April 19 2024 05:04:34
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS White Tigers
 Vytisknout diskuzi
WT_Dedicated_Mod - Modovaný server - anketa
BP_Tyrl
clone9cz napsal:
nerikam tak ani tak, jen sledujte na AH jak ubejva cervenejch, kdyz se tam objevi 4 motoraky ve 2000m, ........


Červenejch ubejvá protože to jsou blbě udělaný mapy. Vhodné leda pro masochisty. I nejnadrženější bomber chce mít alespoň minimální šanci, že se mu podaří odbombardovat a vrátit domů.
 
czs_scharck
311_Tank napsal:
Mapa je teoreticky jednoducha vec veme se mapa kanalu, na anglicky letiste se naseka kromada B17 a B24 ktomu naky mustany a jugy na druhy strane kanalu se naseka romada cilu a nemci se omezej na 5 befek a 3 fokace a mame tu krasnou mapu pozdni zber 44. Šklebící se

Bych to spíš viděl na hromádku Hurriků se chcípacím motorem, pár Spitů a na druhý straně hromadu Befek E a 110 C, z nichž ani jedno nebude mít chcípací motor + hromadu bombrů k náletům na englandeský letiště, radarový stanice a Londýn. Šklebící se
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
clone9cz
BP_Tyrl napsal:
clone9cz napsal:
nerikam tak ani tak, jen sledujte na AH jak ubejva cervenejch, kdyz se tam objevi 4 motoraky ve 2000m, ........


Červenejch ubejvá protože to jsou blbě udělaný mapy. Vhodné leda pro masochisty. I nejnadrženější bomber chce mít alespoň minimální šanci, že se mu podaří odbombardovat a vrátit domů.


predpokladam, ty umis udelat spawn v 6000m, kdyz kritizujes mapy ?
ja ho neumim udelat v 6000 a nechat bombery stoupat pul hodiny je utopie, kdyz ji fokace mezitim preleti trikrat
 
http://www.wwii-illusion.net
BP_Tyrl
Neumím udělet spawn v 6000, ale umím udělat mapy ze kterých neutíkají ani red, ani blue.
 
WT_Schmouddle
@clone:

díky za názory, jen doplním:

Jedna strana je jednoduchost (byť prasácké) instalace a druhá strana je umožnění minimalistický a informovaný přístup.
Takže plánovaný server bude používat z Unified Modpacku jen některé věci, které budou zároveň součástí minimalistického WT_Ded_Mod packu.
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
313_123
BP_Tyrl napsal:
Neumím udělet spawn v 6000, ale umím udělat mapy ze kterých neutíkají ani red, ani blue.


kdysi sem to použil na jedné mapě
jedno z letišt(základna) je start ve vzduchu
jde nastavit i vejška Mrknutí
jen už si nepamatuji kde to tam přesně je,
ale tuším že je to někde tam jak jsou ty černý rozjezdovky
či ty letiště co se daj šoupnou kamkoli
Upravil/a 313_123 dne 07-10-2008 09:21
 
3BAP_Bugs
Šup sem s ním a hlavne sa nenechať znechutiť!!!!CoolCoolCool
Takú Odesu 41 by som si teda zaletel strašne rád! Už to vidím, rumunské hurry a emily proti išakom a čajkám!
Upravil/a 3BAP_Bugs dne 07-10-2008 09:54
 
http://3iap.org
311_Tank
Je problem udelat spawn ve vzduchu ? Ja myslel ze jse nastavit jakakoliv vejska ?

Jinak neni problem vtom ze tam Fokac doleti 3x problem je vtom ze s do toho kazdej Fritz namontuje Mk 108 coz je na to ze tech Foku je obycejne ve vzduchu nekolikanasobne vic nez tech bombarderu tezkej overkill.

 
310_Gringo
311_Tank napsal:
Je problem udelat spawn ve vzduchu ? Ja myslel ze jse nastavit jakakoliv vejska ?



Já mám takový tušení, že 2000m je maximum..
 
311_Tank
kk a nesla by teba test runway hodit 6km vysoko ? Úsměv)
 
BP_Tyrl
Ve vzduchu se startuje, pokud je blbě postavená runway (nejlépe, když do ní trčí kopec, nebo pokud se použije neviditelná runway. V obou případech se fixně startuje ve dvou tisících. Námitka nebyla vznesena s ohledem na airstart, ale na fakt, že na AH se každý producíruje osamoceně a pokud jsou jen jedny cíle hned u německých letišť, dochází samozřejmě k masakru red bombrů. Mapa tak jak je, je vhodná maximálně na speciálku.
 
