blbým vlákně. Ale nech je bejt PLS. Ať se perou. Flejm a mapách a letadlech už to nebyl ani nepamatuju. Po těch trapárnách s podpisem a banerem to je hotový balzám pro oči. Mrknutí

Mrknutí
 
czs_scharck
Šklebící se
. . . sem jenom naznačil že používat nový mapy ke kterým jsou nový ''starý'' éra, by bylo škoda hned používat pro další situaci z roku 1944 kde by byl planeset takřka shodnej s X mapama na X serverech.
Neflambuju bo mě to nebere, na to jsou tu jiní týpci. Úsměv

Edit:teď jsem se vrátil domů ke kompu a vidím to moje tučný písmo o str. dřív.
To byl nějakej error nebo překlep. (byl jsem tu přes mobil + Opera mini.) Na mobilu to při náhledu tučný nebylo. Měnit už to ale nebudu aby si někdo něco nemyslel.
Upravil/a czs_scharck dne 17-10-2008 19:50
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
-MOR-Neo
311_Tank napsal:
Nevim kterej BoB myslis ale jetli ten Oleguv tak nejak vubec nechapu proc sem tahas hru ktera jeste ani neexistuje ...


Cože? Neměli to vydat za 14 dní.......? Oleg mi psal maila, asi mě podvedl..... Vyděšený
 
www.btkclan.cz
Hoper
Šmudlo, co se chystá za překvápko ? ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
WT_Flan
Sims 2 : Airfield Online Edition misto obycejneho DF Šklebící se
 
WT_Peci
Hoper napsal:
Šmudlo, co se chystá za překvápko ? Mrknutí


Nemyslíš, že kdyby to Šmudla řekl nejukecanějšímu křečkovi na světě, že to už nebude překvápko? Šklebící se
 
WT_Horrido
Hoper napsal:
Šmudlo, co se chystá za překvápko ? Mrknutí



Mapa kde bude Ta 152H, Ta 152C, Me 262, He 162 a Do 335 a proti nim Spitfire I a Hurricane I.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Hoper
to je pro všechny tři:
smajlici-1.ic.cz/gesta/1/013.gifsmajlici-1.ic.cz/gesta/1/013.gifsmajlici-1.ic.cz/gesta/1/013.gif

Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
czs_scharck
[img]http://strongyweb.xf.cz/smile/update7-11/connie_sharkycircle.gif[/img] is not a valid Image.


[img]http://strongyweb.xf.cz/smile/update7-11/JC_humpy.gif[/img] is not a valid Image.
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
Lekk
Zpátky k tematu - 4,09 AAA server by byla skutečně první platforma, kde by se dalo bojovat nad kanálem on-line....a za tuhle možnost vám budu vděčnej mimořádně. Páč jedině nad kanálem to i samotná LW počítala jako drsný polet.
Takže history snad dáme zadost tím, že budeme mít mapy plné skutečně doložených letadel, co byly do 43 v relativně vyváženém množství. Kurna já sem už tak dlouho neletěl proti pořádnýmu svazu He111 s coverem o kilák vejš a scramble startem do dvou minut.
ba co víc..já sem to neletěl ani obráceně...fnuk život je swiň.

A co teprve takový free sweep za kanál...nebo poslední fáze Bitvy o Francii - Dunkirk, Dieppe ani nemluvě. Dost bylo Jalty co je Londýn, či Singapuru co je Dover...já chci realitu!!! jak nejvíc to jde.!!!Cool
Jen do toho kucí...vrátíme Olegovi to jeho 14-ti denní hovno i urokem.Naštvaný
Upravil/a Lekk dne 18-10-2008 21:20
 
Hoper
no, svaz Heinkelů jsem na DF už taky hoooooooodně dlouho neviděl ;)
a myslím, že ještě hooooooooooooooodně dlouho neuvidím :DDD
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
LesniHU
CZS_Scharck napsal:
Na 2. stranu koukni kolik lítalo Whirlwindů . . . a už je chystanej do BoBu.
To slysim prvne. Zdroj?
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,714,625 návštěv