May 03 2024 20:25:05
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 1
AJaromir

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Tora! Tora! Tora!
3IAP_Dryjo
Ted sem si vsiml..ten cas je vopravdu 6:45AM?jako realnej cas?
 
310_Crowley
Pravý samuraj nehledí na strázně a útrapy brzkého vstávání. Musíme bílé ďábly zastihnout v jejich nečistých postelích.
A navíc, je to daleko a chceme přece stihnout saké o páté, ne?Šklebící se
 
3IAP_Dryjo
fajn, neva, ja jen, esli sem se neprekoukl..Mrknutí
 
1stCL_pbarry
aha. Nebylo tam původně od osmi vecer ? Jestli je to od rana, tak se bohuzel musim odhlasit.
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
3IAP_Dryjo
1stCL_pbarry napsal:
aha. Nebylo tam původně od osmi vecer ? Jestli je to od rana, tak se bohuzel musim odhlasit.

ja mel taky ten dojem, snad se vzbudim no..
 
3IAP_Dryjo
jeste mam dotaz..kdyby byl nekdo tak moc hodny a pustil me do kejty s torpedem ke klukum z BAPu, dal bych mu vymenou svou osobni kejtu s 5k bombouMrknutíkdyby to neslo, neva..dik predem
 
310_cibule
3IAP_Dryjo napsal:
1stCL_pbarry napsal:
aha. Nebylo tam původně od osmi vecer ? Jestli je to od rana, tak se bohuzel musim odhlasit.

ja mel taky ten dojem, snad se vzbudim no..


Řekl bych, že nebylo. Od začátku se na to těším právě kvůli té hodině ;-)

Něco jako první Night Reapers, na jejichž konci Fuči usnul při přistání za kniplem (a probudil se mrtvej).
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
3BAP_Cassius Chaerea
Hoši klid Rampa to určitě myslel pro větší realitu v 6:45 havajského času, tak to bude určo až kolem osmé večer.
 
MK_Hombre
Na jakem serveru se to vlastne poleti ? Naštvaný
 
j4ck41
Herman_ napsal:
Na jakem serveru se to vlastne poleti ? Naštvaný


kliid, nemrac se ... rek bych ze servr se dozvime vcas i kdyby to melo bejt v 06:44 Mrknutí
 
3BAP_Bugs
Som zvedavý, koľkým z 3.IAP/BAP nebude robiť problém vstávať v nedeľu na 6:45 ale mali problém vstať v sobotu na 8:00. A potom budú patričné previerky a so zradcami a oportunistami tvrdo zatočíme!!!VyděšenýVyděšený
 
http://3iap.org
311_Rampa
No myslel jsem to pánové opravdu v tuhle hodinu ráno Úsměv

Jen znova doporučuju všem aby si vyzkoušely starty a přistání s KATE, no přistání možná ne, ale starty určitě Šklebící se
Upravil/a 311_Rampa dne 03-12-2008 15:24
 
Hoper
jen taková technická - Zera startují se 100% paliva a 2x60kg bomby ze stojící letadlovky ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
mha
Zdravím,

technická na autora... Opravdu platí ten start v neděli ráno? Nekritizuji, jen jestli jest to tak, musím si upravit sobotní večerní program abych vstal... Šklebící se
Tělo mrtvého nepřítele páchne vždy dobře.
Aulus Vitellius
 
3IAP_Dryjo
sorry hosi, tak mi do toho neco vlezlo..rano nemuzu..jeste jednou se omlouvam..Smutnýje to tak na 50%..nevim, jestli se stihnu dostat tak brzo domu..takze mozna jo, mozna ne..
Mrknutí
Upravil/a 3IAP_Dryjo dne 05-12-2008 12:36
 
311_Rampa
Hoper napsal:
jen taková technická - Zera startují se 100% paliva a 2x60kg bomby ze stojící letadlovky ?


počítej s celkovou trasou cca 420km, tzn. že zkušený pilot by to měl zvládnout i s 50% paliva. 100% si myslím, je zbytečně moc. Vše podrobím ještě dalšímu testu a v případě že by se našel nějaký problém, tak to upravím tak, aby problém nebyl. Při prvních testech jsme žádný problém nenašli.

jinak, opravdu se to letí ráno.
Upravil/a 311_Rampa dne 05-12-2008 12:10
 
311_Tank
Herman_ napsal:
Na jakem serveru se to vlastne poleti ? Naštvaný


Malej stribrno cernej kepl. Mrknutí
 
311_Rampa
***************************************

Poletí se to na serveru 3IAP/BAP - Eastern Front - Patch 4.08/09 po domluvě s Bugsem upřesním (neprskejte že někdo nemá 4.09 nebo podobně- na začátku vlákna je napsáno, že je potřeba mít AAA mod pack, tzn. přepnutí mezi verzema zabere 1.45785234 sekundy Šklebící se)

***************************************

dopsáno i na první stránku

Fotografie průzkumu a určení cílů dodám během dne
Upravil/a 311_Rampa dne 06-12-2008 09:48
 
-MOR-Neo
Můžu se zeptat? Budou u letedel štítky? Ne že bych tento potento, ale na videu potom by bylo efektivnější bez štítků..... MrknutíVyděšený
 
www.btkclan.cz
CZS_Grun
Ahoj,
poprosil by som IP servra a TS.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,809,827 návštěv