AH_Enty
Jsem pro. Jen je třeba připravit pack se změnama, aby je měli všici, co by tam chtěli zalítat. Nový éra - no nevím.
Mapa na AH - Tyrle, nedávno jsem tam letět 2x a zrušil jim cca 30% cílů. Šklebící se Sundali mě jen jednou a to 15 km od našeho letiště.
 
clone9cz
dle meho je na 4 motoraky (kobercove bombardovani) idealni mapa ve tvaru trojcipe hvezdy, kdy ve stredu je cil a ze dvou cipu se vali enemy bombry, zatimco posledni slouzi k obrane se startem ze zeme

pokud jde na DS osefovat nedovolene zbrane, tak by snad melo jit i palivo ... kdyz by se tedy dala vetsinou pocetnejsim obrancum jen pulka paliva, tak by to balancovane uz mohlo byt, ale to sem nejak nepatri
 
http://www.wwii-illusion.net
ZVP Zdenek
CZS_Scharck napsal:
311_Tank napsal:
Mapa je teoreticky jednoducha vec veme se mapa kanalu, na anglicky letiste se naseka kromada B17 a B24 ktomu naky mustany a jugy na druhy strane kanalu se naseka romada cilu a nemci se omezej na 5 befek a 3 fokace a mame tu krasnou mapu pozdni zber 44. Šklebící se

Bych to spíš viděl na hromádku Hurriků se chcípacím motorem, pár Spitů a na druhý straně hromadu Befek E a 110 C, z nichž ani jedno nebude mít chcípací motor + hromadu bombrů k náletům na englandeský letiště, radarový stanice a Londýn. Šklebící se


Jistě, jak jinak, a hlavně nedávat červeným radar, jedině jako cíl ke zničení.... Naštvaný na oplátku bych ti napařil 6.6.1944 - ty budeš Priller a můžeš si vybrat kdo bude Wodarczyk.... akorát že takováhle mapa by se otočila během minuty Mrknutí
 
WT_Schmouddle
Připravuje se překvapení......vydržte.Mrknutí
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
czs_scharck
[b]Zdenek2106 napsal:......

Hele, uplakánku . . . .
Šklebící se
''Narudlých'' serverů kde je většina map z konce války a modrým se berou nejlepší stroje, aby si rudí honili trička, je dost.
S oblibou se modrým berou Ta-čka, Dory nebo G-10-tky, a to nemluvím o prouďácích. (např. War Clouds)
Tak je potřeba alespoň někde mít víc map z počátku války do r.1942.
Já lítám za sebe, za letku a pod svým nickem tak si nevymejšlej jako kdo a kde budu.
Na tohle si můžeš hrát sám a off-line.
Perun ! Vyděšený
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
ZVP Zdenek
Teď jsi mi to teda fakt natřel.... Šklebící se to se hned pozná nadčlověk ..... nicméně jsi trochu vedle - já lítám nejraději early stroje a 6.6.1944 rozhodně ještě konec války taky nebyl....ale já vím jak jsi to myslel - tvé představy jsou oprávněné, ostatní jsou uplakánci.....Mrknutí
 
czs_scharck
. . . a když je teď starej Spit, starej Emil, Friedrich 1, blíží se Wellington . . .
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
czs_scharck
Nepodsouvej mi nějakýho svýho ''nadčlověka'' a nevztahuj uplakánka na ''ostatní''.Vyděšený
Upravil/a czs_scharck dne 17-10-2008 13:49
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
ZVP Zdenek
Nepodsouvej mi uplakánka já nebrečím, sám lítám kdeco ledakde... Já tobě nadčlověka nepodsouvám, sám ses tak projevil....nemám zájem o tom s tebou bavit, zavádíš debatu do úplně jiných dimenzí a myslíš si že mě budeš někam posílat... že jsi můj příspěvek nepochopil, za to nemůžu, kdybys věděl kdo to Priller s Wlodarczykem byli , možná bys pochopil (že ve válce byli v různých dobách a místech krajně nevyrovanané situace a že můj příspěvek o 6.6.1944 byla nadsázka - tohle by totiž nikdo on line nelítal .......) - ale to nepotřebuješ , ty máš prostě pravdu podtrženou tučným písmem. Hoň si triko proti Huriikům MkI ( to jsou ty chcípací víš) , jestli ti to udělá radost. Zdraví Tě uplakánek.
Upravil/a ZVP Zdenek dne 17-10-2008 14:01
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,719,474 návštěv