May 03 2024 23:27:44
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 1
Timofejic

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Tora! Tora! Tora!
1stCL_Punkey
A já stále nejsem vyškrtnut(1.11.), Rampo Rampo.......Úsměv
 
3IAP_Dryjo
kdyby se naslo jedno mistecko..kdekoliv, hlasim se..
 
-MOR-Neo
MOR Rado neletí, takže je tam volnej flek. Jinak bych chtěl za někoho vyměnit kdo neletí, buď s torpédem nebo zero.... díky nejvíc moc, služebníček.... Úsměv
 
www.btkclan.cz
3IAP_Dryjo
klido me svihnete misto punkeyho, pokud neleti..
 
311_Rampa
Rado a Punkey vyškrtnuti, Neo přesunut, podrs stavoven velitelem torpédových Kate, dryjo misto punkeyho, na uvolněné místo v D3A1 jsem zapsal nakonec i 3BAP_karlose, na ktereho se tak dostalo.
Upravil/a 311_Rampa dne 11-11-2008 17:44
 
311_Rampa
ozvěna...
Upravil/a 311_Rampa dne 11-11-2008 17:42
 
Rad
311_Rampa napsal:
VGR_Rad napsal:
hmmmm, tak koukám... atd.


jéééjda, Rade, tak to se omlouvám, ale tvůj post jsem přehlídnul v tom množství postu ohledně zmršení KATE. Samozřejmě má přednost ten kdo dřív příjde. Tímto se ti omlouvál a směle tě zařazuji na místo velitele D3A1 Úsměv Druhým velitelm D3A1 bude 310_Cibule Mrknutí Po tom co jsem všechno časově sesynchronizoval jsem zjistil, že 3BAP_Karlos bohužel nemůže letět pže není místo - ovšem mohl by osedlat Zero, kdyby měl zájem Zamračený


Tak každopádně Rampo díky za připsání do rosteru, ale to s tím mým velitelováním je fakt dobrej joke. To se všichni pěkně pobavíme... ještě než tam doletíme... pokud vůbec... Šklebící se
 
Rad
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
Rade, estli chceš tak ti přenechám svého Vala, bez toho nemá skin.


uctivé thx za nabídku pán velkomožný Cassius, ale nakonec se nějaký ten papírák podařilo slepit a tak budu mít vlastní vatru Mrknutí
 
310_Gringo
No já myslím, že nejvíc se pobavíme my v těch P-40.

Až slunce zakryje hromada japonských letadel a my v tom šeru budem zdrhat neznámo kamŠklebící se
 
Hiltos
Vznasim dotaz na velitele japonskeho utoku, velitele utoku, velitele. A to, zda je pred akci povoleno (prikazano) sake, a pokud ano, v jakem mnozstvi kalisku.
 
3BAP_Cassius Chaerea
Brrr saké...
Psst, topič na latrínách za druhým hangárem na Šokaku prodává kvalitní ruskou vodku.
 
doktorkop
Mě zrovna doma saké zraje.A jestli dobře počítám,tak na ToraToru by mělo být hotovéVyděšený
mňam mňam.

Je snadné být přečíslen,když je někdo nula.
Že?
 
alfik
"Někdy jsou i čajové šálky pro saké moc malé." Japonské přísloví
Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
3IAP_Dryjo
EDIT: Uplně ruším, moje chyba.
Upravil/a 3IAP_Dryjo dne 15-11-2008 10:13
 
Hoper
http://www.fly-mo...2008/cvet/
:)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
doktorkop
Nečekal jsem,že by se mi to mohlo někdy stát,ale prosím o vyškrtnutí z planesetuSmutný

Je snadné být přečíslen,když je někdo nula.
Že?
 
CSW_Karlos
Me bohuzel take vyskrtnete ze seznamu pilotu, pac jedu na vikend do Prahy...Naštvaný
 
310_cibule
Rampo, pls,

udělej velitelem roje někoho jinýho. Já už rok skoro nelítal, bude zázrak, když se odlepím od paluby a dostanu se nad cíl (budu se muset pekelně soustředit na pilotování a držení se někomu na křídle). Nerad bych to ostatním zkazil. Díky.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Hans-Assi
Sayonara, přehodili mi službu, bastardiNaštvaný Bohužel přenechávám své Zeke
 
-MOR-Neo
Já bych si ho s dovolením vzal, jestli můžu Úsměv Moc rád Úsměv
 
www.btkclan.cz
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,810,473 návštěv