May 03 2024 04:43:18
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Tora! Tora! Tora!
311_Tank
A kurva Ikar v P40 to zas bude mrtvejch.Zamračený
 
Hoper
neboj, von bude muset startovat ze země a kličkovat mezi vybuchujícími statickými letadly, takže bude čas ho sejmout ještě na zemi ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
-MOR-Neo
Kdyby někdo kdo letí zerem nemohl dojít, tak prosím o přednostní šlohnutí jeho pozice, díky Vyděšený
 
www.btkclan.cz
310_Podrs
VGR_Rad napsal:
vzal bych Vala, kvalitní kremace je nedílnou součástí odchodu do svatyně Jasukuni Mrknutí


Doufám že než umřu, tak že taky nějakou Jaskuni vymetu... Šklebící se
 
http://www.310raf.com
3BAP_Plooskie
hmm ... tak bohužel nebudu moct letět ... Smutný
Takže moje Kate je k dispozici ... holt se tentokrát exkurze do Jasukuni odkládá ...
 
MK_Hombre
Prosím jedno D3A1 a to poslední pro max_fx
 
1stCL_pbarry
jakym zpusobem maji odhazovat bomby Kate ? Letadlo postrada trim i level stabilizer, letovej model je uplne zmrsenej a bombardovani pres bombovej zamerovac je nemozny.
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
3BAP_Rohlos
1stCL_pbarry napsal:
jakym zpusobem maji odhazovat bomby Kate ? Letadlo postrada trim i level stabilizer, letovej model je uplne zmrsenej a bombardovani pres bombovej zamerovac je nemozny.


Kate nemá stabilizér??? Já sem celou dobu žil v tom, že má...
 
310_Gringo
3BAP_Rohlos napsal:
1stCL_pbarry napsal:
jakym zpusobem maji odhazovat bomby Kate ? Letadlo postrada trim i level stabilizer, letovej model je uplne zmrsenej a bombardovani pres bombovej zamerovac je nemozny.


Kate nemá stabilizér??? Já sem celou dobu žil v tom, že má...


Jo hoši, tahle potvora je důkladně zmršená.Stabilizer,trim,zkrátka to nemá vůbec nic.A pokud se s tím chce člověk odlepit z letadlovky, potřebuje hodně tréningu.
Chce to pevnou ruku po celou dobu letu,doporučuju hodně onanovatŠklebící se
 
3BAP_Cassius Chaerea
Čověče já už s tím nejednou bombardoval Midway na AH z výšky 6+ na level a šlo to...
 
310_Podrs
Zamračený Není ona ta Kate zmršená tím AAA installerem? Já s ní osobně předtím nikdy neletěl, ale taky si vzpomínám že jsem viděl skrýny z nějakýho DF serveru kde s ní někdo lítal a na letový model a absenci trimů a vůbec toho že se s tím létá napitchu si nestěžoval...stěžovali si spíš na to že umí lítat se složenýma křídlama Šklebící se
 
http://www.310raf.com
1stCL_pbarry
v puvodni verzi mozna stabilizer mela. Zkuste si to a mozna na to prijdem Úsměv Letet hodinu s vykloubenou rukou ve formaci, kterou stejne neudrzime me nijak neleka
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
310_Podrs
1stCL_pbarry napsal:
Letet hodinu s vykloubenou rukou ve formaci, kterou stejne neudrzime me nijak neleka


My jsme to zkoušeli a nebylo to tak hrozné...tam se pozná kdo nepodcenil trénink a řádně honil...Šklebící se
 
http://www.310raf.com
310_Crowley
1stCL_pbarry napsal:
v puvodni verzi mozna stabilizer mela. Zkuste si to a mozna na to prijdem Úsměv Letet hodinu s vykloubenou rukou ve formaci, kterou stejne neudrzime me nijak neleka


Neleká, nebo neláká? Úsměv

Testovali jsme let v plné délce a po pár minutách to už docela jde. Největší trabl je vážně start s torpédem ze statické lodě.
Ta Kate je sprasená, o tom je zbytečné polemizovat. Bohužel, bez nich to prostě nejde. Tvořili přibližně 2/3 útočících strojů (Zera nepočítám).

A buďte rádi, že se to neletí na reálnou vzdálenost. To jsme taky testovali. A to byl teprve porodŠklebící se
 
1stCL_pbarry
"neláká" tam má bejt. Ale to je fuk. Neresi to problem s bombardovanim. Chapu ze vas to s torpedama moc nezajima Mrknutí
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
3BAP_Cassius Chaerea
No hlavní je jestli Kate v AAA má level nebo ne. Pakliže ne, musí se instalovat nějaká která má, protože takhle jsou levelové Katy uplně k ničemu.
 
310_Crowley
No, proti tomu by jistě nikdo neprotestoval, ale kde ji vzít a nekrást?
To je otázka pro znalce tvorby AAA, existuje nějaké verze s funkčním level stabilizérem?
 
3BAP_Cassius Chaerea
310_Crowley napsal:
To je otázka pro znalce tvorby AAA, existuje nějaké verze s funkčním level stabilizérem?
Minimálně existovala...
 
Rufu
Mám za to že normálně existuje jinak by se s ní nedalo letět dýl jak 10 min. Zajímalo by mě jestli je to tak zprasený od topho co to uvolnil nebo proč to vlastně pořád klopí?
 
torr
verze s level stabilizátorem existovala ale s grafickým bugem kdy hráči viděly Kate se složenými křídly a byl jinak řešen zadní střelec.Poslední verze kate je sice bez bugu ale také bez level stabilizátoru a jinak řešeným zadním střelcem(posun k horšímu).AAA odmítá urputně dát zpět level stabilizátor.tot vše
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,806,284 návštěv